Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

VÝSLEDKY OD 14. DO 18. 3.

19. 3. 2018
 
  NEDĚLE 18.  BŘEZNA
BASKETBAL
LIGA ML. ŽÁKŮ  U14 - SKUP. B 
TJ Sn VARNSDORF 7./7/7 - BK Sluneta Ústí 2./9/17    45 : 82  (15:46)  
 
FOTBAL
ČESKÁ LIGA DOROSTU U19, U17  
FK VARNSDORF 16./4 - Pardubice B 9./22     ODLOŽENO  (VICHR v Heřmanicích)
FK VARNSDORF 15./6 - Pardubice B 9./22     ODLOŽENO  (VICHR  v Heřmanicích)
 
PŘÍPRAVA
Valtýnov - Dolní Podluží                               4 : 2   (od 14.00 v Heřmanicích)
 
FNL  
FK VARNSDORF 13./18 - Příbram 2./17/32   ODLOŽENO
 
ZIMNÍ TURNAJ FK JUNIOR DĚČÍN 
V. Březno 7./6/3 Březiny 1./6/15              0 : 5    
Jun. Děčín U19 6./6/6 - Dobkovice 2./6/12   2 : 3   PŘEDEHRÁNO 2. 3.                      
Un. Děčín 3./6/12                                       VOLNÝ LOS 
Benešov 4./6/9 - Heřmanov 5./6/6                 2 : 6 
 
HOKEJ
2. LIGA - SEMIFINÁLE PLAY-OFF - 3. UTKÁNÍ od 17.30 
Havlíčkův Brod  ► - DĚČÍN         3 : 2 PP   Na Z 3:0 pro HBR (5:1, 5:3, 3:2 PP) 
JABLONEC - VRCHLABÍ              4 : 2        Na Z 2:1 pro JNC (6:2, 1:4, 4:2)
Sokolov - Morav. Budějovice       3 : 4 PP  Na Z 1:2 pro MBU  (3:1, 0:1, 3:4 PP)
Žďár n. S.  ►-  Kolín                  4 : 3       Na Z 3:0 pro ŽnS (6:2, 2:1, 4.3 PP)
 
 
  SOBOTA  17.  BŘEZNA
FOTBAL
KRAJSKÝ PŘEBOR   SENZACE V MOSTU 
Mostecký FK 1./37 - VILÉMOV 9./23         1 : 2  (0:0)  
Kadaň 16./16 - JÍLOVÉ 7./24                     ODLOŽENO
Bílina 12./22 MODRÁ 14./19                    3 : 0  (3:0)
Brná 6./24 - Neštěmice 15./17                   2 : 3  (2:3)
 
ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ U13, U12 C
FK VARNSDORF 10./15 - Roudnice 11./9    8 : 2  (0:0)  hr. v Heřmanicích   
FK VARNSDORF  8./16 - Roudnice 12./6     3 : 1  (0:0)             "
 
ČFL
Zápy 3./18/36  - Chrudim 1./18/48              ODLOŽENO
Vltavín 2./18/39 - Nymburk 18./8                   ODLOŽENO
DOBROVICE 9./17/28 - BROZANY 13./18/23      ODLOŽENO
Benešov 14./18/21 - Písek 8./19/28                   4 : 1  (3:0) hr. v NE
BENÁTKY 15./19/21 - Štěchovice 6./18/30          1 : 2  (0:1)  po PK 2:4, hr. v NE 
Král. Dvůr 4./18/33 - LITOMĚŘICKO 16./18/21   ODLOŽENO
 
DIVIZE B 
Velvary 1./39 Souš 4./30                              ODLOŽENO
Ostrá 2./31 - Rakovník 14./10                         ODLOŽENO
Meteor Praha 13./18 - Neratovice 3./31             3 : 1  (3:1) hr. v NE
Hostouň 5./30 - Chomutov 10./27                     ODLOŽENO z NE 
Louny 11./21 - Motorlet Praha 8./28                  ODLOŽENO z NE
Kladno 9./28 - ČESKÁ LÍPA 12./21                    ODLOŽENO
NOVÝ BOR 16./1 - Hrobce 15./5                       ODLOŽENO
 
DIVIZE C
Brandýs n. L. 9./22 - Živanice 1./15/38             ODLOŽENO
MŠENO 3./16/30 Vysoké Mýto 2./17/31      3 : 1  (0:1)
Pardubice B 4./17/30 - Kolín 5./16/26             2 : 0  (0:0)
CHRASTAVA 13./20 - Zbuzany 8./22                  ODLOŽENO
Trutnov 11./22 - Vykáň 14./18                          4 : 0  (1:0)
Turnov 15./17 - Letohrad 16./11                    ODLOŽENO z NE
 
BASKETBAL
NADREGION. SOUTĚŽ ST. ŽÁKYŇ U15 - SK. C1
TJ Sn VARNSDORF  2./7/13 - Basket Poděbrady 3./7/11  74 : 60   (34:24)  FOTOALBUM     
TJ Loko  Liberec 4./7/9 - BK Prosek 5./7/7                        56 : 35   (29:17) 
TJ Sn VARNSDORF 1./8/15 - BK Prosek 5./8/8              109 : 34  (50:13)  hr. v NE 
TJ Loko Trutnov 2./8/14                                                 VOLNÝ LOS
TJ Loko  Liberec 4./8/10 - Basket Poděbrady 3./8/13         35 : 76   (21:34)  hr. v NE
 
SEVEROČESKÁ LIGA  (o 7.- 9. MÍSTO)
TJ Sn VDF 7./17/22 - USK Sl. LBC 9./17/20         85 : 81   (41:45)   FOTOALBUM     
BK Most 8./16/21                                                  VOLNÝ LOS                     
 
NBL -   ČÁST VÍTĚZŮ    - 5. KOLO   
Nymburk 1./26/52 - Olomoucko 6./27/39  116 : 100   (61:52)  hr. v PÁ
Opava 2./27/45 - Svitavy 5./27/40              69 :  65   (36:42) 
Pardubice 3./26/44 - DĚČÍN 4./27/43          79 :  63   (34:35)  hr. v PÁ
  ČÁST PORAŽENÝCH  
ÚSTÍ 1./27/41 - J. Hradec 6./27/28                104 : 75   (50:33)  hr. v NE
Brno 5./27/35 Kolín 2./27/40                      71 :  82   (37.49) 
USK Praha 3./27/39 - Ostrava 4./27/37         87 :  75   (49:31) 
 
HOKEJ
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL) 
SO  17. 3.   Hadi  RBK - Šenov
ČT  15. 3.   Podluží - Cvikov
ST  14. 3.   Boston RBK 3./41/54 - Šluknov 4./40/33    16 : 7 
ÚT  13. 3.   Cvikov - Šenov                                         ODLOŽENO
PO  12. 3.   Koloc Oil 1./40/68 - Šluknov                     20 : 6
PO  12. 3.   Hadi RBK 6./41/22  - Cvikov 5./35/31            7 : 10
NE  11. 3.   Šluknov - Šenov 2./38/56                            5 : 14
SO  10. 3.   Hadi RBK - Cvikov                                     ODLOŽENO
ČT    8. 3.   Podluží 7./37/8 - Koloc Oil VDF                    18 : 14 !!!
ST    7. 3.   Boston RBK - Cvikov                                   11 : 6 
 
 
 
  ODEHRÁNO v TÝDNU do  PÁTKU   
 
 
   PÁTEK  16.  BŘEZNA
HOKEJ  
KRAJ. LIGA ŽÁKŮ LK+HK - O UMÍST. (týmy z 5. - 9. míst ZÁKLAD. ČÁSTI) 
  PRVNÍ PROHRA STARŠÍCH ŽÁKŮ VDF AŽ V ZÁVĚRU SOUTĚŽE  
HC Náchod 3./7/10 - HC TS VARNSDORF STŽ 1./10/18        6 : 2 
 
2. LIGA - SEMIFINÁLE PLAY-OFF - 2. UTKÁNÍ 
DĚČÍN - Havlíčkův Brod                                    3 : 5        (Z 0:2 - 1:5, 3:5) 
VRCHLABÍ JABLONEC                                     4 : 1       (Z 1:1 - 2:6, 4:1)
Morav. Budějovice Sokolov                             1 : 0       (Z 1:1 - 1:3, 1:0)
Kolín - Žďár n. S.                                             1 : 2 PN  (Z 0:2 - 2:6, 1:2  PN)
 
FUTSAL 
VARTA LIGA ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF - 1. UTKÁNÍ, 2. UTK. 18.- 21. 3
Chrudim (1./62) - Brno (8./24)              7 : 0   (4:0)
Plzeň (2./52) - TEPLICE (7./30)             5 : 4    (0:1, 3:2; 2:1 P) PP 
Sparta 3./46) - Slavia (6./33)                 6 : 4  (4:3) 
LITOMĚŘICE (4./46) - V. Mýto (5./39)    6 : 1   (2:1)
 
BASKETBAL
SEVEROČESKÁ LIGA   (o 1.- 3. MÍSTO) 
BA Louny 1./16/31                                              VOLNÝ LOS                     
BK Teplice 2./17/31 - BK Chomutov 3./17/28    75 : 72   (32:39) 
 
 
  STŘEDA 14.  BŘEZNA
HOKEJ
2. LIGA - SEMIFINÁLE PLAY-OFF - 1. UTKÁNÍ 
Havlíčkův Brod - DĚČÍN                                 5 : 1  (1:0, 2:1, 2:0)
JABLONEC - VRCHLABÍ                                  6 : 2  (1:0, 2:2, 3:0)
Sokolov - Morav. Budějovice                          3 : 1  (1:0, 1:1, 1:0)
Žďár n. S. - Kolín                                          6 : 2  (2:1, 2:1, 2:0)
 
BASKETBAL
LIGA MISTRŮ - OSMFINÁLE PLAY-OFF, 2. ZÁPAS (u soupeře vyhrál NMB 88:98)
Nymburk - AEK Atény    ►   ROZHODL POUHÝ BOD  82 : 93   (40:42)  
 
NBL  - ČÁST VÍTĚZŮ  - 4. KOLO   
Nymburk 1./25/50 - Pardubice 3./25/42       v PO 19. 3.   od 18.30
DĚČÍN 4./26/42  - Opava 2./26/43                78 : 71  (40:39) hráno v PO  5. 3.
Svitavy 5./26/39  - Olomoucko 6./26/38        111 : 98  (56:48)    
ČÁST PORAŽENÝCH
Brno 5./26/34 ÚSTÍ 1./26/39                           78 : 67        (35:43) 
Kolín 2./26/38 - USK Praha 3./26/37                91 : 85  PP  (54:38, 83:83)
J. Hradec 6./26/27 - Ostrava 4./26/36             84 : 100      (37:49)    
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář