Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

VÝSLEDKY OD STŘ 14. DO NE 18. 2.

18. 2. 2018
 
  PÁTEK  16.  ÚNORA
FUTSAL 
VARTA LIGA - 19. KOLO                       
Chrudim 1./19/55 - Plzeň 3./19/41      13 : 2  (6:1) 
V. Mýto 5./19/33 - Sparta 2./19/47          1 : 6  (1:3) 
Brno 8./19/21 - LITOMĚŘ. 4./19/39            0 : 6  (0:3) 
TEPLICE 6./19/30 - Slavia Praha 7./19/24   5 : 3  (2:1) 
MĚLNÍK 9./19/15 - Č. LÍPA 10./19/12         5 : 2  (4:1) 
Jeseník 11./19/11 Třinec 12./19/4      5 : 1  (1:0) 
 
  SOBOTA  17.  ÚNORA
FUTSAL
EXTRALIGA ÚK - FINÁLOVÝ TURNAJ se hrál ve varnsdorfské SH. Utkání VILÉMOVA (o 5.-8. místo): s DeCe DC 5:0 K (soupeř nedorazil), s Bělou 7:2, s Turbo DC 6:1. Vilémovští si ziskem devíti bodů na turnaji zajistili konečné 5. místo.
Utkání VARNSDORFU (o 1.-4. místo):  s Jílovým A 5:0, s Bumiko DC 3:1, se Želenicemi 3:2. Domácí měli před turnajem náskok 5 bodů a dosaženými výsledky své prvenství pro tuto sezonu potvrdili. Dramatický byl závěrečný duel se Želenicemi (vývoj skóre 2:0, 2:2, 3:2).                                                                 Fotoalbum  
 
FOTBAL
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ 
Nymburk - FK VARNSDORF          0 : 3  (0:2)
Ústí n. L. - FK VARNSDORF U17   3 : 1  (0:0)
Ústí n. L. - FK VARNSDORF U19   3 : 2  (1:1)        
Olympia Praha - Benátky             3 : 1  (0:1)  hráno v PÁ 
Vlašim - Litoměřicko                   4 : 1  (2:1)
Ostrá - Dobrovice                       2 : 2  (1:1)                                        
Česká Lípa - Turnov                   2 : 3  (1:2)           
Brozany - Mostecký FK               9 : 2  (3:1)               
Nový Bor - Štětí       DUEL ZRUŠEN - CHŘIPKA V TÝMU HOSTŮ
Sedmihorky - Nový Bor                1 : 5  (0:2) 
 
ZIMNÍ TURNAJ (A) MĚSTA DĚČÍN
Skalice 1./3/9 - Č. Kamenice 6./3/0       11 : 0
Doksy 5./3/3 - VILÉMOV 2./3/6              1 : 2
Neštěmice 4./3/4 - Jun. Děčín 3./3/5      2 : 3  po PK
 
FOTBAL
POHÁR KF ŽEN - ČTVRTFINÁLE  
Slavia  - Hr. Králové                                8 : 0   (4:0)
Slovácko  - Lok. Brno                              4 : 1   (2:0) 
Rakovník - LIBEREC                                0 : 8   (0:2) 
Sparta  - Plzeň                                       3 : 1   (2:1) 
 
HOKEJ 
KRAJ. LIGA ŽÁKŮ LK+HK - O UMÍST. (týmy z 5. - 9. míst ZÁKLAD. ČÁSTI)
HC Opočno 1./6/9 - HC TS VARNSDORF MLŽ 10./6/0    10 : 2
 
HOKEJ 
2. LIGA ZÁPAD - 41. KOLO                                                    
Sokolov 1./37/79                                           VOLNÝ LOS 
DĚČÍN 2./38/76 - Kobra Praha 6./37/60         7 : 6  PP   (1:3, 3:2, 2:1; 1:0) 
Řisuty 10./36/37 JABLONEC 3./36/73           4 : 5   (1:0, 0:1, 3:4) 
Trutnov 5./38/66 - VRCHLABÍ 4./37/73          1 : 2   (0:0, 0:1, 1:1) 
Dv. Králové 8./37/43 - Letňany 7./38/43           3 : 2  PP   (0:0, 0:1, 2:1; 1:0) 
Bílina 9./37/41 Most 34/18 (ODSTOUPIL)       5 : 0  K
 
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL) 
ÚT  20. 2.    19.00  Cvikov - Šenov 
PO  19. 2.    19.30  Koloc Oil VDF - Hadi RBK
NE  18. 2.    Šluknov 4./32/27 - Boston RBK 3./33/44   9 : 10
SO  17. 2.    Hadi RBK 6./35/20 - Šenov 2./33/50        9 : 12
ČT  15. 2.    Šenov - Hadi RBK                                   20 : 10
ST  14. 2.    Podluží - Cvikov 5./29/25                       NEHRÁNO   
ST  14. 2.    Boston RBK  - Šenov                                 8 : 12
ÚT  13. 2.    Cvikov - Podluží  7./31/6                       NEHRÁNO 
PO  12. 2.    Koloc Oil VDF 1./32/54 - Šluknov          16 : 7
 
BASKETBAL
POHÁR - SEMIFINÁLE
DĚČÍN - Pardubice                                    62 : 75  (31:33) 
Nymburk   - Svitavy                                111 : 59  (56:42) 
O 3. MÍSTO: DĚČÍN - Svitavy                      81 : 65  (48:32)  hr. v NE
FINÁLE:       Pardubice - Nymburk               65 : 86  (43:45)  hr. v NE
 
SEVEROČESKÁ LIGA
TJ Sn VDF 8./14/18 - BK Horejsek DC 5./13/20      85 : 95  PP (11:15, 27:42, 52:58, 79:79) 
 
NADREGION. SOUTĚŽ ST. ŽÁKYŇ U15 - SK. C1
TJ Loko Liberec 4./5/6 - TJ Sn VARNSDORF 1./5/10        37 : 55   (12:27)    hr. v SO
Basket Poděbrady 3./5/8 - TJ Loko Trutnov 2./4/8           56 : 52   (25:30)   hr. v SO
BK Prosek 5./5/5 - TJ Loko Trutnov  2./6/10                    34 : 88   (14:44)   hr. v NE
      
 
 NEDĚLE  18.  ÚNORA
BASKETBAL
NADREGION. SOUTĚŽ JUNIORŮ U19 - SK. A    
BA Roudnice 1./10/20 - BK Sokolov 2./10/17                66 : 47   (40:23)
TJ Sn VARNSDORF 4./10/14 - BK Beroun 3./10/16            69 : 73   (30:37)
 
FOTBAL
ZIMNÍ TURNAJ FK JUNIOR DĚČÍN 
Dobkovice 2./1/3- Heřmanov 5./2/3                     8 : 1  STŘ DOHRÁVKA MIN. KOLA
V. Březno  7./3/0 - Dobkovice 1./2/6                  3 : 7
Březiny 2./2/6                                                   VOLNÝ LOS
Un. Děčín 3./3/6 - Heřmanov 5./3/3                     4 : 1 
Benešov 4./2/3 FK Jun. Děčín U19 6./2/0           ST 21. 2. od 18.30 
 
 
 
  ODEHRÁNO v TÝDNU   
 
  ČTVRTEK  15.  ÚNORA
FOTBAL
POHÁR KF ŽEN - ČTVRTFINÁLE  
Rakovník - LIBEREC                                0 : 8   (0:2) 
Sparta  - Plzeň                                       3 : 1   (2:1) 
 
  STŘEDA  14.  ÚNORA
BASKETBAL
NBL - 22. KOLO                                               
Nymburk 1./22/44 - J. Hradec 12./22/23  117 : 75    (51:39)
Kolín 8./22/32 - Pardubice 2./22/38           78 : 117   (39:66)  
Opava 3./22/37 - ÚSTÍ 7./22/33                 79 : 63    (34:38)
DĚČÍN 4./22/35 Ostrava 11./22/28            92 : 73     (46:30)
USK Praha 9./22/31 - Svitavy 5./22/34       101 : 94 PP   (53:48, 87:87; 14:7)
Olomoucko 6./22/33 Brno 10./22/28          94 : 85   (49:47)  
 
HOKEJ 
2. LIGA ZÁPAD - 40. KOLO                              
Sokolov 1./37/79 - Dv. Králové 7./36/41       5 : 3  (1:2, 2:0, 2:1) 
JABLONEC 3./35/70 - DĚČÍN 2./37/74       2 : 3  PN  (1:0, 0:1, 1:1; 0:0 - 1:2)            VRCHLABÍ 4./36/70                                     VOLNÝ LOS                             
Kobra Praha 6./36/59 Trutnov 5./37/66         0 : 5  (0:2, 0:2, 0:1)                                Letňany 7./37/42 - Bílina 9./36/38                    7 : 5  (2:2, 3:1, 2:2)       
Most 34/18 (ODSTOUPIL) - Řisuty 10./35/37    0 : 5  K
 
FOTBAL
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ 
Chrastava - Přepeře                                             NEHRÁNO
V týmu Přepeř jsou novými posilami Karel Vrabec a Petr Novotný, kteří hráli také
za Varnsdorf v jeho éře v ČFL. Nyní naposledy působili v SRN a hrají i 2. ligu futsalu
za Liberec, ten vede soutěž s 6 body náskoku na Kladno.                            
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář