AKCE DO KONCE ROKU 2016
28. 12. 2016
Pondělí 12. – neděle 18. prosince
HOKEJ - RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA
PO Podluží 7./9/4 - Šenov 3./9/11 6 : 16
ÚT Varnsdorf 1./9/18 - Hadi 6./10/4 5 : 0
ÚT Cvikov 2./10/17 - Podluží 6./10/4 16 : 4
ST Boston 4./9/6 - Varnsdorf 1./10/19 8 : 8
ČT Šenov 3./10/13 - Šluknov 5./9/5 7 : 5
SO Hadi 7./11/4 - Boston 10/8 1 : 16
NE Šluknov 5./10/5 - Boston 4./11/10 0 : 17
VÝSLEDKY MINULÉHO TÝDNE
PO Varnsdorf 1./8/16 - Šluknov 14 : 4
ÚT Boston - Cvikov . 5 : 9
ST Podluží 6./8/4 - Hadi 5 : 9
ČT Šenov - Boston 5./8/5 9 : 5
SO Cvikov 2./9/15 - Šenov 3./8/9 6 : 6
NE Šluknov 4./8/5 - Hadi 7./9/4 6 : 2
Středa 14. prosince
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD
Jablonec 2./42 - Děčín 7./27 5 : 3 (1:0, 1:1, 3:2)
Pátek 16. prosince
FUTSAL – CHANCE LIGA, 12. KOLO
Chrudim 1./28 - Vysoké Mýto 6./18 5 : 1
Benago Žďár 2./22 - Třinec 8./14 9 : 1
LITOMĚŘICE 3./19 - Sparta Praha 9./13 6 : 2
Hr. Králové 11./11 - Slavia Praha 4./19 5 : 1
Plzeň 5./19 - KH Brno 7./16 5 : 1
ČESKÁ LÍPA 12./11 - Hodonín 10./12 3 : 1
Pondělí 19. prosince
PODZIMNÍ HRY - FLORBAL
Turnaje pro chlapce a dívky 2. st. ZŠ ve vdf sportovní hale od 8.00 hodin.
POŘADÍ KLUCI: 1. Gymnázium VDF 6, 2. ZŠ Edisonová 5, 3. ZŠ Seifertova 4,
4. Gymnázium RBK 3, 5. ZŠ Náměstí 2 body.
POŘADÍ DÍVKY: 1. Gymnázium RBK 6, 2. Gymnázium VDF 4, 3. ZŠ Náměstí 2,
4. ZŠ Edisonová 0 bodů.
CELKOVÉ POŘADÍ (součet umístění družstev kluků i dívek z atletiky, fotbalu - jen kluci, košíkové, bruslení a florbalu): 1. Gymnázium VDF 14, 2. ZŠ Edisonová 24,
3. Gymnázium RBK 24, 4. ZŠ Náměstí 25, 5. ZŠ Seifertova 33.
BOWLING – VDF LIGA v BOWLING BARU
X-team 1./49 - Aspoň kilo 9./21 4 : 1
Black horses 5./34 - Růžový panteři 2./48 1 : 4
Ajznbóni 10./16 – Spliťáci 4./43 0 : 5
Pondělí 26. prosince
SÁLOVÝ FOTBAL - MEMORIÁL MÍLY KOTRABY A HONZY BÁLKA
Účast 10 týmů, vítězové ze dvou skupin Bílá vdova a Repre Šluknov postup přímo
do semifinále, druzí a třetí čtvrtfinále o postup.
PLAY OFF
Čtvrtfinále: Jackovi kluci Varnsdorf – Syčáci Šluknov 2 : 2 (5:4 na PK)
Komáři Filipov – Kádě 5000 Velký Šenov 1 : 0
Semifinále: Bílá Vdova Varnsdorf – Jackovi Kluci Varnsdorf 1 : 0
Repre Šluknov – Komáři Filipov 1 : 1 (3:2 na PK)
O 3. místo: Komáři Filipov – Jackovi kluci Varnsdorf 1 : 0
Finále: Repre Šluknov – Bílá Vdova Varnsdorf 5 : 3
Nejlepší hráč M Hubený – Komáři Filipov
Nejlepší brankář M. Zoul – Repre Šluknov
Nejlepší střelec M. Kučera s 5 góly - Jackovi kluci Varnsdorf
Nejlepší rozhodčí P. Klimt – Kamenický Šenov
Cena Fair play FK Velké Březno
HOKEJ
TURNAJ GARD od 9.00 do 15.00 hod. v ZS VDF.
EXTRALIGA
Liberec 2./65 – Třinec 1./66 3 : 0 (1:0, 1:0, 1:0)
Úterý 27. prosince
HOKEJ
TURNAJ ML. ŽÁKŮ od 9.00 do 15.00 hod. v ZS VDF.
SÁLOVÝ FOTBAL – VÁNOČNÍ TURNAJ
Tradiční setkání bývalých i současných fotbalistů nejen při svátečním fotbálku začíná v 10.00 hod. ve varnsdorfské SH za účasti hráčů FK Jablonec, FK Teplice, FK Děčín a domácího Slovanu.
NBL
Opava 4./17/26 - Děčín 3./18/30
91 : 81 (18:25, 16:14, 35:12, 22:30)
Pardubice 2./17/31 - Ostrava 12./17/21
84 : 82 (17:18, 23:21, 26:26, 18:17)
Středa 28. prosince
HOKEJ
TURNAJ MUŽŮ od 9.00 do 15.00 hod. v ZS VDF.
Sobota 31. prosince
52. SILVESTROVSKÝ BĚH A 21. ZÁVOD HORSKÝCH KOL
Dostaveníčko sportovních přátel a zanícenců, aktivních i pasivních, od 9.30 hod. na náměstí E. Beneše ve Varnsdorfu. Chutné občerstvení zajištěno. Novinkou je registrace startujících online a elektronická čipová časomíra, díky níž budou výsledky přesnější a vyhlašování rychlejší.
TURISTIKA - SILVESTROVSKÝ VÝSTUP NA KLÍČ, 15. ROČNÍK
Start v 10.00 hod. nádraží ČD ve Svoru, délky tras 5, 10, 20 km. Cíl a konec akce po výstupu na Klíč v Kytlické hospůdce. Více informací na http://www.kctul.cz/akce.
Sparta Praha - Hr. Králové 7 : 1 / DOHRÁVKA 10. KOLA 12. 12.
Hodonín - Třinec 3 : 4 / PŘEDEHRÁVKA 17. KOLA 11. 12.
Sobota 17. prosince
TURISTIKA - TAJNÝ VÝLET, 33. ROČNÍK
Start dle propozic na nádraží Rumburk, cíl 11.00 – 15.00
Rumburk. Loni bylo 261 účastníků.
BOWLING
VÁNOČNÍ TURNAJ VE CHŘIBSKÉ
Začátek od 11.00 hod. v Restauraci Radnice, přihlášky do 16. 12., startovné 80, - Kč.
VÁNOČNÍ TURNAJ VE VDF BOWLINGBARU
Pořadatel tým Ajnznbóni. Hrála se 4 kolam 14 startujících.
Pořadí: 1. J. Brožek 678 (průměr 169,5) , 2. M. Flekna 637 (159,3),
3. J. Marešová 621 (155,3).
HOKEJ
TURNAJ ST. PŘÍPRAVEK od 10.00 do 13.00 hod. v ZS VDF.
LIGA MUŽŮ LK
HC TS Varnsdorf 6./8 - HC Děčín B 4./20 5 : 4 po PR
BASKETBAL
NADREGIONÁLNÍ SOUTĚŽ JUNIORŮ U19
BK Kunratice 5./6 - TJ Sn VARNSDORF 3./7 45 : 103 (6:26, 9:25, 22:27, 8:25)
NBL
Děčín 3./29 – Nymburk 1./31 81 : 83 (21:16, 19:14, 24:23, 6:17-PR 11:13)
Ústí (7./23)- Pardubice (2./29) 87 : 95 (20:30, 25:30, 21:15, 21:20)
Ostrava 12./20 - Kolín (4./25) 78 : 88 (20:18, 19:22, 19:24, 20:24)
Brno (10./21) - Prostějov (5./25) 93 : 88 (17:30, 34:26, 24:13, 18:19)
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD
Děčín 7./28 - Trutnov 8/25 3 : 4 po SN (1:0, 0:2, 2:1, PR 0:0, SN 0:1)
Neděle 18. prosince
FUTSAL – KRAJSKÁ EXTRALIGA
Pořadí po 4 turnajích: 1. Jílové 30, 2. Varnsdorf 21 (Jílové - Varnsdorf 4:3),
3. Vilémov 15, 4. Želenice.
FOTBAL – HALOVÝ TURNAJ PŘÍPRAVEK DO 10 LET (9 týmů)
1. Dolní Poustevna, 2. Šluknov A, 3. Mikulášovice A, 4. Vilémov.
HOKEJ
TURNAJ ML. PŘÍPRAVEK od 8.00 do 11.00 hod. v ZS VDF.
LIGA ŽÁKŮ LK
HC TS Varnsdorf MLŽ (5./11) - HC Jablonec n. N. (4./16) 2 : 5
HC TS Varnsdorf STŽ (2./21) - HC Jablonec n. N. (4./10) 23 : 1
BASKETBAL
NADREGIONÁLNÍ SOUTĚŽ JUNIORŮ U19
BK Mělník (7./5)- TJ Sn VDF (3./8) 77 : 67 (20:12, 14:18, 19:22, 24:15)
FLORBAL - SUPERLIGA MUŽŮ
Ml. Boleslav 1./40 - Otrokovice 6./20 6 : 2 (1:1, 1:0, 4:1)
Sparta 9./11 - Vítkovice 4./25 7 : 3 (1:1, 3:0, 2:2)
Ostrava 5./21 - Pardubice 10./11 7 : 4 (2:1, 4:1, 1:2)
Kladno 11./11 - Bohemians 8./17 5 : 6 (0:2, 0:1, 5:3)
LIBEREC 12./11 - Chodov 2./32 10 : 8 (4:0, 2:2, 4:6)
EXTRALIGA ŽENY
Jičín 7./17 - Vítkovce 1./42 1 : 19 (0:4, 0:3, 1:12)
Herbadent Pha 4./36 - Žídenice 8./15 6 : 4 (1:1, 4:2, 1:1)
LIBEREC 9./15 - Panthers Praha 11./10 10 : 3 (4:1, 4:2, 2:0)
Olomouc 10./11 - Bohemians 2./38 2 : 6 (1:5, 0:0, 1:1)
KULEČNÍK - LUŽICKÁ 1. LIGA, 9. KOLO
RC Peklo VDF 10./6 - Český Lev A MIM 1./16 0 : 6
U Miloše ČL 12./4 - Pilínkov A LBC 2./13 0 : 6 ?
Nic moc VDF 3./12 - KK Krkovička RBK 4./12 6 : 0
TJ RBN 5./8 - Sport bar A NBO 7./7 2 : 4
Sloupák VDF 6./7 - U Jelena A VŠE 8./7 6 : 0
U Koláče JNÉ 11./4 - Nový Jitrovník KVÍ 9./6 4 : 2
KULEČNÍK - LUŽICKÁ 2. LIGA, 9. KOLO
Skalice 2./14 - U Jelena B VŠE 1./14 4 : 2
Hopo HPO 6./10 - U Pavla A KUN 3./12 6 : 0
Za Humny LBC 4./12 - Český Lev C MIM 13./1 6 : 0
U Jelena C VŠE 10./4- Tragédi ČKA 5./10 4 : 2
Ťukálkové KVÍ 7./8 - U Pavla B KUN 11./4 4 : 2
BSC Mělník VDF 9./6 - Sport bar C NBO 8./7 0 : 6
Pařezáci ZDI 12./2 VOLNO
Retosáci 8./23 - Nic-moc 3./39 0 : 5
Kobra 11 6./29 – Žihadla 7./23 4 : 1
Průběžné pořadí jednotlivců: 1. S. Mišková - SPLIŤÁCI, průměr. nához 180,1,
2. J Ševčík - RŮŽOVÝ PANTEŘI 173,1, 3. J. Trojan - SPLIŤÁCI 171,1,
4. P. Svoboda - NIC-MOC 168,5, 5. M. Junek - RŮŽOVÝ PANTEŘI 167,1,
6. J. Brožek - RŮŽOVÝ PANTEŘI 164,9, 7. J. Vašut - RŮŽOVÝ PANTEŘI 162,8.
HOKEJ - RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA
PRVNÍ DVĚ PROHRY VARNSDORFU
Varnsdorf 1./11/19 - Šenov 3./11/15 6 : 15
Podluží 6./11/4 - Šluknov 5./11/7 3 : 7
Cvikov 1./11/19 - Varnsdorf 2./12/19 7 : 1
Boston 4./12/11 - Podluží 6./12/5 8 : 8
ČT 19.00 Šenov 3./11/15 - Hadi 7./11/4
VÝSLEDKY MINULÉHO TÝDNE
PO Podluží 7./9/4 - Šenov 3./9/11 6 : 16
ÚT Varnsdorf 1./9/18 - Hadi 6./10/4 5 : 0
ÚT Cvikov 2./10/17 - Podluží 6./10/4 16 : 4
ST Boston 4./9/6 - Varnsdorf 1./10/19 8 : 8
ČT Šenov 3./10/13 - Šluknov 5./9/5 7 : 5
SO Hadi 7./11/4 - Boston 10/8 1 : 16
NE Šluknov 5./10/5 - Boston 4./11/10 0 : 17
Středa 21. prosince
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD
Řisuty 5./34 - Děčín 7./30 2 : 3 PP (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
Neděle 25. prosince
BASKETBAL - VÁNOČNÍ TURNAJ PŘÍCHOZÍCH
Kategorie DĚTSKÁ do 14 let, HOBBY A RODINA, PROFI - zápis 8.00 - 8.30,
úvodní utkání od 9.00 hod. ve varnsdorfské SH.
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář