Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

VÝSLEDKY 20. - 25. 2.

27. 2. 2018
 
 NEDĚLE  25.  ÚNORA
FOTBAL
ZIMNÍ TURNAJ FK JUNIOR DĚČÍN 
Březiny 1./3/9 - Dobkovice 3./3/6                       3 : 2
Un. Děčín 2./4/9 - FK Jun. Děčín U19 5./4/3        2 : 1
V. Březno  7./3/0 - Benešov 4./4/6                       0 : 4
Heřmanov 6./3/3                                             VOLNÝ LOS                 
DOHRÁVKA MINULÉHO KOLA
Benešov 3/3 FK Jun. Děčín U19 3/3                   1 : 3
 
  SOBOTA  24.  ÚNORA
FOTBAL
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ 
Brozany - FK VARNSDORF                 1 : 0
FK VARNSDORF U19 - RUMBURK       2 : 2
FK VARNSDORF U17 - Lovosice         1 : 3   (FINÁLE ZL ÚK ML.DOR.)
Litoměřicko - Neratovice                    0 : 1
Pardubice - Dobrovice                       5 : 1   
Kolín - Benátky                                2 : 3
V. Březno - Benešov                         0 : 4   (Zim.turnaj FK DC)
Česká Lípa - Jílové                           5 : 0
 
ZIMNÍ TURNAJ  MĚSTA DĚČÍN
Jun. Děčín 4./3/5 - Skalice 1./3/9           ODLOŽ. NA 10. 3.    
Č. Kamenice 6./4/0 - VILÉMOV 2./4/9     1 : 8
Neštěmice 5./4/4 - Doksy 3./4/6             3 : 5
 
HOKEJ 
KRAJ. LIGA ŽÁKŮ LK+HK - O UMÍST. (týmy z 5. - 9. míst ZÁKLAD. ČÁSTI)
HC TS VARNSDORF STŽ 1./6/12 - Stad. Nový Bydžov 7./5/1    12 : 1
HC TS VARNSDORF MLŽ  10./7/1  - Stad. Nový Bydžov 4./7/9      3 : 3 
 
2. LIGA ZÁPAD - 43. KOLO                             
TÝMY NA 1. - 6. MÍSTĚ MAJÍ JISTÝ POSTUP MEZI 8 DO PLAY-OFF
Sokolov 1./39/85 - Most 11./37/18 (ODSTOUPIL)    5 : 0  K
Dv. Králové 8./39/46 JABLONEC 2./38/76             1 : 4    
Řisuty 10./38/42 - VRCHLABÍ 3./39/76                    7 : 6        
DĚČÍN 4./40/76 - Trutnov 5./39/69                      0 : 2   
Bílina 7./39/47 - Kobra Praha 6./39/61                    6 : 2
Letňany 9./39/43   VOLNÝ LOS              
   
BASKETBAL 
NADREGION. SOUTĚŽ KADETŮ U17
TJ Sn VARNSDORF 1./12/23 - BK Teplice 5./12/16       111 : 67  (49:31) 
 
 
 
 ODEHRÁNO  v  TÝDNU   
 
  PÁTEK  23.  ÚNORA
FUTSAL 
VARTA LIGA - 20. KOLO                            
Chrudim 1./20/58 - Č. LÍPA 10./20/12           11 : 0  (5:0)   
Sparta 2./20/50 MĚLNÍK 9./20/15              12 : 6  (5:2)   
Plzeň 3./20/44 - TEPLICE 6./20/30                 9 : 3  (2:1)
LITOMĚŘ. 4./20/42 V. Mýto 5./20/33              8 : 1  (4:0)
Slavia Praha 7./20/27 Jeseník 11./20/11     10 : 5  (6:1)
Třinec 12./20/7 - Brno 8./20/21                     6 : 1  (2:0)    
21. KOLO  Chrudim - Sparta                        ÚT 27. 2. od 20.15  ČT SPORT
 
  ÚTERÝ  20.  ÚNORA
HOKEJ 
2. LIGA ZÁPAD - 42. KOLO - PŘEDEHRÁVKA STŘEDEČNÍHO KOLA   
Letňany 8./39/43 - Sokolov 1./38/82                  2 : 5  (1:1, 1:1, 0:3)                              
 
  STŘEDA  21.  ÚNORA
HOKEJ 
2. LIGA ZÁPAD - 42. KOLO                             
Letňany 9./39/43 - Sokolov 1./38/82                     2 : 5  (1:1, 1:1, 0:3) hr. v ÚT 
VRCHLABÍ 2./38/76 - DĚČÍN 3./39/76                7 : 1  (1:0, 2:0, 4:1)
JABLONEC 4./37/73 - Bílina 8./38/44                1 : 3   (0:1, 1:1, 0:1)
Trutnov 5./38/66                                              VOLNÝ LOS          
Kobra Praha 6./38/61 Řisuty 10./37/39               2 : 3  PP   (1:1, 1:0, 0:1; 0:1)
Most 36/18 (ODSTOUPIL) - Dv. Králové 7./38/46  0 : 5  K
 
FOTBAL
ZIMNÍ TURNAJ FK JUNIOR DĚČÍN 
Benešov 6./3/3 FK Jun. Děčín U19 5./3/3           1 : 3
 
 
 
 
 
   
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář