Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKCE OD ÚTERÝ 26. PROSINCE

2. 1. 2018
 
                
 Neděle 31. prosince
53. SILVESTROVSKÝ BĚH A 22. ZÁVOD HORSKÝCH KOL
Dostaveníčko sportovních přátel holdujících pohybu a veselí, aktivních i pasivních, od na náměstí E. Beneše ve Varnsdorfu. Chutné občerstvení zajištěno.
 
SILVESTROVSKÝ BĚH - HLAVNÍ ZÁVOD (67  klasifikovaných v cíli)
1. Ondřej Petr, ATCT 17:55 min., 2. Petr Dušek, AC RBK 18:32, 3. Ondřej Motl, ASK Slavia 18:41,
4. Michal Šandera, AC RBK 19:06, 5. Tomáš Třešňák, Sklárna Ajeto 19:15, 6. Martin Nedvídek, AC RBK 19:18, 7. Karel Valenta, BK VDF 19:26.
 
HORSKÁ KOLA (42 účastníků)
Výsledky kategorií v závodě na 2 kola (cca 5 km):
Mladší žáci: 1. Tomáš Knejzlík 10:43,0 min.
Starší žáci: 1. Oldřich Hladík 10:57,0 min., 2.  Martin Hamada 12:07,0,
Veteráni I (M 99): 1. Miloš Javůrek 10:43,0 min., 2.  Jan Pospíchal 10:58,0, 3.   Herbert Michel 11:47,0
Ženy (Z 39)):  1. Iva Loubková 10:01,0 min., 2.  Nikola Boczanová 10:11,0, 3.  Vendulka Ryšavá 13:22,0
Ženy (Z 99): 1. Julianne Pretscher 13:32,0 min., 2.  Lenka Podrazilová 14:05,0
 
Výsledky kategorií v závodě na 5 kol (cca 12,5 km):
Junioři: 1. Matouš Dubovecký 23:01,0 min., 2.  Filip Srbecký 23:16,0, 3.   Pavel Šorf 24:43,0
Muži (M 39): 1. Jan Brňák 23:00,0 min. - CELKOVÝ VÍTĚZ,  2.  Jiří Stránský 23:00,0, 3.   Jan Novota 23:00,0
Muží (M 49): 1. Tomáš Kubát 23:00,1 min., 2.  Jens Neumann 23:57,0, 3.   David Nejedlý 25:58,0
Muží (M 59): 1. Jiří Dužár 23:16,0 min., 2.  Ščučka 25:26,0, 3.  Václav Zemler 26:05. Zaznamenal : VZ
 
 
 Sobota 30. prosince
HOKEJ 
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL) 
Hadi 6./19/10 - Šenov 3./19/24  od 17.00 
 
2. LIGA ZÁPAD 
UTKÁNÍ 29. KOLA 
Bílina 9./24/26 Letňany 7./26/28           5 : 2  (2-0, 1-0, 2-2) 
VYBRANÉ UTKÁNÍ 28. KOLA z 28. 12.
Řisuty 10./25/24 - Letňany 7./25/28         3 : 2  (0-0, 1-1, 2-1)  28. 12.
Dvůr Králové 8./25/27                            VOLNÝ LOS
Duely 30. kola jsou na programu ve STŘ 3. 1. 
 
 
 Pátek 29. prosince
FUTSAL 
CHANCE LIGA, 14. KOLO
Chrudim 1./14/40 Brno 8./14/18              3 : 0  (2:0)  PÁ 22.12.
Slavia Praha 6./14/21 - Sparta 2./14/34      2 : 1  (1:0)  PÁ 29.12. 
MĚLNÍK 9./14/9 - V. Mýto 3./14/30             3 : 4  (1:2)  PÁ 29.12. 
Plzeň 4./14/29 Třinec 12./14/4              4 : 1  (3:1)  PÁ 22.12. 
Č. LÍPA 11./13/6 - LITOMĚŘICE 5./13/23  ODLOŽENO NA PON 8. 1. od 20.30
TEPLICE 7./14/18 - Jeseník 10./14/8             4 : 5  (1:2) PÁ 29.12. 
 
 
 Čtvrtek 28. prosince
BASKETBAL
NBL MUŽŮ - 14. KOLO                                       
USK Praha 8./14/20 - Nymburk 1./13/26      67 : 90  (28:48)  hr. v PÁ 29. 12.
Ostrava 9./14/19 - Pardubice 2./14/24         87 : 92  (35:41)  
Svitavy 4./14/22 - Opava 3./14/24               89 : 76  (41:40)  
Kolín 10./13/18 - ÚSTÍ 5./14/22                   81 : 97  (40:49)  
Olomoucko 7./14/21 - DĚČÍN 6./14/21       100 : 96  (53:38)  
J. Hradec 12./14/14 Brno 11./14/18            63 : 87  (35:44)    
DOHRÁVKA 12. KOLA 
ÚSTÍ 6./13/20  Pardubice 3./13/22        78 : 77  (45:41)  hr. v PÁ 22. 12.
Utkání 15. kola se hrají ve STŘ 3. 1.
 
HOKEJ
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL) 
SO  30.12.  17.00 Hadi - Šenov
ČT  28.12.   Podluží - Hadi
ST  27.12.   Šenov 3./19/24 - Koloc Oil 1./20/34   5 : 0  K
ST  27.12.   Boston 2./21/30 - Podluží 7./19/4      20 : 2
ÚT  26. 12.  Cvikov 4./20/19 - Šluknov 5./22/19        5 : 0  K
PO  25. 12.  Koloc Oil - Šenov                                 NEHRÁNO
SO  23. 12.  Hadi 6./19/10 - Šluknov                        5 : 8
ČT  21. 12.  Podluží - Šenov                                     6 : 10
ST  20. 12.  Cvikov - Koloc Oil                                  7 : 10
ST  20. 12.  Šenov - Boston 2./20/28                       4 : 8
ÚT  19. 12.  Boston - Šluknov                             17 : 7
PO  18. 12.  Koloc Oil - Cvikov                            16 : 11
 
 
 Středa 27. prosince
FOTBÁLEK – VÁNOČNÍ TURNAJ
Sváteční fotbálek zahajuje v 10.00 hod. ve varnsdorfské SH za účasti týmů bývalých hráčů Jablonce, Teplic, Děčína, Vilémova a domácího Slovanu. 
 
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD 
28. KOLO
JABLONEC 1./24/52 - Trutnov 5./26/43   3 : 1  (2-0, 0-1, 1-0)   27.12.
Sokolov 2./26/52 - Bílina 10./23/23         8 : 5  (3-2, 3-2, 2-1)   29.11.
Most - DĚČÍN 3./25/51                            0 : 5 K     Most  ODSTOUPIL z 2. LIGY   
Kobra Pha 6./25/42 - VRCHLABÍ 4./25/48  3 : 4 PN (1-1, 1-2, 1-0; 0-0; 0:1 v 8. s.) 23.12. 
Řisuty 9./25/24 - Letňany 7./25/28           3 : 2  (0-0, 1-1, 2-1)  28. 12.
Dvůr Králové 8./25/27                             VOLNÝ LOS
UTKÁNÍ 29. KOLA 
Bílina 10./23/23 Letňany 7./25/28          SO 30.12. od 17.30
DOHRÁVKA 27. KOLA  DĚČÍN Letňany ODLOŽENO NA 17. 1. 2018       
 
 
 Úterý 26. prosince
SÁLOVÁ KOPANÁ - MEMORIÁL H. BÁLKA a M. KOTRABY (fotogalerie)
Čtvrtfinále:    Best off Varnsdorf – SC Stap Vilémov 2:1, Pekelníci Dobruška – Bílá Vdova
                   Varnsdorf 1:4, Repre Šluknov – Jackovi kluci Varnsdorf 0:1, Garda Vilémov
                    – Větrolam Hostice 1:1 (3:4 na PK).
Semifinále:    Best off Varnsdorf – Bílá Vdova Varnsdorf 2:1, Jackovi kluci Varnsdorf –
                    Větrolam Hostice 1:1 (7:8 na PK !)
O 3.místo:     Bílá Vdova – Jackovi kluci 2:4
Finále:           Best off Varnsdorf – Větrolam Hostice 3:2
 
Vyhodnocení nejlepších jednotlivců a kolektivů:
Nejlepší hráč :               Ruszó Jan – Best off
Nejlepší brankář :          Příhonský Dan – Větrolam
Nejlepší střelec:             Honsů Waldemar, 4 branky  –  Best off
Nejlepší rozhodčí:          Jirsák Jaroslav – Benešov
Cena Fair play:              Pekelníci Dobruška       
 
 
 
 
 
ROK  2018
                
 Pondělí 1. ledna
TURISTIKA - NOVOROČNÍ VÝSTUP NA TANEČNICI, 35. ROČNÍK
Start: žst. Rumburk, odjezd 9.05 hod., odchod od žst. Mikulášovice střed 9.45 hod. Cíl: 12.00–15.00 rozhledna Tanečnice.
Kontakty na pořadatele: V. Provazník, e-mail: kct.provaznik.vaclav@seznam.cz
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář