Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

FLORBALOVÉ LIGY 2018 - 2019

16. 1. 2019
  POHÁR  MUŽI      
FINÁLE            ST  16. 1.
    LIBEREC - Pardubice             2 : 4  (1:2, : ) 17.00
 
SEMIFINÁLE   ČT    3. 1. 2019
   Střešovice - LIBEREC         3 : 4          (1:2, 1:2, 1:0) 
   Pardubice  - Ostrava          10 : 4         (5:1, 2:2, 3:1)
ČTVRTFINÁLE  11., 18. a 19. 12.
   Hattrick Brno - Pardubice   10 : 11 PN  (3:1, 4:6, 3:3 - 0:0 - 1:3) 
   Chodov - Střešovice            5 : 6           (3:2, 1:1, 1:3)              
   LIBEREC   - Bohemians      5 : 2          (2:0, 2:1, 1:1)               
   Ostrava Vítkovice              3 : 2          (2:2, 0:0, 1:0)                 
 
 
  TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ         
    20. KOLO  NE  13. 1. 
Chodov 3./46 - M. BOLESLAV 1./49     10 : 5  (3:3, 0:0, 7:2)  
Sparta 2./49 - Č. LÍPA 13./18                  5 : 3  (2:1, 2:1, 1:1) 
Vítkovice 4./46 - LIBEREC 5./32              8 : 2  (1:0, 5:0, 2:2) 
Buld. Brno 12./19 - Bohemians 7./28          2 : 5  (0:2, 0:1, 2:2) 
Střešovice 6./30 - Otrokovice 8./27            5 : 6  PP  (1:1, 4:2, 0:2 - 0:1) 
Ostrava 9./23 - Kr. Vinohrady 10./23          3 : 7   (0:1, 2:1, 1:5) 
Znojmo 14./11 - Pardubice 11./19              8 : 9  (2:5, 3:3, 3:1) PO 
 
    19. KOLO  ČT  10. -  SO  12. 1. 
Buld. Brno 11./19M. BOLESLAV 1./49  4 : 10   (1:3, 3:2, 0:5)  
Pardubice 13./16 - Sparta 2./46                5 : 12   (1:3, 2:6, 2:3)  SO 
Č. LÍPA 12./18 - Chodov 3./43                8 : 7 PN  (1:4, 4:0, 2:3 - 0:0-3:2) ČT 
Kr. Vinohrady 10./20 Vítkovice 4./43       5 : 3   (1:1, 3:1, 1:1) 
LIBEREC 5./32 - Bohemians 7./25            7 : 11  (2:5, 4:4,)  
Ostrava 9./23 - Střešovice 6./29                8 : 1   (2:0, 2:0, 4:1)
Otrokovice 8./25 - Znojmo 14./11              6 : 4   (1:1, 2:1, 3:2) 
  
heart  EXTRALIGA ŽEN  heart        
    17. KOLO   SO 12. - NE 13. 1.
Chodov 1./47 - LIBEREC 10./12            11 : 1   (3:0, 2:0, 6:1)  
Vítkovice 2./47 - Židenice 11./9                8 : 2   (4:0, 2:1, 2:1)  
Jičín 6./21 - Již. město Pha 3./38              6 : 12  (2:3, 1:2, 3:7)  
Ostrava 4./37 - Panthers Pha 7./21          12 : 4    (3:1, 5:2, 4:1)  
Plzeň 12./6 (N) - Bohemians 5./29            5 : 10  (2:3, 1:5, 2:2)  
Olomouc 9./19 - Střešovice 8./20              3 : 4  PN (0:1, 1:1, 2:1-0:0-1:2)  
 
    16. KOLO   SO 5. - NE  6. 1. 2019
Židenice 11./9 - Chodov 1./44                    1 : 4    (0:0, 0:2, 1:2)  
Bohemians 5./26 - Vítkovice 2./44             3 : 10  (1:3, 0:5, 2:2)  
Již. město Pha 3./35 - Panthers Pha 7./21  6 : 2    (0:1, 4:1, 2:0)  
Ostrava 4./34 - Plzeň 12./6 (N)                18 : 0    (6:0, 6:0, 6:0)  
Střešovice 8./18  Jičín 6./21                      5 : 3   (1:1, 4:0, 0:2)  
LIBEREC 10./12 Olomouc 9./18               7 : 4   (2:1, 3:2, 2:1)  
         
_______________________________________________________
 
ZÁPASY DŘÍVE ODEHRANÝCH KOL   
  TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ   
          
   DOHRÁVKA 15. KOLA
Chodov 4./16/36 - K. Vinohr. 13./16/14 (N)  13 : 4  (2:3, 6:1, 5:0)   ČT 20. 12.
  15. KOLO  PÁ 14. 12.
Sparta 1./40 - Ostrava 7./19                   9 : 2     (2:1, 2:0, 5:1)  
Vítkovice 3./36 - Otrokovice 8./16           5 : 3      (1:1, 2:1, 2:1)
Znojmo 14./9 - M. BOLESLAV 2./38       1 : 11   (0:3, 1:6, 0:2)
Chodov 4./30 - K. Vinohr. 13./11 (N)           ČT  20. 12.  10.00
Buldogs Brno 10./16 - LIBEREC 5./27      3 : 8    (1:2, 1:3, 1:3) 
Střešovice 6./26 Č. LÍPA 12./13           11 : 5    (4:3, 3:2, 4:0) 
Pardubice 11./15 - Bohemians 9./16         7 : 6 PP  (2:3, 2:2, 2:1 - 1:0)  
 
   DOHRÁVKA 13. KOLA  ÚT 20. 11.
Sparta 1./37 - M. BOLESLAV 2./35                     1 : 5   
   DOHRÁVKA 9. KOLA  PO 5. 11. 
Bohemians 12./12/11 Kr. Vinohrady 13./13/9 (N  6 : 2
 
   10. KOLO  ČT 25. - SO 26. 10.  
Brno 11./9 Sparta 1./28                            2 : 4  (1:4, 1:0, 0:0) 
Střešovice 6./17 - M. BOLESLAV 2./23      4 : 3  (0:1, 1:2, 3:0) 
LIBEREC 5./21 Chodov 4./21                    7 : 5  (2:2, 3:1, 2:2) 
Vítkovice 3./21 Pardubice 10./10              7 : 3   (2:2, 3:1, 2:0) 
Ostrava 7./16 Otrokovice 8./11                  7 : 4  (2:1, 3:3, 2:0) 
Č. LÍPA 9./10 - K. Vinohr. 13./9/6 (N)       11 : 5  (3:1, 0:3, 8:1) 
Znojmo 14./6 - Bohemians 12./9/8              4 : 3 PP (1:2, 1:1, 1:0-1:0) 
 
   DOHRÁVKY  ÚT  2.  a ČT  4. 10.  
Chodov 3./6/15 - Střešov. 6./14       2 : 3  (0:0, 1:3, 2:1)               5. KOLO
LIBEREC 5./15 Pardubice 10./6/7   8 : 9 PP  (1:0, 5:4, 2:4-0:1)    1. KOLO  
 
     5. KOLO  SO 22. - NE 23. 9.
Sparta 1./13 LIBEREC 6./8                     10 : 5  (4:3, 1:0, 5:2)
Chodov 2./12 - Střešovice 3./10                 ODLOŽENO na 2. 10. 
Vítkovice 4./9 - Ostrava 7./6                      10 : 3  (2:2, 4:0, 4:1)
Pardubice 11./3 Ml. Boleslav 5./8               1 : 6   (0:1, 0:2, 1:3)
Bohemians 8./6 - Otrokovice 9./5                 5 : 3   (1:1, 4:1, 0:1) 
Znojmo 10./4 Č. LÍPA 12./3                       2 : 5 (0:3, 0:0, 2:2)  
Brno 14./3 - Král. Vinohrady 13./3 (N)          5 : 4   (1:2, 2:1, 2:1) 
 
    DOHRÁVKA 1. KOLA
Ml. Boleslav 8./3/5 Bohemians 11./4/3     8 : 7  (1:1, 3:2, 4:4) hr. ve STŘ
     1 . KOLO  ČT  6. -  PÁ 7. 9.   Střešovice (7.) - Sparta (5.)  6 : 5 (3:1, 1:1, 1:3 - 1:0)  PP , Král. Vinohrady (N- Znojmo (12.) 6 : 5  (2:1, 1:0, 3:4),  Ostrava (9.) - Chodov (2.)  6 : 8  (2:2, 0:5, 4:1), Otrokovice (6.) - Brno (13.) 11 : 3  (3:2, 3:1, 5:0), 
Č. LÍPA (10.) - Vítkovice (3.) 2 : (1:2, 0:3, 1:2), LIBEREC (11.)  Pardubice 
(8.)  ODLOŽENO, Ml. Boleslav (1.) Bohemians (4.)  ST 19. 9. od 10.00 
 
(v závorkách je umístění klubů po základní části v minulé sezoně)     
 
 
 
heart ZÁPASY DŘÍVE ODEHRANÝCH KOL  
  EXTRALIGA ŽEN  heart  
   15. KOLO  SO  22. 12. 
Chodov 1./41 - Již. město Pha 3./32      10 : 12   (2:5, 5:4, 3:3) 
Vítkovice 2./41 - Střešovice 9./15             6 : 2     (2:0, 3:1, 1:1) 
Olomouc 8./18 - Ostrava 4./31                  3 : 5     (2:1, 0:0, 1:4)
Jičín 6./21 - Bohemians 5./26                    4 : 5     (1:2, 2:1, 1:2)
Panthers Pha 7./21 - Židenice 10./9           7 : 5     (1:1, 5:3, 1:1)
Plzeň 12./6 (N) - LIBEREC 11./9             3 : 7     (0:3, 1:2, 2:2) 
   10. KOLO  SO 3.- NE 4. 11. 
LIBEREC 12./5 - Chodov 1./29                  4 : 9 
Židenice 10./6 Vítkovice 2./26                   1 : 4   
Panthers 6./15 - Ostrava 3./25                    1 : 12
J. město Pha 4./20 - Jičín 8./11                   8 : 6 
Bohemians 5./17 - Plzeň 11./6 (N)               6 : 1
Střešovice 9./8 - Olomouc 7./12                  7 : 6 PP
   5. KOLO   NE  30. 9.  
Plzeň 12./0 (N) Jičín 8./5               4 : 8        (0:2, 2:3, 2:3), 
Olomouc 9./5 Chodov 1./15           1 : 13      (1:4, 0:3, 0:6)
 J. město Pha 4./11 LIBEREC 11./2  8 : 7 PN  (2:1, 2:1, 3:5- 0:0-2:1)
Panthers 5./9 Vítkovice 3./11        5 : 6 PP   (0:3, 3:0, 2:2-0:1)
Střešov. 7./5 - Ostrava 2./15           6 : 11      (0:2, 1:7, 5:2)
 Židenice 10./3 - Bohem. 6./9           2 : 5        (0:1, 1:1, 1:2)  
   1 . KOLO  SO  8. -  NE 9. 9. 
Olomouc (9.) - Plzeň (N)                     9 : 4   (5:1, 3:2, 1:1)  
Bohemians (5.) - Střešovice (10.)         9 : 4   (1:0, 7:1, 1:3)
LIBEREC (8.) - Ostrava (4.)                 4 : 8   (1:3, 2:0, 1:5)  
Vítkovice (1.) - Jičín (7.)                     9 : 1   (3:0, 5:1, 1:0)     
Židenice (11.)  - Již. město Pha (2.)    0 : 6   (0:3, 0:2, 0:1)  
Chodov (3.) - Panthers Pha (6.)          4 : 1   (1:0, 2:0, 1:1) 
 
(v závorkách je umístění klubů po základní části v minulé sezoně)       
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář