Jdi na obsah Jdi na menu
 


EKSTRAKLASA / ÚNOR - DUBEN

29. 4. 2018

 

ekstraklaasa_new.jpg 
 
   EKSTRAKLASA  
 
 
33. KOLO  PÁ  27. - NE 29. 4.
SKUPINA O TITUL 
Legia 1./60 Korona 7./48                       3 : 1  
Lech 2./58 - Gornik Z. 5./53 (N               2 : 4  
Jagiellonia 3./57 - Wisla 8./48                    0 : 1 
Plock 4./53 - Zaglebie 6./49                     1 : 2  
 
SKUPINA O UDRŽENÍ
Cracovia 1./46 - Termalica 7./29             4 : 2 
Arka 2./40 - Piast 5./34                             1 : 5 
Slask 3./40 - Lechia 6./34                         3 : 1       
Pog. Štětín 3./38 Sandencia 8./28 (N)     2 : 0
 
32. KOLO  PÁ  20. - NE 22. 4.
SKUPINA O TITUL 
Zaglebie 7./46 - Lech 1./58                      0 : 1  
Korona 6./48 Jagiellonia 2./57                 0 : 3
Wisla 8./45 Legia 3./57                           0 : 1 
Gornik Z. 5./50 (N - Plock 4./53               0 : 1
 
SKUPINA O UDRŽENÍ
Lechia 5./34 - Cracovia 1./43                    0 : 0
Sandencia 8./28 (N- Arka 2./40               3 : 1  
Termalica 7./29Slask 3./37                    1 : 2  
Piast 6./31 - Pog. Štětín 4./35                    0 : 0  
 
 
31. KOLO  SO 14. - NE 15. 4.
SKUPINA O TITUL  
Lech 1./55 - Korona 6./48                          0 : 1 
Jagiellonia 2./54Gornik Z. 4./50 (N)        1 : 2 
Legia 3./54 Zaglebie 7./46                    0 : 1 
Plock 5./50 Wisla 8./45                           2 : 2 
 
SKUPINA O UDRŽENÍ 
Slask 3./34 - Sandencia 8./25 (N)              1 : 0
Pog. Štětín 4./34 Termalica 7./29             2 : 0
 

 
30. KOLO  SO 7. 4.
Lech 1./55 - Gornik Z. 5./47 (N)                  3 : 1
Jagiellonia 2./54 - Plock 4./49                      1 : 3 
Legia 3./54 - Pog. Štětín 12./31                  3 : 0
Slask 11./31 - Korona 6./45                          1 : 1 
Sandencia 16./25 (N) - Wisla 7./44               0 : 0   
Cracovia 10./39 - Zaglebie 8./43                 2 : 2
Lechia 14./30 - Arka 9./40                           4 : 2
Piast 13./30 Termalica 15./29                    1 : 1 
 
29. KOLO  SO 31. 3. - PO 2. 4.
Zaglebie 8./42 - Jagiellonia 1./54                1 : 0 
Wisla 7./43 - Lech 2./52                               1 : 3 
Arka  9./40 - Legia 3./51                              1 : 0   
Gornik Z. 4./47 (NSandencia 16./24 (N)   2 : 2 
Pog. Štětín 11./31 Slask 12./30                  3 : 2
 
26. KOLO hrané  2. - 5. 3.  
Piast 12./29 - Gornik Z. 4./46 (N)        0 : 3 K  (KONEC v 80. za st. 1:0, řádění div.)
 
28. KOLO PÁ 16. - NE 18. 3.
Jagiellonia 1./54 Arka 10./34           3 : 2  (1:1)  G: 40., 90.+4, 90.+5 - 20., 64.
Legia 2./51 - Wisla 6./43                   0 : 2  (0:2)  
Lech 3./49 - Lechia 14./27                3 : 0  (2:0)  
Korona 7./41 - Gornik Z. 4./43 (N)     2 : 2  (1:0) 
Slask 11./30 Plock 6./43                 1 : 1  (1:1)  G: 45.+2 PK - 37. PK
Piast 12./29 Zaglebie 8./39             0 : 0           
 
27. KOLO  PÁ 9. - PO 12. 3.
Lech 3./46 - Jagiellonia 1./51                 5 : 1  (1:1)  
Lechia 13./27 - Legia 2./51                      1 : 3  (0:1) 
Gornik Z. 4./42 (NZaglebie 8./38       2 : 2  (2:1)  G: 20., 37. - 30., 90.+2
Plock 5./42 - Korona 6./40                       2 : 0  (0:0) 
Wisla 7./40 - Slask 11./29                      3 : 1  (1:1)  PÁ 
 
26. KOLO  PÁ 2. - PO 5. 3.
Jagiellonia 1./51 - Wisla 8./37                 2 : 0  (1:0) 
Legia 2./48 - Lech 3./43                         2 : 1   (1:0)  
Termalica 15./25 - Plock 6./39                  1 : 2   (1:0) 
Zaglebie 7./37 - Lechia 12./27               0 : 0           
Cracovia 10./32 - Arka 9./34                     2 : 1  (1:0)
Slask 11./29 Sandencia 16./23 (N)         0 : 0          
Piast 13./25 - Gornik Z. 4./41 (N)          UKONČENO v 80. min. za stavu 1:0
                                                           kvůli řádění domácích diváků
 
25. KOLO  ÚT 27. - ST 28. 2.
Legia 2./45 - Jagiellonia 1./48                 0 : 2  (0:1)  ÚT,  G: 44. z PK, 88., 2 ČK Legie
Lech 3./43 - Slask 11./28                       2 : 1  (0:0)  ST, na 2:1 v 90.+1  Gytkjaer 
Gornik Z. 4./41 (N)  Pog. Štětín 15./24   0 : 0   ST   
Wisla 6./37 Korona 5./39                       1 : 1  (1:1)  ST
Sandencia 16./22 (NZaglebie 8./36    0 : 1  (0:1)   ÚT, G: 43., přihr. J. Mareš
Plock 7./36 - Cracovia 10./29                    0 : 1  (0:0) 
Arka 9./34  - Piast 13./25                         0 : 0   ST   
Lechia 12./26 - Termalica 14./25              2 : 2  (1:1) 
 
24. KOLO  PÁ 23. - PO 26. 2.
Jagiellonia 1./45 - Lechia 12./25            4 : 1  (2:1), na 3:1 M. Pospíšil (z JNCe)
Cracovia 11./26 - Legia 2./45                 0 : 0 
Korona 5./38 - Lech 3./40                      1 : 0  (0:0)
Slask 10./28 - Gornik Z. 4./40 (N)        1 : 1  (0:1) 
Zaglebie 9./33 - Arka 8./33                   0 : 0
 
23. KOLO  PÁ 16. - PO 19. 2. 
Legia 1./44 - Slask 10./27                     4 : 1  (4:1)   hr. v PÁ
   G: 23. - 33. Hamalainen (FIN) 3, 45.+1 Niezgoda - 36. Pich
Jagiellonia 2./42 - Cracovia 11./25          1 : 0  (0:0)
Lech 3./40 - Pog. Štětín 16./20               2 : 0  (1:0)
Gornik Z. 4./39 (N)- Termalica 15./21      3 : 0  (1:0)   hr.  v PO 
Plock 5./36 - Zaglebie 9./32                   2 : 0  (0:0)
Sandencia 14./22 (NKorona 6./35        3 : 3  (1:2)   hr. v PÁ 
Wisla  7./35 - Arka 8./32                         3 : 2  (1:1)
Lechia 12./25 - Piast 13./23                     0 : 2  (0:0) G na 0:2 v 90.+4 M. Papadopulos
   
22. KOLO  PÁ 9. - PO 12. 2.  ZAGLEBIE "KLEKLO" po PK v 90.+7 ...... !
Zaglebie 7./32 - Legia 1./41                      2 : 3  (0:1)  G: 46., 90+2. z PK J. Mareš
- 16., 68. Niezgoda, 90.+7 z PK Radovič (v 88. za Niezgodu)
Piast 16./20 - Jagiellonia 2./39                    0 : 2  (0:1), na 0:2 M. Pospíšil (z JNCe)
Arka 8./32 - Lech 3./37                               0 : 0
Plock 6./33  - Gornik Z. 4./36 (N)                4 : 2  (1:1) 
Termalica 13./21 - Korona 5./34                  0 : 3  (0:1)    
Lechia 12./25 - Wisla 9./32                         1 : 1  (1:1) 
Cracovia 11./25 - Slask 10./27                   2 : 1  (0:1)  
Pog. Štětín 15./20 - Sandencia 14./21 (N)    4 : 1  (2:0)  
 
KANONÝŘI: 19 - I. Angulo (GORNIK/ŠPA)
16 - J. Swierczok (ZAGL), L. Carlitos (WISLA/ŠPA) 
14 - M. Paixao (LECHIA/PRG),
10 - M. Robak (SLASK), C. Gytkjaer (LECH/DÁN), 9 - K. Piatek (CRAC), J. Niezgoda (LEGIA), 8 - A. Fraczczak (POGON), 7 -  M. Papadopulos (PIAST/ČR),  A. Piech (SLASK)
 
21. KOLO  PÁ 15. - PO 18. 12.  
Legia 1./38 - Plock 9./30                    0 : 2   SO 
Lech 2./36 - Termalica 13./21             3 : 1 
Gornik Z. 3./36 (N) - Cracovia 12./22   0 : 4  !!!   PO 
Slask 10./27 - Jagiellonia 4./36           1 : 0   
Wisla 8./31 - Zaglebie 5./32                1 : 2
Pog. Štětín 16./17 - Arka 6./31             1 : 0   SO 
Korona 7./31 - Piast 15./20                  1 : 1    
Sandencia 14./21 (N) - Lechia 11./24    2 : 2    SO 
 
Lechia - 1 bod dle rozhodnutí svazu 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář