FOTBAL LETNÍ PŘÍPRAVA 2019
17. 7. 2019
PŘÍPRAVA TÝMŮ ŠV
H. PODLUŽÍ - Č. KAMENICE B 7 : 1
St. Splavy - H. PODLUŽÍ 6 : 6
Děčín - VARNSDORF U19 0 : 7 SO 10. 8.
Děčín - VARNSDORF U17 0 : 10 SO
Benešov - RUMBURK 1 : 12 SO
ŠLUKNOV - VARNSD. U19 5 : 1 ČT
ŠLUKNOV - VILÉMOV 1 : 2
Bílý Kostel - RUMBURK 3 : 10
VILÉMOV - RUMBURK 6 : 1
Doksy - VILÉMOV 2 : 2
Modrá - RUMBURK 1 : 4
ŠLUKNOV - Česká Lípa 4 : 5
Skalice - VILÉMOV 5 : 2
VILÉMOV - Přepeře 1 : 3
DUELY VARNSDORFU
FC Oberlausitz Neugersdorf - FK Varnsdorf 2 : 1 (0:1) SO (Neugersdorf)
G: 61. Petrick, 74. J. Šísler - 31. z PK Kocourek
FK Dukla Praha - FK Varnsdorf 4 : 2 (3:0) (Modrá)
G: 17. Hadaščok, 36. Tetour, 43. Gonzales, 85. Kovernikov - 46. a 48. L. Novák
Bischofswerdear - FK Varnsdorf 1 : 3 (1:0) (Oppach)
G: 3. - 51. Bielesz, 83. L. Novák, 90.+1 Barac
FC Hradec Králové - FK Varnsdorf 2 : 2 (1:0) (Poděbrady)
G: 36. Firbacher, 88. Šípek - 53. a 58. Barac
FC Slovan Liberec - FK Varnsdorf 1 : 1 (0:0) (Raspenava)
G: 87. Potočny z PK - 53. M. Šimon
Bohemians 1905 - FK Varnsdorf 3 : 2 (2:1) (Uhřiněves)
G: 43. Vodháněl, 45. a 61. Puškáč - 36. Schon, 54. Rudňa z PK
SO 13. 7.
Brno - Vyškov 9 : 1; Pardubice - Dukla Praha B 4 : 0;
Písek - Hr. Králové 0 : 2; Vltavín - Žižkov 0 : 6; Sokolov - Domažlice 1 : 0;
Púchov - Třinec 0 : 2; Ústí - Velvary 4 : 0;
Bayern II - Dukla Praha 4 : 2; Slavia Praha B - Slask Wroclaw 2 2 : 2;
St. Polten - Znojmo 3 : 0; Skalica - Jihlava 0 : 0;
Senica - Prostějov 2 : 1;
ÚT 9. - PÁ 12. 7.
PÁ: Arsenal U 21 - Sparta B 0 : 3; Vítkovice - Uníčov 2 : 0;
Widziew Lodž - Fr. Místek 4:0; Vlašim - Benešov 2 : 3;
ST: Vyšehrad - Žižkov 1 : 2; Ružomberok - Sparta B 4 : 0;
Kroměříž - Slovácko 1 : 3; Žižkov - Slavia 0 : 6; Skalica - Líšeň 1 : 3;
ÚT: Pardubice - Uničov 1 : 0;
PÁ 5. - NE 7. 7.
NE: Olomouc - Mouscron 0 : 2; Ml. Boleslav - Sokolov 2 : 0; Opava - Poprad 2 : 0;
SO: Trnava - Slavia 0 : 3 ( ČESKO-SLOVENSKÝ SUPERPOHÁR );
Hradec Kr. - Sparta B 3 : 2; Prostějov - Dubnica 3 : 4; Teplice - Vyšehrad 1 : 0;
Trenčín - Slovácko 1 : 1; Rapid Vídeň - Jablonec 2 : 1; Jena - Ústí n. L. 0 : 0;
Č. Budějovice - Žižkov 3 : 0; Karviná - Pohronie 2 : 0; Pardubice - Jihlava 2 : 2;
Bohemians 1905 - LASK Linec 1 : 2; Brno - Nitra 4 : 0; Příbram - Vlašim 2 : 2;
Zlín - Senica 3 : 0;
PÁ: Ufa - Plzeň 0 : 1; Austria Vídeň - Ostrava 2 : 1; Sparta - Lask Linz 0 : 1;
Dynamo Moskva - Liberec 1 : 0; Ružomberok - Třinec 1 : 0;
ÚT 2. - ČT 4. 7.
ČT: Zwickau - Žižkov 6 : 0; Líšeň - Vítkovice 2 : 0; Karlsruhe - Olomouc 1 : 1;
ST: Sosnowiec - Třinec 2 : 1; Vlašim - Sparta B 2 : 0; Hradec - Trenčín 1 : 0;
Teplice - JIhlava 2 : 2; Apollon - Bohemians 1905 ZRUŠENO;
Jablonec - Bielefeld 0 : 4; Senica - Slovácko 2 : 1;
ÚT: Vitkovice - Skalice 1 : 4; Osijek - Ostrava 1 : 1; Příbram - Ars. Tula 0 : 0;
Karabach - Plzeň 2 : 2; Pardubice - Trenčín 4 : 3; Apollon - Liberec 1 : 2;
Sparta - Dynamo Moskva 1 : 1; Austria Vídeň - Slavia 2 : 3;
PO 24. - NE 30. 6.
NE: Ferencvaros - Příbram 3 : 0; Jablonec - Botosani 0 : 2; Sn Bratislava - Slavia 3 : 2;
SO: Olomouc - Pardubice 2 : 1; Karviná - Vítkovice 4 : 0; Brno - Jihlava 5 : 2;
Rakow - Opava 1 : 0; Teplíce - Sokolov 5 : 0; Samara - Ostrava 0 : 1;
Prostějov - Třinec 2 : 2; Žižkov - Táborsko 3 : 0; Karviná - Poprad 0 : 1;
Rapid Vídeň - Bohemians 1905 2 : 3; Sparta - CFR Kluž 0 : 1;
Č. Budějovice - Amstetten 2 : 2; Olomouc - Trnava 1 : 2; Maribor - Slovácko 0 : 1;
PÁ: Un. Craiova - Plzeň 1 : 3; Legia Varšava - Plzeň 3 : 0; CRF Kluž - Ml. Boleslav 1 : 0;
Zaglebie - Ústí n. L. 2 : 1; LASK Linz - Liberec 1 : 3;
ČT: Zlín - Lok. Moskva 2 : 4; Legia Varšava - Příbram 5 : 0; MOL Vidi - Ostrava 1 : 1;
ST: Jihlava - Prostějov 4 : 0; Ústí - Dukla Praha 2 : 2; Gornik Z. - Karviná 2 : 1;
Jablonec - Pardubice 4 : 1; Bischofswerdear - Teplice 1 : 4; Slavia - Č. Budějovice 0 : 2;
Opava - Jastrzebie 1 : 2; Rakow - Třinec 3 : 3; Olomouce - Hradec 1 : 0;
Sarajevo - Slovácko 0 : 2;
ÚT: Sn Bratislava - Bohemians 1905 3 : 1; Sturm Graz - Ml. Boleslav 1 : 0;
PO: CSKA Sofia - Příbram 3 : 0 ;
SO 22. - NE 23. 6.
NE: Opava -Brno 2 : 1; Zlín - Shkendija (NOR) 1 : 0;
SO: Ml. Boleslav - Příbram 4 : 3 po PK 5:4; Ml. Boleslav - Teplice 2 : 1;
Teplice - Příbram 5 : 4 po PK 5:4; Chrudim - Dukla 4 : 2;
Pardubice - Dukla 3 : 0; Žižkov - Jihlava 2 : 1;
Č. Budějovice - Vlašim 3 : 1; Karviná - Žilina 4 : 3;
Benešov - Sparta 1 : 3; Hradec Kr. - Jablonec 0 : 1;
Lipt. Mikuláš - Plzeň 1 : 4; Olomouc - Vítkovice 1 : 2;
Slovan Bratislava - Ostrava 3 : 2;