Jdi na obsah Jdi na menu

TURNAJ FAN KLUBŮ

13. 2. 2015

Velmi zajímavou akci uskutečnila pobočka FanClubu Sparty v Rumburku. V sobotu 7. února pozvala do sportovní haly Sportlife centra Fan kluby ligových fotbalových celků na halový turnaj.  Přijely tak celky Teplic, Mladé Boleslavi, 20150207_125218.jpgSlávie Praha, Bohemians1905, Dukly Praha, Příbrami a Sparty Praha. Z Varnsdorfu startoval celek příznivců fotbalu soustředěný kolem restaurantu Kovárna jako FanClub Sparty II (druhé a třetí foto ve žlutém a v civilu). Celkem osm celků hrálo ve dvou skupinách systémem každý s každým o co nejlepší umístění. V odpolední části turnaje se pak utkaly dle umístění ve skupinách o konečné pořadí.

Na 8. místě skončily FK Teplice, 7. bylo družstvo fanoušků Bohemians1905, 6. Dukla Praha, 5. byla Slavia Praha a 4. místo připadlo Mladá Boleslavi.  Bronzovou 3. příčku vybojovala Kovárna Varnsdorf,   2. byl 1. FK Příbram a vítězem turnaje se stala Sparta Praha I. Pořadatelé  hodnotili  i  jednotlivce.  Nejlepší  hráčkou turnaje se stala Denisa20150207_150317.jpg Dražanová  (Fan Teplice), nejvíce gólů dal Jozef Škriab (Fan Bohemians1905), cenu pro  nejlepší  brankářku obdržela Michaela Reinová  (Fan Slávie) a nejstarším  hráčem byl  Tomáš Petržílka  (Fan Dukly). Turnaj se vydařil, poděkování patří všem zúčastněným celkům a za finanční zajištění FanClubu Sparty. Na závěrečném hodnocení v Klášterním restaurantu si všichni slíbili "za rok na shledanou"!                     Kov.