Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

STOLNÍ TENIS - DIVIZE, KP II, OkP, OkS

8. 11. 2018
 
  DIVIZE    
  7. a 8.  KOLO  SO 17. - NE 18. 11.
Jirkov 2./21FILIPOV A 11./7 
Žatec A 12./6FILIPOV A 
 
  5. a 6.  KOLO  SO 3. - NE 4. 11.
FILIPOV A 11./7 - Litoměřice C 10./9  4 : 10   Body FIL : T. Franěk 2,5,  J. Neumann 1,5
FILIPOV A 10./6 Teplice A 5./14     7 : 10   Body FIL :  T. Franěk 3,
J. Neumann a Phante Dung po 2
 
 
  KP II. TŘ. C    
   7. KOLO ČT 15. 11.  - PÁ 16. 11. 
Krásné Březno 1./6/24 - FILIPOV B 10./6/11  18.00
VARNSDORF A 6./6/14 Litoměřice A 7./6/13   18.00
 
   DOHRÁVKA 5. KOLA  ÚT 13. 11.
Benešov A 5./6/15 - FILIPOV B  10./6/11              11 : 7  
  Body FIL B : Kopecký, Honzík po 2,5, Mrázek, Neumann po 0,5, WO 1  
 
  6. KOLO  PÁ 9. 11. 
FILIPOV B  11./5/10  VARNSDORF A 5./6/14       9 : 9     
 Body : Mrázek, Neumann po 2,5, Kopecký, Honzík po 2 - Bušek 3,5, 
           Peleška 2,5, Žatečka 2, Charouzek 1  
 
 
 
  OKRES PŘEBOR    
  5. KOLO  PO 12. 11.
SKST DC C 1./5/15 - Slavoj DC 4./5/10                 10 : 8
Malá Veleň A 2./4/12 VDF B  5./4/9               PÁ 16. 11.
VDF D 3./5/11 - Markvartice 8./5/7                     11 : 7  
VDF C 6./5/9 - Malá Veleň B 10./5/5                      14 : 4   
 
  4. KOLO  PO 29. 10.                                    vybraná utkání
Malá Veleň B 10./4/4SKST DC C  1./12                4 : 14
 
VDF B  3./4/9 Benešov B 5./4/8                       11 : 7
    B VDF B : Ptáček a Richter po 3,5, Strnad 2,5, Somič 1,5 
 
SKST DC D 7./4/6 - VDF D 6./4/8                          8 : 10
   B VDF D : O. Gola 4, L. Vejl 3, A. Ondráček 2, O. Richter 1 
 
Markvartice 8./4/6 - VDF C 9./4/6                       15 : 3
   G: VDF C : Charouzek 2, L. Žítek a Vohnout po 0,5
 
 
  
 

 

 

___________________________________________________________

VÝSLEDKY  DŘÍVE  ODEHRANÝCH  KOL

  DIVIZE    
   3. a 4.  KOLO  SO 20. - NE 21. 10.  
Most B 5./11 - FIL A 10./5  10 : 5  Body FIL: T. Franěk 3,5, J. Neumann 1,5
Lenešice 4./9 - FIL A  9./4  10 : 6  Body FIL: T. Franěk 4,5, J. Neumann 1,5
 
  1. a 2.  KOLO  6. - 7. 10.  
Lubenec A 9./2/3 - FILIPOV A  8./2/3     9 : 9  Body FIL: T. Franěk 3, J. Neumann 3, K. Kopecký 1,5, M. Neumann 1,5, 
Most C 5./2/5 - FILIPOV A                    10 : 1  Bod FIL: T. Franěk  
 
 
  KP II. TŘ. C  
   5. KOLO  PÁ 2. 11. 
Štětí B 1./20 - Roudnice C 3./14                       12 : 6  
Krásné Březno 2./20 - Chem. Ústí A 4./14          11 : 7  
Štětí C 8./10 - VARNSDORF A 5./12                    9 : 9
  Body VDF: L. Žatečka 3,5, M. Charouzek 2,5, J. Bušek 2,5, J. Peleška 2,5 
Benešov A 7./4/10 - FILIPOV B  11./4/8         ODLOŽENO NA 13. 11.
  4. KOLO  PÁ 26. 10.
Štětí B 1./16  - Dolní Zálezly 12./4                       16 : 2  
Roudnice C 3./13 - Krásné Březno 2./16                8 : 10
Chem. Ústí A 4./13 - Benešov A 5./10                 14 : 4
VARNSDORF A 6./10 - Roudnice B 10./7            11 : 7  
   Body VDF: L. Žatečka 2,5, J. Bušek 2,5, M. Charouzek 2,  J. Peleška 2 
FILIPOV B  7./6 - Štětí C 8./8                              9 : 9 
   Body FIL:   M. Neumann 3, S. Honzík 2,5, M. Mrázek 1,5, Z. Fučík 2
 
   3. KOLO  ČT 18. - PÁ 19. 10.
Krásné Březno 1./12 - Dolní Zálezly 12./3   16 : 2 
Štětí B 2./12 - Litoměřice A 11./3                13 : 5
Benešov A 5./9 - Roudnice C 3./12                8 : 10
Terezín A 6./6 - VARNSDORF A 11./6         7 : 11   
   Body VDF: L. Žatečka 3,5, M. Charouzek 3, J. Bušek 2,5, J. Peleška 2 
Chem. Ústí A 4./9 - FILIPOV B 9./6          11 : 7   
   Body FIL:  S. Honzík 2,5, M. Neumann 1,5, K. Kopecký 1,5, M. Mrázek 1,5
  2. KOLO  8. - 12. 10.
FILIPOV B 7./2/5 - Roudnice B  9./2/2               11 : 7      Body FIL: K. Kopecký 3,5, M. Neumann 3,5, S. Honzík 3, M. Mrázek 1
VARNSDORF A 12./2/2 - Štětí 8./2/5                   5 : 13     Body VDF: J. Peleška 2, J. Bušek, M. Charouzek, L. Žatečka 
BENEŠOV 4./2/8 - Dol. Zálezly 11./2/2                 12 : 6      Body BEN: J. Hanuš 4,5, M. Štípek 4,5,   M. Babička st. 1,5, L. Babička 1, F. Nebohý 0,5,
 
   1. KOLO  3. - 5. 10. Kr. Březno 1./2/8 - VARNSDORF A  12./1/1 16 : 2,   Roudnice C 4./1/4 - FILIPOV B 9./1/1 12 : 6, BENEŠOV 6./1/4 - Litoměřice A  
11 : 7

 

  OKRES PŘEBOR   
   3. KOLO PO 22. 10.  
VDF B  4./3/6 SKST DC D 6./3/5    6 : 12   Za VDF B: V. Strnad 2, D. Richter 2, J. Turek 2 
VDF C 8./3/5 VDF D 7./3/5           5 : 13   Body : J. Holubec 2,5, A. Krejčí 1,5, J. Charouzek 1 - O. Gola 4,5, L. Vejl 4,  P. Exnar 2.5, R. Buřič 2
 
  2. KOLO PO 15. 10.  
Markvartice 7./2/2 - Malá Veleň A 1./2/6     6 : 12
Malá Veleň B 10./2/2 - Benešov B  2./2/6    5 : 13
VDF D 9./2/2 - SKST DC C 3./2/6                8 : 10   
   Za VDF D: L. Vejl 3,5, A. Ondráček 2,5, R. Buřič a P. Exnar po 1   
Slavoj DC 5./2/5 - VDF B  4./2/5                   9 : 9 
   Za VDF B: V. Strnad 3,5, J. Somič 2,5, D. Richter 2, M. Ptáček 1
SKST DC D 8./2/2 VDF C 6./2/4                  7 : 1 
    Za VDF C: J. Charouzek a R. Novotný po 4,5. A. Krejčí a J. Holubec po 
 
    1. KOLO PO 8. 10.  
VDF B - M. Veleň B    15 : 3    Body VDF B: M. Ptáček 0,5, D. Richter 3,5, J. Somič 4,5, V. Strnad 3,5 , J. Turek 3; 
SKST DC C - VDF C  12 : 6  B. VDF C: J. Holubec 3, R. Novotný 2, J. Charouzek 1; 
Slavoj DC - SKST DC D  12 : 6,  Benešov B - Markvartice 10 : 8,  Malá Veleň A - VDF D  17 : 1 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář