FORTUNA LIGA 2019 - 2020 FINÁL. ČÁST
23. 7. 2020
FORTUNA LIGA 4. a 5. KOLO O UDRŽENÍ
O UDRŽENÍ ČT 23. 7., NE 26.7. - ZRUŠENO
Zlín 3./33 - Karviná 4./27
Opava 5./25 - Olomouc 1./40
Příbram 6./25 - TPC 2./38
SKUPINA O ZÁCHRANU SE NEDOHRAJE
KORONAVIR ZJIŠTĚN U HRÁČE OPAVY
DO FNL NIKDO NESESTOUPÍ
PLAY OFF o EL - FINÁLE NE 12. 7.
4. KOLO O TITUL
O TITUL Postup do kvalif. LM Post. do kvalif. EL Finále Play-off o EL
LBC 4./51 - Slavia 1./84^ 1 : 3 NE
Ostrava 6./46 - Plzeň 2./73^ 0 : 0
Sparta 3./59 - JNC 5./50 3 : 0
KANONÝŘI
14 - Musa (CRO) LBC 7 /SLA 7, Kozák SPA
13 - Budinský MLB
12 - Kanga (GAB) SPA, Řezníček TPC
10 - Doležal JNC, Krmenčík PLZ, Komličenko (RUS) MLB,
Potočný LBC, Bucha MLB 6/ PLZ 4
9 - Schranz (SLK) ČBU, Poznar ZLÍ, Kuzmanovič (SRB) OST
3. KOLO O TITUL, EL, UDRŽENÍ SO 27. - NE 28. 6.
O TITUL
Slavia 1./81^ - JNC 5./50 4 : 0 NE
Plzeň 2./72^ - Sparta 3./56 2 : 1
LBC 4./51 - Ostrava 6./45 2 : 1 SO
PLAY OFF o EL
MLB 10. - Bohemians 8. SO 4.7. a ÚT 7.7.
Č. Budějovice 7. - MLB 10. ► 0 : 2 SO (1. DUEL 1 : 2)
Bohemians 8. ► - Slovácko 9. 2 : 1 (1. DUEL 2 : 1)
LBC 5. ► - MLB 10. 2 : 0
5. KOLO O TITUL ST 8. 7.
Slavia 1./85 - Sparta 3./60 0 : 0
Plzeň 2./76 - LBC 5./51 4 : 0
JNC 4./51- Ostrava 6./47 1 : 1
SEMIFINÁLE PLAY OFF o EL ÚT 7. 7.
Bohemians 8. - MLB 10. ► 2 : 1 ÚT
G: 19. Puškáč, 54. Jindříšek - 38. Klíma
MLB 10. - Bohemians 8. 3 : 0 SO 4. 7.
G: 43., 51. Budinský, 56. Fulnek
O UDRŽENÍ
Olomouc 1./40 - Karviná 4./27 3 : 1 NE
Opava 5./25 - Příbram 6./25 0 : 0
TPC 2./38 - Zlín 3./33 4 : 1
2. KOLO O TITUL, UDRŽENÍ ÚT 23. - ST 24. 6.
O TITUL
Slavia 1./78^ - Plzeň 2./69^ 1 : 0 ST
Sparta 3./56 - Ostrava 6./45 3 : 2 ÚT
JNC 4./50 - LBC 5./48 1 : 1 ST
O UDRŽENÍ
Olomouc 1./37 - TPC 2./35 0 : 0
Karviná 4./27 - Opava 5./24 0 : 0 ÚT
Zlín 3./33 - Příbram 6./24 1 : 0
1. KOLO O TITUL, EL, UDRŽENÍ SO 20. - NE 21. 6.
O TITUL
Ostrava 6./45 - Slavia 1./75^ 1 : 3
Plzeň 2./69^ - JNC 4./49 2 : 0 NE
Sparta 3./53 - LBC 5./47 4 : 1 SO
PLAY OFF o EL - 1. ZÁPASY, ODVETY SO 27.6.
MLB 10. - Č. Bud. 7. 2 : 1 NE
Slovácko 9. - Bohem. 8. 1 : 2
O UDRŽENÍ
TPC 2./34 - Karviná 4./26 4 : 1 SO
Příbram 5./24 - Olomouc 1./36 2 : 0
Zlín 3./30 - Opava 6./23 3 : 1
----------------------------------------------------------------
30. KOLO NE 14. 6.
Slavia 1./72 - Zlín 13./27 1 : 0
Olomouc 11./36 - Plzeň 2./66 0 : 1
Slovácko 9./42 - Sparta 3./50 0 : 2
Bohem. 8./42 - JNC 4./49 3 : 0
LBC 5./47 - Ostrava 6./45 0 : 0
Opava 15./23 - Č. Bud. 7./43 2 : 0
Karviná 14./26 - MLB 10./40 2 : 2
TPC 12./31 - Příbram 16./21 4 : 0