Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

3. LIGA - ZÁŘÍ - ŘÍJEN - LISTOPAD

25. 11. 2017

 

3liga-ii.jpg 

 3. LIGA - SK. III  
17. KOLO  SO 18. - NE 19. 11.  
BKS Biel.- Biala 9./24 - Skra Czestoch. 1./36        0 : 0
Stal Brzeg 2./33 Zaglebie 2 15./20 (N)           1 : 2
Polkowice 6./27 Sleza Wroclaw 3./33         2 : 3
Gornik Z. 2 8./25 Gwarek T. Gory 4./31 (N)      3 : 1
M. Legnica 2 12./20 Stil. Chorzow 5./28 (N)     2 : 1
Pniowek 10./22 - Fal. Zielona Gora 17./18            2 : 1 
Rek. Biel.-Biala 11./22 - Un.Turza Sl. 16./18       1 : 2
 
DOHRÁVKA 14. KOLA  SO 25. 11.  
Un.Turza Sl. 16./18  Glubczyce 18./9 (N        1 : 2            
 
16. KOLO  SO 11. 11.  
Skra Czestoch. 1./35 Glubczyce 18./6 (N)          1 : 0
Zmigrod 14./17 Stal Brzeg 2./33                      2 : 1
Gwarek T. Gory 3./31 (N) - Dzierzoniov 7./26    2 : 1
Sleza Wroclaw 4./30 - Rek. Biel.-Biala 9./22       3 : 0
Stil. Chorzow 5./28 (NBKS Biel.- Biala 8./23      4 : 1
Zaglebie 2 16./17 (N) - Polkowice 6./27           2 : 0
Un.Turza Sl. 17./15 M. Legnica 2 13./17        3 : 0
 
15. KOLO  SO 4. 11.  
Stal Brzeg 1./33 - Gwarek T. Gory 3./28 (N)      4 : 2
Skra Czestoch. 2./32 Zdzieszowice 16./14         3 : 0
Polkowice 4./27 Zmigrod 14./14                   0 : 1
M. Legnica 2 11./17 - Sleza Wroclaw 5./27     1 : 1
Dzierzoniov 6./26 Fal. Zielona Gora 13./15     1 : 1
 
14. KOLO SO 28. - NE 29. 10. 
SO  Fal. Zielona Gora 14./14 Stal Brzeg 1./30                1 : 4
SO  Stil. Chorzow 7./22 (NSkra Czestoch. 2./29           0 : 0
SO  Gwarek T. Gory 3./28 (NPolkowice 4./27           1 : 2
NE  Sleza Wroclaw 5./26 - BKS Biel.- Biala 9./20            2 : 0
SO  Pniowek 10./16 - Dzierzoniov 6./25                         0 : 2
NE  Un.Turza Sl. 16./12 - Glubczyce 18./6 (N)      25.11.  od 13.00
 
DOHRÁVKA 9. KOLA
ST 25. 10. Un.Turza Sl. 16./12 Zaglebie 2 12./14 (N)   4 : 2  
 
13. KOLO SO 21. - NE 22. 10.
SO  Skra Czestoch. 1./28 - Un.Turza Sl. 17./9              1 : 0
SO  Rek. Biel.-Biala 11./16 - Gwarek T. Gory 2./28 (N)   2 : 3
SO  Stal Brzeg 3./27 - Pniowek 10./16                          5 : 2 
SO  Polkowice 4./24 - Fal. Ziel. G. 13./14                     3 : 0
SO  Glubczyce 18./6 (N) - Sleza Wroclaw 5./23            2 : 5 
SO  Dzierzoniov 6./22 - Gornik Z. 2 8./21                     3 : 0
NE  M. Legnica 2 15./13 Zmigrod 16./11                  2 : 1
 
DOHRÁVKY 9. KOLA
ST 18. 10. Skra Czestochowa 1./25 - Gwarek T. Gory 2./25 (N)      0 : 0
ST 18. 10. Rek. Biel.-Biala 11./16 (3.) Dzierzoniov 7./19 (14.)     1 : 2 
12. KOLO SO 14. - NE 15. 10.  
NE  Gornik Z. 2 4./21 Stal Brzeg 1./24                        3 : 1
SO  Gwarek T. Gory 2./24 (N) - M. Legnica 2 16./10   2 : 0
SO  Sleza Wroclaw 6./20 - Skra Czestoch. 3./24         1 : 1
SO  Pniowek 9./16 - Polkowice 5./21                            1 : 1
NE  Unia Turza Sl. 17./9 - Stil. Chorzow 7./18 (N)        1 : 1
 
DOHRÁVKY 9. KOLA
ST 11. 10.  BKS Biel.- Biala 8./16 (8.) Pniowek 9./15 (9.)    3 : 0  
 
11. KOLO - ZÁPASY A VÝSLEDKY ZDE NEUVEDENY
 
10. KOLO SO 30. 9. - NE 1. 10.
SO  Zdzieszowice 11./12 - Stal Brzeg 1./21                       1 : 0
SO  Zmigrod 14./10  - Skra Czestochowa 2./20               0 : 1
SO  Dzierzoniov 10./13 (14.) - Polkowice 3./20         1 : 0
SO  Gwarek T. Gory 4./18 (N) - Glubczyce 18./3 (N)          2 : 0
NE  Zaglebie 2 13./11 (NStilon Chorzow 5./17 (N      0 : 1
SO  Sleza Wrocl. 6./16 Un.Turza Sl. 17./7                  3 : 0  
NE  Gornik Z. 2 8./15 Rek. Biel.-Biala  7./15                   1 : 2
SO  Fal. Ziel. G. 14./10 BKS Biel.- Biala 9./13                  2 : 2
SO  Pniowek 12./12 M. Legnica 2 15./10                     3 : 2
 
9. KOLO SO 23.- NE 24. 9.  
ČTYŘI DUELY ODLOŽENY PRO NEZPŮSOBILÝ STAV HRACÍ PLOCHY
SO  Polkowice 2./20 (4.) - Stal Brzeg 1./21 (6. N)                 3 : 2
SO  Skra Czestochowa 3./17 (7.) - Gwarek T. Gory 4./15 (N)   ODLOŽENO 18.10.
SO  BKS Biel.- Biala 5./12 (8.) Pniowek 15./9 (9.)                  ODLOŽENO 11.10.
SO  Stilon Chorzow 6./14 (NZmigrod 13./10 (11.)                 6 : 3
NE  Sleza Wrocl. 7./13 (10.) - Zdzieszowice 16./9  (2.)             3 : 2
NE  Rek. Biel.-Biala 8./12 (3.) Dzierzoniov 12./10 (14.)       ODLOŽENO 18.10.
NE  M. Legnica 2 11./10 (5.) Gornik Z. 2 9./15 (13.)               3 : 2
NE  Un.Turza Sl. 17./7 (15.) - Zaglebie 2 10./11 (N)            ODLOŽENO 25.10.
SO  Glubczyce 18./3 (N) - Fal. Ziel. G. 14./9 (12.)                       1 : 5  
 
8. KOLO - SO 16.- NE 17. 9.
SO  Stal Brzeg 1./21 (6. N) Rek. Biel.-Biala 6./12 (3.)            3 : 2 
SO  Fal. Ziel. G. 17./6 (12.) Skra Czestochowa 2./17 (7.)       0 : 0 
SO  Zdzieszowice 13./9 (2.) Polkowice 3./17 (4.)               1 : 1  
SO  Gwarek T. Gory 4./15 (N) Stilon Chorzow 8./11 (N)          1 : 0 
NE  Gornik Z. 2 7./15 (13.) BKS Biel.- Biala 5./12 (8.)             3 : 0
SO  Zaglebie 2 9./11 (NSleza Wrocl. 12./10 (10.)            0 : 2 
SO  Zmigrod 10./10 (11.) Un.Turza Sl. 15./7 (15.)              2 : 3
SO  Dzierzoniov 11./10 (14.) - M. Legnica 2 16./7 (5.)         1 : 1  
DOHRÁVKA 6. KOLA
ST 13.9. Zmigrod 10./10 (11.) - Zaglebie 2 9./11 (N)   1 : 1   
 
7. KOLO SO 9.- NE 10.9.
SO  M. Legnica 2 15./6 (5.) - Stal Brzeg 1./18 (6. N)          0 : 1 
SO  Skra Czestochowa 2./16 (7.) - Pniowek 10./9 (9.)           1 : 0
NE  Rek. Biel.-Biala 5./12 (3.) Polkowice 3./16 (4.)          1 : 1 
NE  Un.Turza Sl. 17./4 (15.) - Gwarek T. Gory 4./12 (N)       2 : 2  
SO  BKS Biel.- Biala 6./12 (8.) - Dzierzoniov 11./9 (14.)       2 : 1 
SO  Glubczyce 18./0 (N) - Gornik Z. 2 7./12 (13.)                   0 : 1 
NE  Stilon Chorzow 8./11 (N) Fal. Ziel. G. 16./5 (12.)           1 : 1 
SO  Zaglebie 2 9./10 (N) Zdzieszowice 13./8 (2.)               1 : 1   
SO  Sleza Wrocl. 14./7 (10.) - Zmigrod 12./9 (11.)             0 : 4
 
 
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
          
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář