Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

FUTSAL 2018 - 2019

12. 1. 2019
 
  VARTA FUTSAL LIGA    
   13. KOLO                     PÁ 11. 1. 
Ostrava 11./12/0 (N) Chrudim 1./11/33          2 : 11 (1:4) 
TEPLICE 2./12/33 Brno 8./11/10                    4 : 2   (1:1) 
Slavia 4./11/24 Sparta 3./11/24                     2 : 5   (1:2)  SO 
Plzeň 5./12/15 - MĚLNÍK 6./12/15                     14 : 0   (6:0)     
Č. LÍPA 10./11/9 LIBEREC 9./12/10  (N          2 : 1    (0:0) hr. 27. 12.
 
   DOHRÁVKA 8. KOLA  PO 7. 1. 
Brno 8./10/10 Chrudim 1./10/30                    0 : 4    (0:2) 
 
   12. KOLO                     PÁ 4. 1. 2019 
MĚLNÍK 5./11/15 - TEPLICE 1./11/30                1 : 9     (0:3)    
Chrudim 2./9/27 - Plzeň 7./11/12                     3 : 1     (1:0)      
Brno 8./9/10 Slavia 3./10/24                         1 : 3     (0:1)  hr. 27. 11.
LIBEREC 9./12/10 (N) - Sparta 4./10/21              2 : 12  (0:6)  
Uh. Hrad. 6./11/14 (NOstrava 11./11/0 (N)   10 : 2    (4:1)  hr.  21. 12. 
Č. LÍPA 10./11/9                                             VOLNÝ LOS
 
   PŘEDEHRÁVKA 13. KOLA  (PÁ 11. 1. 2019)  ČT 27. 12.
Č. LÍPA 10./11/9 LIBEREC 9./11/10  (N          2 : 1  (0:0)  
 
    
   
 
  EXTRALIGA ÚK   
  4.  turnaj EXTRALIGY ÚK - SH VDF                                   
  VÝBĚR Z VÝSLEDKŮ : ŠLUKNOV - Hezouni DC 10 : 2, Bumiko DC - VARNSDORF 1 : 3, VARNSDORF - ŠLUKNOV 5 : 2, VILÉMOV - Bělá 2 : 2, Turbo DC - VILÉMOV 1 : 2, VILÉMOV - Jílové A  4 : 6.
POŘADÍ po 4 turnajích: 1. Bumiko DC 28 bodů, 2. VARNSDORF 21, 3. Jílové A 21, 4. Želenice 18, 5. Turbo A 14, 6. Bělá 14, 7. ŠLUKNOV 12. 8. VILÉMOV 12, 9. Hezouni  0 bodů. Nejlepší hráč 4. turnaje J. Šindelář (VDF) a střelec L. Čurgali (ŠLU) s 5 góly.
  3. turnaj EXTRALIGY ÚK ve SH v Libouchci    SO 2. 12.  
Bumiko DC a VARNSDORF braly ze svých tří utkání plný bodový zisk a Bumiko tak nyní vede s náskokem sedmi bodů (22) před VARNSDORFEM. (15) Třetí a čtvrté místo patří nadále Želenicícm (15), resp. Turbu DC (14). 
Z výsledků :  Bělá - ŠLUKNOV 8 : 4, VILÉMOV - Bumiko DC 2 : 3, ŠLUKNOV - VILÉMOV 1 : 3, ŠLUKNOV - Jílové A 8 : 3, VARNSDORF - Turbo DC 5 : 1, Želenice - VARNSDORF 0 : 2, VARNSDORF - Hezouni DC 11: 0 
 
   2. TURNAJ v Libouchci SO 10. 11. VYBRÁNO Z VYSLEDKŮ :
SLŠ a ŠOS ŠLUKNOV - VARNSDORF 3:1, - Hezouni DC 5:1;
SC Stap VILÉMOV - Jílové A 2:3, - Turbo DC 1:1, - Bělá 2:2;
Futsal VARNSDORF - ŠLUKNOV 1:3, - Bumiko DC 2:10; 
Pořadí po 2. turnaji: 1. Bumiko DC 13 bodů, 2. Jílové A 12, 3. Želenice 12, 4. Turbo DC 11, 5. ŠLUKNOV 6, 6. VARNSDORF 6,  7. VILÉMOV 5, 8. Bělá 4, 9. Hezouni DC 0 b. 
  
  1. TURNAJ v Libouchci   SO 20. 10. 
   V nadcházející sezoně bude mít ŠLUKNOVSKÝ VÝBĚŽEK v soutěži tři zástupce, když k týmům Futsal VARNSDORF (obhájce prvenství) a SC Stap VILÉMOV (naposledy 6.) přibyl nováček ligy celek SLŠ a SOŠ Šluknov. Druhým nováčkem jsou Hezouni Děčín.
   Úvodní turnaj vyhrálo Turbo Děčín (bilance 3 / 2 1 0, 7 bodů). Jílové hrálo dvakrát a oba zápasy dovedlo do vítězného konce (2 / 2 0 0, 6 b.) včetně duelu s třetím VARNSDORFEM (3 / 2 0 1, 6 bodů). Stejnou bilanci mají i čtvrté Želenice. Šestý VILÉMOV ze tří utkání získal tři body a nováčkové soutěže ŠLUKNOV a děčínští Hezouni zůstaly zatím bez bodového zisku, tedy na konci pořadí. 
VYBRÁNO Z VÝSLEDKŮ
Turbo DC - Bumiko DC 3 : 3, - ŠLUKNOV 6 : 2, - Želenice 10 : 3
VARNSDORF - VILÉMOV 3 : 2, - Jílové A 2 : 4, - Bělá 3 : 1
VILÉMOV - Želenice 2 : 5, - Hezouni DC 10 : 1
ŠLUKNOV - Želenice 2 : 3, - Bumiko DC 0 : 1
 
 
 
  VETERÁNSKÁ LIGA   
    4. turnaj VETERANS LIGY v Libouchci                          
  Dumbo DC - VARNSDORF 1 : 3, Jílové A - VARNSDORF 0 : 1,  Ludvíkovice - 
VARNSDORF  3 : 1.  Varnsdorfský tým si těmito výsledky polepšil o jednu příčku a je pátý. POŘADÍ po 4. turnaji : 1. Jílové A 31 bodů, 2. Jílové B 30, 3. Bělá 28, 4. Proboštov 21, 5. Varnsdorf 19, 6. Eurosport TP 18, 7. Nota DC 10, 8. Rafani DC 8, 9. Ludvíkovice 8, 10. Dumbo DC 1 b.  
 
    3. turnaj VETERANS LIGY ÚK v SO ve SH VDF
VARNSDORF - Eurosport TP 1 : 1, - Jílové B 0 : 1, - Bělá 0 : 4
   Pořadí po 3. turnaji: 1. Jílové A 24 bodů, 2. Jílové B 22, 3. Bělá 21, 
4. Proboštov 18, 5. E-sport TP 15, 6. VARNSDORF 13  .......
10. Dumbo DC 0 b.  Další, 4. turnaj se hraje 8. 12. v Libouchci.
 
  Druhý turnaj sezony VETERANS LIGY hostila 3. 11. opět SH ve VDF. Domácí tým měl za soupeře Ludvíkovice (výhra 7:2), Jílové A (1:3) a  Dumbo DC (4:2). Další výsledky turnaje vynesly po dvou turnajích do čela jílovské áčko (15 bodů) a béčko (13). Varnsdorfští "veteráni" drží třetí pozici s 12 body, stejně tolik nasbíral čtvrtý Proboštov a pátá Bělá. Bez bodu zůstává na 10. pozici Dumbo Děčín.
 
ÚVODNÍ TURNAJ  ve SH ve VDF   SO 13. 10.
VARNSDORF - Nota DC 3 : 0, - Proboštov 0 : 4, - Rafani DC 3 : 0. Další výsledky  celkem 10 týmů  v turnaji přinesly toto pořadí první poloviny tabulky:
 
1. TENIS Proboštov              3   3 0 0    11 : 3    9
2. SK AUTOCENTRUM Jílové B  3   2 1 0     5 : 3    7
3. SK AUTOCENTRUM Jílové A  3   2 0 1   10 : 6    6
4. FUTSAL VARNSDORF       3   2 0 1     6 : 4    6
5. EUROSPORT Teplice            3   1 2 0     6 : 4    5
 
 
 
 
____________________________________________________________
 
   KRAJSKÁ LIGA  - ROZPIS TURNAJŮ 2018 - 2019    
SO 20. 10. Libouchec  (VDF - VIL, Jílové, Bělá)                
SO 10. 11. Libouchec  (VDF - ŠLU, Bumiko)                    VDF - ODPOLEDNÍ UTK.
SO 17. 11. Libouchec - POHÁR ÚK
SO   1. 12. Varnsdorf (VDF - Turbo, Želenice, Hezouni)  VDF - ODPOLEDNÍ UTK.
SO 15. 12. Varnsdorf (VDF - Bumiko, SLU)                  VDF - RANNÍ DUELY
SO 19.  1.  Libouchec  (VDF - Bělá, Jílové, VIL)              VDF - RANNÍ DUELY
SO   2.  2. Varnsdorf (VDF - Turbo, Hezouni, Želenice)  VDF - ODPOLEDNÍ UTK.
SO 16.  2.  Libouchec - finálové kolo
 
   VETERÁNSKÁ LIGA   
SO 13. 10.  Varnsdorf (Nota, Proboštov, Rafani)         
SO  3. 11.   Varnsdorf (Ludvíkovice, Jílové A, Dumbo) 
SO 24. 11.  Libouchec  (Teplice, Jílové B, Bělá)            VDF - ODPOLEDNÍ UTK.  
SO  8. 12.  Libouchec  (Dumbo, Jílové A, Ludvíkovice)  VDF - RANNÍ DUELY
SO 26.  1.  Varnsdorf (Nota, Proboštov, Rafani)        VDF - ODPOLEDNÍ UTK.
SO  9.   2.  Libouchec  (Teplice, Jílové B, Bělá)            VDF - ODPOLEDNÍ UTK.
SO 23.  2.  Libouchec - finálové kolo
 
 
____________________________________________________________
 
ODEHRANÁ KOLA     VARTA FUTSAL LIGA  
   11. KOLO  PÁ 14. 12.
Chrudim 2./8/24 -  TEPLICE 1./10/27        3 : 1  (2:1)  
MĚLNÍK 5./10/15 - Slavia 3./10/24              4 : 8   (2:2) 
Brno 8./9/10 - Sparta 4./9/18                      ODLOŽENO ze 17. 12. 
Uh. Hrad. 7./10/11 (NPlzeň 6./10/12         7 : 5  (5:2)  
LIBEREC 9./10/10 (N)                               VOLNÝ LOS
Č. LÍPA 10./10/6 Ostrava 11./10/0 (N)         6 : 4  (3:0)  
 
 POHÁR    FINÁLE  ÚT 11. 12.  
Sparta Chrudim                        2 : 3   (1:2), hr. ve Zruči n. S. 
V pořadí jedenáctý zisk poháru pro českého týmového suveréna.
 
   10. KOLO  ČT 6. - PÁ 7. 12.
TEPLICE 1./9/27 - Uh. Hrad. 9./9/8 (N)    5 : 1   (2:0)   
Slavia 3./9/21 Chrudim 2./7/21          ODLOŽENO 
MĚLNÍK 5./9/15 - Sparta 4./9/18                7 : 5   (2:3) 
Plzeň 6./9/12 - Č. LÍPA 10./9/3                  7 : 0    (2:0)  
LIBEREC 8./10/10 (NBrno 7./9/10          5 : 1   (1:0)   
Ostrava 11./9/0 (N)                               VOLNÝ LOS
 
  9. KOLO  ČT 22. - PÁ 23. 11.
Č. LÍPA 10./8/3 TEPLICE 1./8/24            5 : 7   (2:5)
Chrudim 2./7/21 Sparta 3./8/18          3 : 2   (2:1) 
Uh. Hrad. 8./8/8 (NSlavia 4./8/18          2 : 4   (2:4) 
MĚLNÍK 5./8/12 Brno 6./7/10                 2 : 4   (1:1) 
Plzeň 7./8/9                                           VOLNÝ LOS      
LIBEREC 9./9/7 (N- Ostrava 11./9/0 (N)  10 : 5  (2:0)  
 
   8. KOLO  PÁ 16. 11.  
TEPLICE 1./7/21                                    VOLNÝ LOS
Uh. Hrad. 7./7/8 (NSparta 2./7/18     3 : 9  (1:6) 
Brno 8./6/7 Chrudim 3./6/18             7. 1. 2019
Slavia 4./7/15 Č. LÍPA 10./7/3               3 : 2  (3:0)  hr. v SO 
LIBEREC 9./8/4 (N) MĚLNÍK 5./7/12      5 : 7  (2:3)
Plzeň 6./8/9 Ostrava 11./8/0 (N)          12 : 0  (5:0)  PO 19.11.  
 
    DOHRÁVKA 5. KOLA     ČT 15. 11.  
Plzeň 8./7/6 Slavia 4./6/12                      0 : 4  (0:0)
 7. KOLO  PÁ 9. 11.  
Ostrava 11./7/0 (N) - TEPLICE 1./7/21       3 : 5  (2:2) 
Chrudim 2./6/18 - MĚLNÍK 5./6/9              9 : 0  (2:0)  
Č. LÍPA 10./6/3 - Sparta 3./6/15                 0 : 9  (0:2)
Slavia 4./5/9                                          VOLNÝ LOS 
Uh. Hrad. 6./6/8 (N) - Brno 7./6/7              1 : 1  (1:1)
Plzeň 8./6/6 LIBEREC 9./7/4  (N)           11 : 4  (5:1)
 
  6. KOLO  PÁ 2. 11.                  
TEPLICE 1./6/18 Plzeň 9./5/3                  3 : 0    (0:0)  
LIBEREC 8./6/4  (N) - Chrudim 2./5/15      1 : 12  (0:6)   
Sparta 3./5/12                                        VOLNÝ LOS
Slavia 4./5/9 Ostrava 11./6/0 (N)            10 : 2  (4:1)
MĚLNÍK 5./5/9 - Uh. Hrad. 6./5/7 (N)          6 : 5   (2:3)  
Brno 7./5/6  - Č. LÍPA 10./5/3                     5 : 1   (0:1)  
 
  5. KOLO  PÁ 19. 10.
LITOMĚŘICE  ODSTOUPILY Z LIGY JEJICH VÝSLEDKY ANULOVÁNY,
TAKŽE TABULKA PO 5. KOLE MĚNÍ POŘADÍ KLUBŮ
TEPLICE 1./15 LIBEREC 7./4 (N)          9 : 3    (5:2)   
Sparta 2./12 - Ostrava 11./0 (N)           26 : 2  (13:1)     
Uh. Hrad. 4./7 (NChrudim 3./12         1 : 4    (1:3) 
Plzeň 9./3 Slavia 5./6                          ČT 15. 11.
Č. LÍPA 10./3 - MĚLNÍK 6./6                    4 : 3    (1:2) 
Brno 8./3                                                VOLNÝ LOS
 
  DOHRÁVKA 2. KOLA  
Sparta 4./9 - Slavia 5./6                            3 : 1  (1:0)  
      
  2. KOLO  ČT 13. - PO 17. 9
Chrudim 1./2/6 Ostrava 11./2/0 (N)                     11 : 2  (8:1) 
Brno 10./2/0 TEPLICE 2./2/6                                 4 : 5   (1:4) hr. v PO 17.9.
Uh. Hradiště 3./2/6 (NLITOMĚŘICE 8./2/1           4 : 2   (2:1)
Sparta 4./1/3 Slavia 5./1/3                                  ODLOŽ. NA PÁ 12.10
MĚLNÍK 6./2/3 Plzeň 10./2/0                                    4 : 2   (2:0)
LIBEREC 7./2/3 (N) -  Č. LÍPA 9./2/1                         7 : 2   (4:2)
 
   1. KOLO  ÚT 4. - PÁ 7. 9. 
Sparta Praha (3.) - Zlej sen LIBEREC (N)                 13 : 1  (7:0)   hr.  v  ÚT 
Démoni  Č. LÍPA (9.) Gardenline LITOMĚŘICE (4.)    2 : 2   (0:1)   hr. ve ČT
Interobal Plzeň (2.) - Era-Pack Chrudim (1.)              4 : 8   (3:4)
Slavia Praha (6.) - Helas Brno (8.)                             7 : 3   (4:1)    
VŠB TU Ostrava (N- Bazooka Uh. Hradiště (N)         1 : 3   (0:3)
Svarog TEPLICE (7.) - Olympik MĚLNÍK (10.)              6 : 2  (2:1)
 
Sestoupily týmy Jeseníku (11.) a Třince (12.), novou sezonu nezahájí Vysoké Mýto (5.), které nahradilo Uher. Hradiště. Všechny týmy notně posilovaly, největší bombou je zřejmě návrat hrající legendy Lukáše Rešetára z Chrudimi do Plzně.
 
(v závorkách umístění klubů po základní části v minulé sezoně)
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář