Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

KUŽELKY LK a ÚK 2018 - 2019

12. 1. 2019
 
  SEVEROČESKÁ DIVIZE        
    12. KOLO  PÁ 11. 1. - SO 12. 1. 
Chomutov 4./11/14 NOVÝ BOR 1./11/19          1 : 7  
Doksy 2./11/15 KOVO DC 10./11/8                 7 : 1  
Bohušovice B 3./11/15 SKALICE 6./11/12        7 : 1  
Jablonec 5./10/13                                             volný los  
Louny 7./11/8 - ŠLUKNOV 8./11/8                     6 : 2 
Dyn. Liberec B 9./11/8 SK DĚČÍN 11./11/0         6 : 2  
 
    11. KOLO  PÁ 30. 11. - SO 1. 12.  
NOVÝ BOR 1./10/17 Dyn. Liberec B 10./10/6     6 : 2 
Chomutov 2./10/14 KOVO DC 8./10/8               8 : 0  
Doksy 4./10/13 Jablonec 3./10/13                  5,5 : 2,5 
Bohušovice B 5./10/13 ŠLUKNOV 7./10/8           6 : 2 
SKALICE 6./10/12                                              volný los 
Louny 9./10/6 - SK DĚČÍN 11./10/0                       8 : 0  
 
 
  KP 1 LBC KRAJE       
   12. KOLO   ST  9. - SO 12. 1.

Lok. Liberec A 1./11/20 - Chrastava 4./10/8        4 : 2    hr. 6. 12.

Česká Lípa B  2./10/14 ŠLUKNOV B 6./11/8    2 : 4    ST 

Blíževedly A 3./10/12                                         volný los   

Doksy B 7./10/2 SKALICE B 5./10/8                    5 : 1 SO  

 

   11. KOLO  SO  1. 12.  

Lok. Liberec A 1./10/18 ŠLUKNOV B 6./10/6  5 : 1
Česká Lípa B  2./9/14                                    volný los     
Doksy B 7./9/0 - Blíževedly A 3./10/12               1 : 5
Chrastava 4./9/8 - SKALICE B 5./9/8                   4 : 2 
   
         
  KP ÚST KRAJE          
   14. KOLO   SO 12. 1. 
Údlice 1./26 - Lovosice 2./17                                5 : 3
VERNEŘICE 10./11 - Kadaň B 3./16                      ODLOŽ. 
Bílina 4./16 - KOVO DĚČÍN B 14./7                         7 : 1 
Chomutov B 13./9 - TP-Letná B 5./15                     2 : 6
Vejprty 9./12 - Loko Ústí B 6./14                           ODLOŽ. 
ČES. KAMENICE 11./11 - Spořice 7./14                   6 : 2  
Žatec 8./14 - Sokol Ústí 12./10                                5 : 3
    
   13. KOLO   PÁ 7. - SO 8. 12.                            vybraná utkání
Údlice 1./24 - Loko Ústí B 4./14                            7 : 1 
Lovosice 2./17  Žatec 9./12                                2 : 6
Kadaň B 3./16 - Bílina 6./14                                7 : 1 
Sokol Ústí 11./10 Spořice 5./14                            5 : 3
TP-Letná B 7./13 - VERNEŘICE 10./11                    4 : 4
KOVO DĚČÍN B 14./7 - ČES. KAMENICE 12./9          4 : 4
    
 
————————————————————————————————
VÝSLEDKY PŘEDCHOZÍCH KOL
 
  SEVEROČESKÁ DIVIZE  (11 TÝMŮ)
10. KOLO  PÁ 23. - SO 24. 11.  
NOVÝ BOR 1./9/15 Chomutov 3./9/12      6 : 2  
Jablonec 2./9/13                                         volný los 
SKALICE 4./10/12 - Bohušovice B 6./9/11        8 : 0  
KOVO DĚČÍN 7./9/8 - Doksy 5./9/11               2 : 6  
ŠLUKNOV 8./9/8 - Louny 10./9/4                  3 : 5  
SK DĚČÍN 11./9/0 - Dyn. Liberec B 9./9/6     1,5 : 6,5 
  
    5. KOLO  ČT 18. -  SO 20. 10.   
SK DĚČÍN 11./5/0 - NOVÝ BOR 1./4/8             0 : 8  
ŠLUKNOV 2./5/8 - KOVO DĚČÍN 7./4/4         6 : 2
SKALICE 5./5/6 Jablonec 3./5/7                    5 : 3
Louny 10./5/2 - Chomutov 4./4/6                    2 : 6
Bohušovice B 6./5/5 - Doksy 8./4/2                 3 : 5   
Dyn. Liberec B 9./4/2                                      volný los
 
   1. KOLO  14. - 15. 9. TJ KK Louny - SK SKALICE 8 : 0,  SK Plaston ŠLUKNOV SK DĚČÍN 5 : 3, SKK Bohušovice B - TJ Bižuterie Jablonec 4 : 4, TJ Doksy - TJ Jiskra NOVÝ BOR 3 : 5, TJ Dynamo Liberec B - TJ VTŽ Chomutov 3 : 5, TJ KOVO DĚČÍN - volný los, TJ Sokol Duchcov - odhlášení ze soutěže pro nedostatek hráčů.
 
  KP 1 LBC KRAJE   (7 TÝMŮ)
   10. KOLO  PÁ 23. - SO 24. 11.  
Blíževedly A 3./9/10 - Lok. Liberec A 1./9/16    2 : 4
Česká Lípa B  2./9/14 Doksy B 7./8/0              5 : 1   ST 28. 11.
SKALICE B 4./8/8                                            volný los   
ŠLUKNOV B 6./9/6 - Chrastava 5./8/6                1 : 5 
   6. KOLO  ST 24. - SO 27. 10. 
Lok. Liberec A 1./6/12                                              volný los  
Česká Lípa B  2./5/8 - SKALICE B 5./5/4                     6 : 0   
Blíževedly A 3./5/6 - ŠLUKNOV B 6./6/4                   5 : 1   
Doksy B 7./7/0 Chrastava 4./4/4                               1 : 5
 
   4. KOLO  ST  10. - PÁ 13. 10.
Lok. Liberec A 1./4/8 SKALICE B  6./3/2 5 : 1, Česká Lípa B  2./3/4 - Blíževedly A 3./4/4 4 : 2.  Doksy B 7./4/0 - ŠLUKNOV B 4./4/4  2 : 4, Chrastava 5./2/2         volný los  
   
    1. KOLO   13. - 15. 9. TJ Lok. Liberec A - TJ Sokol Blíževedly A  5 : 1, TJ Sp. Chrastava -  SK Plaston ŠLUKNOV B  4 : 2, TJ Doksy B - TJ Kuželky Česká Lípa B  2 : 4, SK Skalice B - volný los
 
 
  KP ÚST KRAJE      
  12. KOLO   PÁ 30. - SO 1. 12.                          vybrané výsledky
Údlice 1./22 - TP-Letná B 8./12                             7 : 1 
ČES. KAMENICE 11./8 - Lovosice 2./17                    3 : 5
Bílina 5./14 - Loko Ústí B 3./14                              3 : 5   
VERNEŘICE 10./10 - Vejprty 7./12                            7 : 1
Spořice 6./14 KOVO DĚČÍN B 14./6                       7 : 1
  
   10. KOLO   PÁ 16. - SO 17. 11. 
Vejprty 7./10 Údlice 1./19                                 2 : 6 
TP-Letná B 6,/12 - Bílina 2./14                         2,5 : 5,5 
Lovosice 3./14 - Spořice 8./10                           6 : 2
Loko Ústí B 4./12 - Žatec 10./8                           8 : 0
Kadaň B 5./12 - ČES. KAMENICE 9./8                  6 : 2
Chomutov B 12./5 - VERNEŘICE 11./8                 5 : 3
KOVO DĚČÍN B 14./4 - Sokol Ústí 13./4            7 : 1
 
  5. KOLO  SO 13. 10.                                        
ČESKÁ KAMENICE 5./6 TJ Sokol Údlice 1./10     3 : 5
TJ Loko Žatec 9./4 - SKK Bílina 2./8                    2 : 6 
Sokol Spořice 7./6 - VERNEŘICE 3./8               2,5 : 5,5
KOVO DĚČÍN B 14./0 TJ TP-Letná B 4./8           2 : 6  
TJ El. Kadaň B 6./6 TJ VTŽ Chomutov B 13./0     7 : 1   
ASK Lovosice 8./6 - TJ Loko Ústí n. L. B 10./4       5 : 3   
   
   1. KOLO   15. 9. TJ Sokol Údlice - TJ KOVO DĚČÍN B 8 : 0, SKK Bílina - Sokol Ústí Nad Labem 7 : 1, TJ Teplice Letná B - TJ Lokomotiva Ústí B 6 : 2, TJ Lokomotiva Žatec - Sokol Spořice 3 : 5, SK VERNEŘICE - ASK Lovosice 3 : 5, TJ Slovan Vejprty - TJ Elektrárny Kadaň B 3 : 5, TJ VTŽ Chomutov B - KO ČESKÁ KAMENICE  3,5 : 4,5
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář