Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

SACHSENLIGA / SRPEN - PROSINEC

10. 12. 2017
 
SACHSENLIGA  
UTKÁNÍ POSLEDNÍHO VFC PLAUEN 2  BYLA ANULOVÁNA, TAKŽE TABULKA DOZNALA PRO JARO ZMĚN.
DOHRÁVKY PODZIMU 
Grimma 3./30 - K. Markkleeberg 7./25               ODLOŽENO na 2. 4. 2018  (16. K.)
Hohenstein-E. ./36 - Pirna-Copitz ./20                5 : 0  hráno 18. 2. 2018   (16. K.)
VFC Plauen 2 16./0 (N) - Hohenstein-E. ./33       DUEL ZRUŠEN (15. K.)
K. Markkleeberg ./24 - Grosenh. ./28 (N)           1 : 1    hr. 17. 2. 2018   (14. K.)
SV Lipsia  ./15 (N) - Reichenbach. ./15               1 : 4     hr. 16. 12. 2017 (12. K.)
Grimma 5./18 - VFC Plauen 2 16./0 (N)              DUEL ANULOVÁN (11. K.)
 
16. KOLO SO 9. 12. - NE 10. 12.                                  
Grosenh. 1./15/33 (N) - Reichenbacher 15./12   2 : 0 
Lösnitz 2./16/32 - Markranstadt 5./16/26 (S)     4 : 1 
Grimma 3./15/30 - K. Markkleeberg 7./14/24    ODLOŽENO na 10. 2. 2018 
Hohenstein-E. 4./14./30 - Pirna-Copitz 9./20     ODLOŽENO na 18. 2. 2018
Niesky 8./15/22 - Riesa 6./16/25                         1 : 1 
 
15. KOLO PÁ 1. 12. - NE 3. 12.  od 13.30               
Grosenh. 1./14/30 (N) - SV Lipsia 12./15 (N)          2 : 1   
VFC Plauen 2 16./7 (N) - Hohenstein-E. 2./14./30   ODLOŽENO na 10. 2. 2018
Lösnitz 3./15/29 - Radebeuler 11./17 (N)                3 : 0   
Grimma 4./14/27 - Rap.Chemnitz 13./13                   5 : 0     
Glauchau 10./17 - Markranstadt 5./15/26 (S)             1 : 2
Riesa 6./15/24 Pirna-Copitz 9./20                           2 : 0     
Zwenkau 15./11 - K. Markkleeberg 7./14/24              3 : 1   
Niesky 8./14/21 - Reichenbacher 14./12                    6 : 1   
 
14. KOLO SO 25. - NE 26. 11.  od 14.00               
Hohenstein-E. 1./30 - Lösnitz 3./26              2 : 1 
K. Markkleeberg 5./24Grosenh. 2./27 (N)  ODLOŽENO  na 17. 2. 2018
Markranstadt 6./23 (S) - Grimma 4./24           0 : 1  
Reichenbach. 14./12 - Riesa 7./21                  2 : 0   
 
13. KOLO SO 18. - NE 19. 11.                 
Grosenh. 1./27 (NRap.Chemnitz 13./12   4 : 2
Glauchau 9./17 - Hohenstein-E. 2./27         1 : 3                  
Lösnitz 3./26 VFC Plauen 2 15./7 (N)        0 : 1  
Niesky 8./18 - K. Markkleeberg 4./24           3 : 0
Zwenkau 16./5 Markranstadt 5./22 (S)       1 : 5                  
 
12. KOLO SO 11. - NE 12. 11.            
Lösnitz 1./26 - Pirna-Copitz 11./14                  2 : 1
Markranstadt 5./19 (S) - Grosenh. 2./24 (N)    1 : 1  
Hohenstein-E. 3./24 - Grimma 6./18                5 : 3
K. Markkleeberg 4./24 - Riesa 7./17                1 : 4                 
SV Lipsia 8./15 (N) - Reichenbach. 14./8         ODLOŽENO
 
11. KOLO SO 4. - NE 5. 11.            
Reichenbach. 14./8 - K. Markkleeberg 1./24       0 : 1
Glauchau 8./14 Lösnitz 2./23                           0 : 1
Grosenh. 3./23  (N) - Radebeuler 12./13 (N)      5 : 0
Zwenkau 15./4 - Hohenstein-E. 4./21                  4 : 1
Grimma 5./18 - VFC Plauen 2 16./4 (N)           ODLOŽENO 
Niesky 10./14 Markranstadt 6./18 (S              4 : 1
 
9. KOLO PÁ 20. - NE 22. 10.  
SO  Zwenkau 16./0 - Lösnitz 1./20                         1 : 2      
PÁ  Niesky 13./10 - Hohenstein-E. 2./20                2 : 5
SO  Grosenh. 3./19 (NVFC Plauen 2 15./3 (N)   2 : 1
SO  Pirna-Copitz 12./11 - K. Markkleeberg 4./18    2 : 1
SO  Grimma 6./15 - Glauchau 10./11                     1 : 1
NE  Reichenbach. 14./8 Markranstadt 5./18 (S)    0 : 3
 
8. KOLO  SO 14. - NE 15. 10. 
NE  R.Chemnitz 8./11 - K. Markkleeberg 1./18      2 : 3
SO  Lösnitz 2./17  - Grosenhainer 4./16 (N)         4 : 0
SO  Hohenstein-E. 3./17 - Riesa 9./11                 3 : 1
NE  Markranstadt 5./15 (S) - SV Lipsia 7./12 (N)    6 : 2
SO  Grimma 6./14 Pirna-Copitz 14./8                  6 : 1
 
7. KOLO  SO 30. 9. v 15.00
Grosenhainer 1./16 (N) - Glauchau 13./7         3 : 3
Markkleeberg 2./15 Markranstadt 5./12 (S)    1 : 0
Niesky 9./10 Lösnitz 3./14                            1 : 1      
Reichenbach. 14./7 Hohenstein-E. 4./14         0 : 2
SV Lipsia 6./12 (N) - Radebeuler 11./8 (N)        2 : 1
Zwenkau 15./0 Grimma 7./11                        1 : 4      
Pirna-Copitz 10./8 Rap.Chemnitz 8./11           3 : 3
 
6. KOLO  SO 23. - NE 24. 9. 
SO  Grimma 8./8 (3., 3.) Grosenhainer 1./15 (N)              1 : 2 
SO  Lösnitz 2./13 (12., N) - Riesa 10./8 (6., 4.)                  7 : 0
SO  Radebeuler 9./8 (NMarkkleeberg 3./12 (10., 5.)       1 : 1
NE  Markranstadt 4./12 (S) - Rap.Chemnitz 6./10 (8., 13.)   3 : 6
SO  Hohenstein-E. 5./11 (4., 8.) - SV Lipsia 7./9 (N)             2 : 0 
 
5. KOLO  PÁ 15. - NE 17. 9.
SO  Grosenhainer 1./12 (N) - Zwenkau 15./0 (13., N)                3 : 1
SO  Pirna-Copitz 13./4 (5., 9.) Markranstadt 2./12 (S)              1 : 2   
PÁ  Markkleeberg 3./11 (10., 5.) - Hohenstein-E. 8./8 (4., 8.)     2 : 1
NE  Reichenbach. 14./4 (11., 16.) Lösnitz 4./10 (12., N)           1 : 3   
SO  SV Lipsia 5./9 (N) -  VFC Plauen 2 16./0 (N)                        2 : 1
SO  Niesky 12./6 (9., N) - Grimma 6./8 (3., 3.)                           0 : 4
SO  Riesa 7./8 (6., 4.) - Glauchau 11./6 (7., 12.)                        1 : 1
NE Rap.Chemnitz 9./7 (8., 13.) Radebeuler 10./7 (N)                5 : 2   
 
4. KOLO  SO 9. - NE 10. 9.
SO  Grosenhainer 1./9 (N) - Pirna-Copitz 13./4 (5., 9.)            4 : 1
SO  Radebeuler 6./7 (N-Markranstadt 2./9 (S)                     0 : 2
SO  VFC Plauen 2 16./0 (NMarkkleeberg 3./8 (10., 5.)        0 : 2
SO  Hohenstein-E. 4./8 (4., 8.) - Rap.Chemnitz 12./4 (8., 13.)   3 : 2
SO  Lösnitz 5./7 (12., N)  SV Lipsia 9./6 (N)                         4 : 2
SO  Grimma 10./5 (3., 3.) Riesa 7./7 (6., 4.)                        2 : 2
SO  Zwenkau 15./0 (13., N) Niesky 8./6 (9., N)                    1 : 4
NE  Glauchau 11./5 (7., 12.) Reichenbach. 14./4 (11., 16.)   4 : 1
 
3. KOLO  SO 26. - NE 27. 8.
Pirna-Copitz 10./4 (5., 9.) - Radebeul 1./7 (N)            1 : 2
Niesky 13./3 (9., N) - Grosenhain 2./6 (N)                   1 : 2
Riesa 3./6 (6., 4.) - Zwenkau 15./0 (13., N)                 1 : 0
Markranst. 4./6 (S) - Hohenstein-E. 7./5 (4., 8.)           1 : 2
SV Lipsia 5./6 (N) Glauchau 14./2 (7., 12.)                3 : 1
Markkleeberg 6./5 (10., 5.) - Lösnitz 8./4 (12., N)         1 : 1
Reichenbach. 12./4 (11., 16.) - Grimma 9./4 (3., 3.)      2 : 2
Rap.Chemnitz 11./4 (8., 13.) - VFC Plauen 2 16./0 (N)  5 : 0
             
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář