DIVIZE B, C 2020 - 2021
11. 10. 2020
DIVIZE B 8. KOLO SO 10. - NE 11. 10.
Kladno 4./16 - MOST/SOUŠ 1./22 1 : 3 SO
Č. LÍPA (N) 3./17 - Český Brod 2./17 3 : 1
Neratov.-Byšk. 5./14 - LOUNY (N) 12./8 1 : 0
Aritma 9./11 - Meteor Praha 6./14 1 : 2
CHOMUTOV 7./14 - ŠTĚTÍ (N) 15./4 6 : 5 po PK 5:4
DOHRÁVKA 6. KOLA
CHOMUTOV 6./12 - Slaný (N) 5./13 2 : 3 po PK 2:4 ST 7. 10.
7. KOLO SO 3. - NE 4. 10.
MOST/SOUŠ 1./19 - Dobříš (N) 14./5 5 : 1
Český Brod 2./17 - Brandýs n. L. 11./7 1 : 0
Kladno 3./16 - CHOMUTOV 8./11 3 : 1
Tatran Rakovník 12./7 - Č. LÍPA (N) 4./14 3 : 4 po PK 6:7
Meteor Praha 6./11 - Neratov.-Byšk. 5./11 4 : 3 NE
Ostrov 10./10 - Aritma 7./11 0 : 3
DIVIZE C 8. KOLO SO 10. - NE 11. 10.
Kolín 1./23 - BENÁTKY n. J. 6./13 3 : 0 NE
Hlinsko (N) 10./11 - Náchod 2./21 0 : 3 NE
Čáslav 8./12 - Vysoké Mýto 3./19 2 : 1 po PK 5:4
2. KOLO SO 29. 8. 17.00
Letohrad (N) 1./6 - HORKY n. J. /2 2 : 1
Trutnov - Dv. Králové 2./5 1 : 3
V. HAMRY 4./19 - Poříčany (N) 7./12 2 : 0 SO
Libiš 15./3 - Kosmonosy (N) 5./15 0 : 3
7. KOLO SO 3. - NE 4. 10.
HORKY n. J. 13./3 - Kolín 1./20 1 : 4
Náchod 2./18 - V. HAMRY 4./16 3 : 0
Vysoké Mýto 3./18 - Letohrad (N) 11./8 2 : 1
Nymburk 15./3 - BENÁTKY n. J. 5./13 1 : 4
Poříčany (N) 6./12 - Čáslav 10./10 2 : 3 po PK NE
Kosmonosy (N) 7./12 - Hlinsko (N) 9./11 1 : 2
Kutná Hora 16./3 - Trutnov 12./4 2 : 4
•••••••••••••••••••••••••••••••••
►►► STARŠÍ ODEHRANÁ KOLA
•••••••••••••••••••••••••••••••••
DIVIZE B
6. KOLO PÁ 25. - NE 27. 9.
Č. LÍPA (N) 4./12 - MOST/SOUŠ 1./16 0 : 1 po PK 2:3 PO
Aritma 9./8 - Český Brod 2./14 0 : 1 po PK 2:4
Dobříš (N) 14./5 - Kladno 3./13 1 : 2
Neratovice-Byšk. 5./11 - Ostrov 7./10 5 : 0
CHOMUTOV 6./11 - Slaný (N) 10./8 ODLOŽENO
ŠTĚTÍ (N) 15./3 - LOUNY (N) 13./5 4 : 0
5. KOLO SO 19. - 20. 9.
MOST/SOUŠ 1./14 - Brandýs n. L. 14./4 3 : 2 po PK 4:2
Český Brod 2./12 - Neratovice-Byšk. 7./8 1 : 0 po PK 3:2
Kladno 6./10 - Č. LÍPA (N) 3./11 2 : 3 po PK 3:4
Dobříš (N) 12./5 - CHOMUTOV 4./11 1 : 3
Ostrov 5./10 - Březová 15./1 1 : 0
Meteor Praha 8./8 - ŠTĚTÍ (N) 16./0 4 : 1
LOUNY (N) /5 - Slaný (N) 9./8 0 : 1
DOHRÁVKA 1. KOLA ST 16. 9.
MOST/SOUŠ 1./12 - ŠTĚTÍ (N) /0 4 : 0
4. KOLO SO 12. - 13. 9.
Březová /1 - Český Brod 1./10 0 : 2
Č. LÍPA (N) 2./9 - Dobříš (N) ./5 6 : 2
Aritma /4 - MOST/SOUŠ 3./9 0 : 1
Brandýs n. L. /3 - Kladno 4./9 1 : 2
CHOMUTOV 5./8 - LOUNY (N) 9./5 1 : 0
Neratovice-Byšk. 6./7 - T. Rakovník 8./6 3 : 0
ŠTĚTÍ (N) /0 - Ostrov 7./7 2 : 3
3. KOLO SO 5. - 6. 9.
Český Brod 1./7 - ŠTĚTÍ (N) /0 5 : 0
MOST/SOUŠ 2./6 - Neratovice-Byškov. /4 2 : 0
Č. LÍPA (N) 3./6 - CHOMUTOV 9./5 3 : 1 PÁ
Tatran Rakovník 4./6 - Březová /1 2 : 1 po PK 4:2 NE
Kladno 5./6 - Aritma /4 2 : 0
Meteor Praha 7./5 - LOUNY (N) 6./5 3 : 1 NE
Dobříš (N) 8./5 - Brandýs n. L. /3 4 : 2
2. KOLO ST 26., SO 29. 8.
LOUNY (N) 1./5 - Ostrov /1 5 : 2 NE
CHOMUTOV 2./5 - Meteor Praha /2 2 : 1 ST
Slaný /3 - Český Brod 3./4 0 : 3
Neratovice-Byškov. 4./4 - Kladno /3 3 : 0
Aritma 5./4 - Dobříš (N) /2 2 : 0
ŠTĚTÍ (N) /0 - Rakovník 6./4 0 : 2
Brandýs n. L. /3 - Č. LÍPA (N) /3 1 : 0 PK 6:5
Březová /0 - MOST/SOUŠ /3 0 : 2
1. KOLO SO 22. 8.
Český Brod 1. - LOUNY 13. (N) 1 : 2 PK 3:5
MOST/SOUŠ 2. - ŠTĚTÍ 12. (N) ODLOŽ.
Ostrov 5. - Meteor Praha 3. 2 : 3 PK 0:1
Brandýs n. L. 10. - CHOMUTOV 4. 2 : 3 PK 2:4
Kladno 9. - Březová 6. 3 : 1
Č. LÍPA 15. (N) - Aritma Praha 7. (N) 2 : 1 PK 1:0
Dobříš 16. (N) - Neratovice-Byškov. 8. 1 : 0 PK 4:3
Rakovník 14. - Slaný 11. (N) 1 : 2 PK 2:4
----------------------------------------------------
Pořadí za klubem udává jeho umístění
v nedohrané uplynulé sezoně
DIVIZE C
6. KOLO SO 26. - NE 27. 9.
Kolín 1./17 - Nymburk 14./3 9 : 0 NE
V. HAMRY 2./16 - Kosmonosy (N) 5./12 4 : 2
Čáslav 8./8 - Náchod 3./15 1 : 4
Trutnov 16./1 - Vysoké Mýto 4./15 0 : 2
5. KOLO SO 19. - 20. 9.
Libiš /3 - Kolín 1./14 2 : 4
Dv. Králové /7 - VELKÉ HAMRY 2./13 0 : 2
Náchod 3./12 - Letohrad (N) 9./7 5 : 1
Vysoké Mýto 4./12 - BENÁTKY n. J. 8./7 4 : 2
Kosmonosy (N) 5./12 - Čáslav 7./8 5 : 2
4. KOLO SO 12. - 13. 9.
Kolín 1./11 - Kutná Hora 16./0 10 : 1
V. HAMRY 2./10 - HORKY n. J. /3 4 : 1
Trutnov 14./1 - Náchod 3./9 0 : 2
Letohrad (N) 8./7 - Kosmonosy (N) 5./9 2 : 3
Čáslav 6./8 - Dv. Králové 9./7 3 : 0 NE
Nymburk /3 - Vysoké Mýto 4./9 0 : 3
DOHRÁVKA 1. KOLA
Kosmonosy (N) 8./6 - Nymburk /3 4 : 1 ST
3. KOLO SO 5. - 6. 9.
Hlinsko (N) /3 - Kolín 1./8 0 : 2
Libiš /0 - VELKÉ HAMRY 2./7 1 : 4 SO
Dv. Králové 4./7 - Letohrad (N) 3./7 3 : 2 PK 4:2
Náchod 5./6 - BENÁTKY n. J. /4 5 : 2
Vysoké Mýto 6./6 - Kutná Hora /0 6 : 1
Poříčany (N) 7./6 - Nymburk /3 2 : 0
Kolín 3./5 - Vysoké Mýto /3 2 : 1
BENÁTKY n. J. 4./4 - Kosmonosy (N) 7 : 0
VELKÉ HAMRY 5./4 - Hlinsko (N) /3 1 : 0
Nymburk /3 - Náchod /3 3 : 2
1. KOLO NE 23. 8.
Poříčany 15. (N) - Vysoké Mýto 1. 1 : 2
Náchod 2. - Kutná Hora 14. (N) 7 : 2
Dv. Králové 5. – BENÁTKY n. J. 3. 1 : 0 PK 4:2
VELKÉ HAMRY 6. - Kolín 4. 2 : 3 PK 1:3
HORKY n. J. 12. - Trutnov 7. 2 : 1 PK 5:4
Hlinsko 9. (N) - Čáslav 11. 2 : 0
Libiš 13. – Letohrad 10. (N) 1 : 2
Kosmonosy (N) - Nymburk 16. ODLOŽ.
Ostrá 8. - odstoupení ze soutěže
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář