Jdi na obsah Jdi na menu
 


REGIONÁLNÍ LIGA SV / KVĚTEN

27. 5. 2018

 

0123456789abcdef0123456700004060-i.jpg REGIONÁLNÍ LIGA SV
 
FINÁLE VÍTĚZŮ REG. LIG O POSTUP DO 3. LIGY   ČT 24. a NE 27.5.  
(S 1./34/73 61:25) - (SV 1./34/89 79:14) 
SC Weiche             - CHOTĚBUZ                     2 : 3   (0:3)
CHOTĚBUZ   - SC Weiche                            0 : 0    (0:0) 
 
(JZ 1./36/82 92:32) -  (B 1./36/83 87:27)    
Saarbrucken           - Mnichov 1860                  2 : 3   (1:1)
Mnichov 1860  - Saarbrucken                        2 : 2   (1:2) 
 
(Z 1./34/76 68:24) - (JZ 2./36/62:32)    
Uerdingen             - Mannheim                        1 : 0   (0:0)              
Mannheim - Uerdingen                                 1 : 2   (0:1)  PŘERUŠENO
 
 
34. KOLO  SO 12 . 5.   od 13.30                       
Oberlausitz 12./34/43 Chotěbuz 1./34/89                0 : 3
Nordhausen 2./34/58 - Meuselwitz 10./34/43                2 : 0 
Babelsberg 5./34/53 - Berlín AK 07 3./34/56                  1 : 1
Furstenwalde 9./34/47 BFC Dynamo 4./34/54                4 : 2 
Lok. Leipzig 6./34/53 - Hertha II 8./34/48                     2 : 1 
Vikt. Berlín 13./34/42 Auerbach 11./34/43                   4 : 2 
Altglienicke  15./34/38 (N) - Bautzen 14./34/41              0 : 1
Ch. Lipsko 16./34/35 (N) - Neustrelitz 17./34/27          1 : 1
Luckenwalde 18./34/9 Halberstadt 7./34/52 (N)          0 : 5
 
Sestupují poslední tři, 15. Altglienicke bude hrát baráž o udržení 
 
  
DOHRÁVKY  ST  9. 5.  
Babelsberg 5./33/52 - Oberlausitz 12./33/43          2 : 1   
Berlín AK 07 3./33/55 - BFC Dynamo 4./33/54    4 : 1    
Lok. Leipzig 6./33/50 - Nordhausen 2./33/55       2 : 0
Halberstadt 7./33/49 (N) - Bautzen 15./33/38         5 : 1   
 
33. KOLO  PÁ 4. - NE 6. 5.                                   
Chotěbuz 1./33/86 - Altglienicke 14./33/38 (N)      3 : 0  
Auerbach 11./33/43 - Nordhausen 2./32/55           2 : 3  
BFC Dynamo 3./32/54 Babelsberg 5./32/49          0 : 3  
Berlín AK 07 4./32/52 - Lok. Leipzig 7./32/47        5 : 2 
Bautzen 15./32/38  Vikt. Berlín 13./33/39              1 : 1 
Hertha II  6./33/48 Ch. Lipsko 16./33/34 (N)         5 : 0 
Neustrelitz 17./33/26 - Oberlausitz  12./32/43         1 : 3 
 
DOHRÁVKY  ST  2. 5.  
Nordhausen 3./31/52 - BFC Dynamo 2./31/54         3 : 2 
Lok. Leipzig 5./31/47 - Neustrelitz 17./32/26              7 : 0 
Babelsberg 6./31/46 Vikt. Berlín 13./32/38                 3 : 1 
Furstenwalde 8./32/44 - Altglienicke 14./32/38 (N)        0 : 1
Auerbach 10./32/43 - Halberstadt 9./31/43 (N)           1 : 0 
 
32. KOLO  SO 28. - NE 29. 4.      
Vikt. Berlín 13./31/38 Chotěbuz 1./32/83               0 : 2 
Lok. Leipzig 7./30/44 - BFC Dynamo 2./30/54          2 : 0
Nordhausen 3./30/49 - Bautzen 14./31/37               0 : 1
Hertha II  5./32/45 Berlín AK 07 4./31/49                1 : 4
Oberlausitz  12./31/40 - Ch. Lipsko 16./32/34 (N)     0 : 0       
Altglienicke 15./31/35 (N) Neustrelitz 17./31/26          5 : 2   
Luckenwalde 18./32/8 - Auerbach 11./31/40                0 : 0   
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář