Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

VÝSLEDKY OD ÚT 10. DO ÚT 17. 4.

16. 4. 2018
 
  ÚTERÝ 17. DUBNA                                                                                      
FOTBAL
FNL 
FK VARNSDORF 13./21/23 - Vlašim 11./28   0 : 0   
Fr.-Místek 14./22/19 - Znojmo 7./30           2 : 2  (2:0) 
 
FUTSAL
VARTA LIGA SEMIFINÁLE PLAY-OFF  5. ZÁPAS
Plz - Sparta                                       2 : 7  (2:1)  od 20.30 hod.
Z 3:2 (P 6:4, S 4:1, P 5:4, S 5:2, S 7:2) pro Spartu a POSTUP
 
 
  PONDĚLÍ  16. DUBNA                                                                                 
BASKETBAL
NBL  - ČTVRTFINÁLE  3. a 4. DUELY
ÚSTÍ n. L. (7./50) - Pardubice (2./55)    70 : 58  (30:32), v PO  89 : 91 (52:51)
Z 2:2 (76:80, 76:75, 70:58, 89:91)
Olomoucko (6./45)  - Opava (3./52)      71 : 89  (35:40), v PO  73 : 96  (39:51)
Z 3:0 (94:88, 40:34 BUDE DOHRÁNO VE STŘ, 89:71, 96:73) pro OPA 
 
FUTSAL
VARTA LIGA SEMIFINÁLE PLAY-OFF  4. ZÁPAS
Sparta - Plzeň                                          5 : 2 (0:2)   
Z 2:2 (P 6:4, S 4:1, P 5:4, S 5:2)
Chrudim  - LITOMĚŘICE   Z 3:0 (5:4 PN, 4:2, 3:1) pro CR a POSTUP
 
  NEDĚLE  15.  DUBNA                                                                                 
FOTBAL
ČLD U19, U17  
Bohemians B 5./21/39 - FK VDF 16./21/7                8 : 0 (4:0) 
Bohemians B 6./21/37 - FK VDF 15./20/9                3 : 0  (0:0)
 
HOKEJ
 2. LIGA - O POSTUPU PORUBY ROZHODL  
 VĚTŠÍ POČET VŠECH VSTŘELENÝCH BRANEK 
H. Brod 2./4/9 (16:10) Poruba 1./4/9 (19:13)  ►     3 : 2  (1:1, 1:0, 1:1) 
 
 
  SOBOTA  14.  DUBNA                                                                                  
FOTBAL
ČDŽ U15, U14  
Jun. Chomutov 11./13/10 - FK VDF 7./26                 3 : 4  (1:4) 
Jun. Chomutov 5./13/31 - FK VDF 12./7                   1 : 2  (0:0) po PK 0:3
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK   VILÉMO INKASOVAL AŽ V ZÁVĚRU  
Brná 9./21/27 - Mostecký FK 1./21/48                     2 : 3  (1:3) 
Štětí 2./20/45 - VILÉMOV 6./21/31                        1 : 0  (0:0)   
Modlany 3./19/40 - Litoměřicko B 12./20/24           4 : 2  (3:1) 
Žatec 10./20/26 - JÍLOVÉ 9./19/30                           0 : 2  (0:1)
Krupka 4./20/37 - MODRÁ 14./21/22                        2 : 0  (1:0)   
Srbice 5./19/34  - Neštěmice 15./21/21                    1 : 3  (1:2) 
 
I. A TŘÍDA sk. A ÚK   LOVOSICE SE VRÁTILI NA ŠPICI  
Libouchec 5./17/30 - Lovosice 1./17/42                   2 : 3  (0:1) 
Oldřichov 2./16/41 Č. KAMENICE 3./17/35        3 : 2  (1:1) po PK 4:2 
Jun. DĚČÍN 4./17/34 - RUMBURK 8./16/26                3 : 4  (2:2) po PK 3:4
Bohušovice 6./17/29 - BENEŠOV 12./16/15 (N)          3 : 0  (1:0)   
Mojžíř 10./16/19 - Střekov 7./15/27                           3 : 0  (2:0)   
 
I. B TŘÍDA sk. A ÚK   JIŘÍKOV LOUPIL VENKU a HORŇÁK VYHRÁL  
Hostovice 6./16/28  Chuderov 1./15/36                 1 : 5  (1:2) 
Trmice 12./16/16 - ŠLUKNOV 2./15/32                     3 : 1  (1:0) 
BŘEZINY 11./16/18 (NDOBKOV. 3./17/32 (N)      4 : 3  (3:2) 
Chlumec 9./17/24 JIŘÍKOV 4./16/32                      0 : 3  (0:3)
Un. DĚČÍN 5./16/30  Přestanov 10./16/19             6 : 1  (1:0) 
H. PODLUŽÍ 13./16/11 - HEŘMANOV 14./17/9            2 : 0  (1:0)
 
FNL
Hr. Králové 3./22/37 - FK VARNSDORF 13./20/22     2 : 0  (0:0)  G: 47., 51. 
Fr.-Místek 14./21/18 -  Č. Budějovice 6./22/32         1 : 2  (1:2) 
Ústí n. L. 15./22/18 Táborsko 12./22/25               3 : 3  (1:1) 
Vítkovice 16./21/17 - Vlašim 10./20/27                   ODLOŽ. na 2. 5.    
 
ČFL
Benešov 12./23/31 - Chrudim 1./23/57                   0 : 1  (0:0) po PK 4:5
Vltavín 2./22/45 - Zápy 4./23/42                           1 : 0  (0:0)  
DOBROVICE 8./23/37 - Nymburk 18./22/9               4 : 0  (1:0)   
BROZANY 13./23/31 - Čížová 17./23/13                   3 : 2  (2:0) po PK 5:4
Vyšehrad 7./23/38 - LITOMĚŘICKO 15./23/30             4 : 1  (2:0)  
BENÁTKY 16./23/27 - Převýšov 11./23/33                3 : 4  (2:1) 
 
DIVIZE B   LÍPA ANI BOR NEPŘEKVAPILY  
Velvary 1./20/46 - ČESKÁ LÍPA 13./21/21             5 : 2  (2:2) 
Český Brod 2./21/43  - Ostrá 4./20/41                3 : 2  (0:0) po PK 4:3
Kladno 3./21/42 - NOVÝ BOR 16./21/1                 2 : 0   (1:0)   
Souš 6./20/38 - Chomutov 10./20/31                      4 : 2  (2:2) 
Hostouň 8./20/37 - Rakovník 14./20/19                   1 : 2  (0:1) 
Louny 11./21/30 - Hrobce 15./21/8                         4 : 0  (1:0) 
 
DIVIZE C   CHRASTAVA JE JIŽ V PÁSMU SESTUPU 
Živanice 1./21/47 - Kolin 4./21/37                         4 : 5  (2:4) 
Pardubice B 5./21/36 Vys. Mýto 2./21/40             2 : 3  (0:2) po PK 2:4
Brandýs n. L. 7./21/34 - Zbuzany 3./21/37             1 : 0  (0:0) po PK 5:4  
MŠENO 6./21/35 - Admira 10./21/30                        4 : 1  (2:1)  
Trutnov 11./21/29 - Dvůr Králové 12./21/26             4 : 1  (2:0) 
Turnov 13./21/26 - CHRASTAVA 14./21/24               4 : 2  (1:2) 
Kratonohy 8./21/32 -Vykáň 15./21/22                      3 : 2  (0:2) 
Čáslav 9./21/31 - Letohrad 16./21/18                      2 : 1  (0:1)
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK    TÝMY ZE ŠPICE NADĚLOVALY  
V. Hamry 1./18/46 - Bílý Kostel 9./17/17                7 : 0  (1:0)   
Přepeře 2./18/41 - Sedmihorky 10./17/16              8 : 0  (2:0) 
Višňová 3./18/35 SKALICE 4./17/34                    1 : 3  (0:2) 
Doksy 5./18/28 - Žel. Brod  6./18/21                        1 : 4  (0:2)  
Hrádek 7./17/21 Frýdlant 11./18/12                      2 : 3  (1:1)    
 
BASKETBAL
NRS ŽÁKŮ U17  
BK Most 4./2/2- TJ Sn VDF 1./5/10                                 52 : 80  (25:42)  hr. v NE
BA Roudnice 3./3/3 - TJ Sn VDF 1./4/8                           70 : 98  (33:53)  hr. v SO
 
LIGA ŽÁKŮ U14  
TJ Sn VDF 6./12/14 - Vyšehrad 5./12/17                         78 : 64  (40:45)  hr. v NE 
TJ Sn VDF 6./11/12 - AŠ Ml.Boleslav 3./12/17                   47 : 81  (23:40)  hr. v PÁ
 
NBL  - ČTVRTFINÁLE  3. DUELY a 4. DUELY 
Svitavy (5./47) DĚČÍN (4./49)                       82 : 69  (38:44),   77 : 78  (41:32) 
Z 3:1 (80:92, 61:64, 82:69, 77:78) pro SVI
Kolín (8./48) - Nymburk (1./63)                  61 : 106 (20:48),  71 : 99  (29:55)   
Z 4:0 (122:68, 94:65, 106:61, 99:71) a POSTUP pro NMB 
 
 
 
  ODEHRÁNO  v  TÝDNU    
 
  PÁTEK   13.  DUBNA                                                                                         
HOKEJ
2. LIGA - O POSTUP 
JABLONEC 3./3/0 - H. Brod 2./3/6                        1 : 3  (1:3, 0:0, 0:0) 
PŘÍŠTÍ ZÁPAS : H. Brod 2./3/6  Poruba 1./3/9  v NE od 17.00 
 
BASKETBAL
LIGA ŽÁKŮ U14  
TJ Sn VDF 6./11/12 - AŠ Ml.Boleslav 3./12/17                   47 : 81  (23:40)  
TJ Sn VDF 6./11/12 - Vyšehrad 5./11/16                         NE od 15.40 ve SH
 
 
   ČTVRTEK  12.  DUBNA                                                                                       
BASKETBAL
NBL  - ČTVRTFINÁLE  2. DUELY
Pardubice (2./55) - ÚSTÍ n. L. (7./50)  76 : 75  (32:28)  a  76 : 80 (39:37)
Z 1:1
Opava (3./52) - Olomoucko (6./45)     20 : 0 K *            a  94 : 88  (58:40)
Z 2:0 pro OPA;  * inzultace rozhodčího hráčem hostí v 18. - stav 40:34 pro OPA         
 
 
  STŘEDA  11.  DUBNA                                                                                       
FOTBALOVÉ DOHRÁVKY
ČFL
Zápy 3./22/42 Chrudim 1./22/55                 1 : 0   (0:0)  po PK 4:2
DOBROVICE 10./22/34  BROZANY 15./22/29     0 : 1  (0:1), G: 5. Ch. Chukwuma
Král. Dvůr 7./22/36 - LITOMĚŘICKO 13./22/30    1 : 3   (0:1),    hr. v ÚT 
 
DIVIZE B  18. KOLO
Český Brod 2./20/41 Úvaly 9./20/35               2 : 1  (1:1)
Kladno 4./20/39 - ČESKÁ LÍPA 13./20/21             2 : 0  (2:0) 
Louny 11./20/27 - Motorlet 8./20/35                   2 : 3  (0:2) po PK 6:7
NOVÝ BOR 16./20/1 - Hrobce 15./20/8                1 : 2  (1:0) 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK
Litoměř. B 12./19/24 - Mostecký FK 1./20/45     2 : 5  (2:2)    hr. v ÚT
Štětí 2./19/42 - H. Jiřetín/Litvínov 7./20/28       6 : 2  (5:0) 
VILÉMOV 6./20/31 - Kadaň 16./19/17                 2 : 1   (0:1) po PK 5:4
 
DIVIZE C  
Brandýs n. L. 7./20/32 - Živanice 1./20/47        1 : 0  (0:0)  
CHRASTAVA 13./20/24 - Zbuzany 3./20/36          0 : 1  (0:0)
Turnov 14./20/23 - Letohrad  16./20/18              2 : 1   (1:1)
 
KRAJSKÝ PŘEBOR  LK 
Rovensko 10./16/16  V. Hamry 1./17/43         0 : 2   (0:0)   
 
HOKEJ
2. LIGA - O POSTUP 
Poruba 1./3/9 JABLONEC 3./3/0           6 : 3   (1:1, 0:2, 5:0) 
PŘÍŠTÍ ZÁPAS : JABLONEC 3./3/0 - H. Brod 2./2/3  v PÁ 13. 4. od 18.00 
 
FUTSAL
VARTA LIGA SEMIFINÁLE PLAY-OFF  3. ZÁPAS
Plzeň - Sparta                                        5 : 4  (2:2)      ČT SPORT
Z 2:1 (6:4, 1:4, 5:4) pro PLZ
Chrudim  - LITOMĚŘICE                       3 : 1 (2:1) 
Z 3:0 pro CR (5:4 PN, 4:2, 3:1) a POSTUP
 
 
  PONDĚLÍ  9. - ÚTERÝ 10. DUBNA                                                                
FOTBAL
ČFL - DOHRÁVKA
Král. Dvůr 7./22/36 - LITOMĚŘICKO 13./22/30          1 : 3   (0:1) 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR ÚK - DOHRÁVKA 
Litoměřicko B 12./19/24 - Mostecký FK 1./20/45     2 : 5   (2:2)
 
BASKETBAL
NBL  - ČTVRTFINÁLE  1. a 2. DUELY
DĚČÍN (4./49) Svitavy (5./47)    80 : 92  (33:49)  a  61 : 64 (32:28)  
Z 2:0 pro SVI
Nymburk (1./63) - Kolín (8./48) 122 : 68  (65:38)  a  94 : 65  (53:23)   
Z 2:0 pro NMB  
 
HOKEJ
2. LIGA - O POSTUP 
Poruba 1./2/6 Havl. Brod 2./2/3       5 : 4  (2:0, 0:2, 3:2)
PŘÍŠTÍ ZÁPAS: Poruba 1./2/6 JABLONEC 3./2/0 ST od 18.00 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář