Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

VÝSLEDKY OD ÚT 30. 1. do NE 4. 2.

5. 2. 2018
 
  SOBOTA 3. ÚNORA
FUTSAL
OKRESNÍ LIGA hrála předposlední turnaj sezony ve SH v Libouchci. Nejlépe si vedla mužstva ze Šluknovského výběžku, která svá utkání dovedla do vítězného konce. SLŠ Šluknov se  přiblížila vedoucímu Jílovému na rozdíl pouhých dvou bodů a v posledním turnaji svedou tyto týmy přímý souboj o první místo. Benteler Rumburk se vyhoupl na třetí místo a za jistých okolností může v úplně posledním utkání tohoto ročníku bojovat se šluknovskými „lesáky“ o druhé místo. Mužem kola byl zvolen Daniel Brda ze SLŠ Šluknov a nejlepšími střelci se s pěti vstřelenými brankami stali Martin Malát z Autocentra Jílové B a František Holubek z Benteleru Rumburk. Poslední kolo se odehraje v sobotu 24. 2. od 8.00 hod. v Libouchci.
 
FOTBAL
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ  
FK VARNSDORF U19 - Neugersdorf U19     2 : 5  (1:2) 
Mšeno - Nový BOR                                   0 : 1  (0:0)           
Jablonec U21 - Chrastava                         1 : 0  (0:0)        
Česká Lípa - Dobrovice                             3 : 0  (1:0)        
Skalice - Doksy                                        4 : 1   (ZT města Děčín)
Neštěmice - VILÉMOV                              2 : 1   (ZT města Děčín)
FK Jun. Děčín Č. Kamenice                     6 : 3   (ZT města Děčín)
 
BASKETBAL
NADREGION. SOUTĚŽ JUNIORŮ U19 - SK. A    
BK Kunratice DDM 6./9/9 - TJ Sn VARNSDORF 4./9/13   47 : 100 (24:48)    
 
NADREGION. SOUTĚŽ ST. ŽÁKYŇ U15 - SK. C1
BK Prosek 4./3/3 - TJ Sn VARNSDORF 2./3/6                 42 : 76   
Basket Poděbrady 3./3/4 - TJ Sn VARNSDORF 2./4/8      51 : 54   
 
NBL - 20. KOLO                                                     
Nymburk 1./20/40 - Kolín 7./20/30             100 : 69  (59:29)  odehr. 25. 1.
Pardubice 2./20/34 - Olomoucko 8./20/30      99 : 79  (52:46)  
Opava 3./20/33 Brno 10./20/26                  76 : 46   (44:25) 
Svitavy 4./20/31 Ostrava 11./20/26             101 : 61  (56:32) 
DĚČÍN 6./20/31 ÚSTÍ 5./20/31                     71 : 62   (42:38) 
USK Praha 9./20/27 - J. Hradec 12./20/21       85 : 61   (44:33)     
DOHRÁVKA  9. KOLA              
Kolín 6./19/29 - Nymburk 1./19/38             89 : 124   (36:65) 
 
HOKEJ
2. LIGA ZÁPAD - 37. KOLO                       
DĚČÍN 3./34/66 Sokolov 1./34/70                 1 : 9   (0:3, 0:3, 1:3) 
VRCHLABÍ 2./34/70 - Most (ODSTOUPIL)           5 : 0    K  
Kobra Praha 6./34/56 - JABLONEC 4./32/63        3 : 7   (1:4, 2:2, 1:1) 
Trutnov 5./34/60 Letňany 7./34/39                    6 : 2   (2:0, 1:2, 3:0) 
Řisuty 10./32/31 - Dv. Králové 8./34/38               2 : 3 PP   (0:0, 1:0, 1:2; 0-1) 
Bílina 9./33/38                                               VOLNÝ LOS
DOHRÁVKA  22. KOLA
VRCHLABÍ 3./33/67 - Bílina 8./33/38                 3 : 2  (1:1, 1:0, 1:1) 
 
 
 NEDĚLE 4. ÚNORA
FOTBAL
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ 
FK VARNSDORF U17 - Neugersdorf                 Hostující klub požádal o zrušení duelu. 
Heřmanov - FK Jun. Děčín U19                     5 : 3   ZT FK Jun. DC
Un. Děčín - V. Březno                                  4 : 0   ZT FK Jun. DC
Březiny - Benešov                                       6 : 4   ZT FK Jun. DC
   
BASKETBAL
POHÁR - ČTVRTFINÁLE 
Opava - Nymburk                                      70 : 91  (37:45)   odveta 11. 2. od 17.00
Kolín - Pardubice                                    81 : 94  (39:44),  1. zápas 55:83
ÚSTÍ - DĚČÍN                                           75 : 74  (48:35),  1. zápas 79:85
OSMFINÁLE
Nymburk  - Ostrava                              116 : 67  (61:18),  1. zápas 122:83
 
HOKEJ
KRAJSKÁ LIGA LK MUŽŮ 
HC Turnov 1./19/41 - HC Slavoj Liberec 4./19/31                 10 : 3
HC TS VARNSDODRF 5./19/15 - HC Čes. Lípa 3./19/34              7 : 3
HC Frýdlant 6./19/14 -  HC Lomnice n. P. 2./19/36                   1 : 7
 
HOKEJ
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL) 
ST    7. 2.    19.30  Šenov - Koloc Oil
ST    7. 2.    18.30  Boston RBK - Podluží
ÚT    6. 2.   19.00  Cvikov - Šluknov
PO    5. 2.   Koloc Oil 1./30/52  Šenov 2./29/42              6 : 7
NE    4. 2.   Šluknov 4./29/25 - Hadi RBK 6./31/18                  7 : 8
SO    3. 2.   Hadi RBK - Šluknov                                            1 : 12    
ČT    1. 2.   Podluží 7./28/4 - Šenov                                       4 : 6 
ST  31. 1.   Šenov - Boston RBK 3./30/40                         NEHRÁNO 
ST  31. 1.   Cvikov 5./27/23 - Koloc Oil                                 11 : 14    
ÚT  30. 1.   Boston RBK - Šluknov                                     NEHRÁNO
PO  29. 1.   Koloc Oil VDF - Cvikov                                     19 : 6  
NE  28. 1.   Šluknov - Šenov                                                 3 : 12      
SO 27. 1.    Hadi RBK - Koloc Oil VDF                                    3 : 21      
ČT  25. 1.   Podluží - Koloc Oil VDF                                    12 : 22   
ST  24. 1.   Šenov - Šluknov                                             11 : 10    
ST  24. 1.   Boston RBK - Cvikov                                         9 : 6 
 
 
 
  ODEHRÁNO v TÝDNU   
 
 
  PÁTEK 2. ÚNORA
BASKETBAL 
SEVEROČESKÁ LIGA
TJ Sn VARNSDORF 7./13/17 - BA Louny 1./13/26           68 : 91  (34:52) 
BK Baník Most 6./13/17- BK Horejsek Děčín 4./12/18        75 : 85  (42:58)    
 
 
  ČTVRTEK 1. ÚNORA
FUTSAL 
VARTA LIGA - DOHRÁVKA 16. KOLA 
Č. LÍPA 9./17/12 Jeseník 11./17/8           6 : 3 (4:2)    ČT SPORT
18. KOLO
TEPLICE 6./17/27 - Chrudim 1./17/49          v PÁ  9. 2.    
Sparta 2./18/44 - Brno 8./18/21               6 : 0  (3:0) hr. 26.1. 
Plzeň 3./17/38 MĚLNÍK 10./13/12             v PÁ  9. 2.  
LITOMĚŘ. 4./17/33 Jeseník                      v PÁ  9. 2.  
Č. LÍPA V. Mýto 5./17/30                           ve ST 7. 2.  
Slavia Praha 7./18/24 - Třinec 12./18/4     9 : 2  (4:2) hr. 26.1.   
 
 
  STŘEDA  31. LEDNA
FOTBAL
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ 
Nový Bor - Dobrovice                                                1 : 2   (0:1)
 
BASKETBAL 
LIGA MISTRŮ - SKUP. D
Oostende 6./13/18 - Nymburk 2./13/22                      73 : 79  (37:44)
Nymburk 2./13/22 Zielova Gora 5./13/19                 ve ST 7. 2. od 18.30
 
EUROLIGA ŽENY - SKUP. A 
Cast. Braine (BEL) 8./14/17 - USK Praha 3./14/22    71 : 75  (33:44)
ČTVRTFINÁLE PLAY -OFF
Jekatěrinburg - USK Praha                                          ve ST 28. 2. od 16.30 
 
POHÁR ČR, MUŽI - ČTVRTFINÁLE 
Kolín - Pardubice                                    81 : 94  (39:44),  1. zápas 55:83
ÚSTÍ - DĚČÍN                                           75 : 74  (48:35),  1. zápas 79:85
Opava - Nymburk                                     NE 4. 2. od 16.00 a 11. 2. od 17.00
OSMFINÁLE
Nymburk  - Ostrava                              116 : 67  (61:18),  1. zápas 122:83
 
HOKEJ
2. LIGA ZÁPAD - DOHRÁVKY                       
Dv. Králové 9./33/36 - Sokolov 1./33/67       0 : 2   (0:1, 0:1, 0:0)  29. K.  
DĚČÍN 2./33/66 - JABLONEC 4./31/60       2 : 1    (1:1, 0:0, 1:0)  29. K.
Trutnov 5./33/57 - Bílina 8./32/38                  6 : 3    (1:1, 2:1, 3:1) 1. K.
 
 
  ÚTERÝ  30. LEDNA
BASKETBAL
LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ U14 - skup. B 
AŠ Ml. Boleslav 1./5/7 - TJ Sn VARNSDORF 7./5/5   57 : 40  (28:17) 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář