KRAJ FOTBAL ÚSTECKA DO 13. 10.
27. 10. 2019
KP ÚK
10. KOLO SO 12. 10.
Oldřichov 1./22 (N) - Krupka 8./15 2 : 0 (1:0)
VILÉMOV 2./21 - Žatec 11./14 2 : 0 (2:0)
G: 12. Zima, 42. Havel
Kadaň 13./11 - Litoměřicko 3./21 (S) 1 : 2 (1:1)
Most. FK 6./18 (S) - Srbice 4./21 1 : 2 (0:1) po PK 4:5
Perštejn 10./14 - Domoušice 5./19 1 : 3 (1:1)
Modlany 7./18 - Hor.Jiřetín 16./1 4 : 3 (1:1) po PK 4:3
Lovosice 15./6 - Modrá 9./15 2 : 0 (2:0)
Brná 12./13 - Jílové 14./8 1 : 2 (1:1)
9. KOLO SO 5. - NE 6. 10.
Modrá 9./15 - Oldřichov 1./19 (N) 1 : 0 po PK 4:3
Domoušice 6./16 - VILÉMOV 3./18 2 : 1 (0:0)
G: 47. z PK, 63. - 57. Zima
Jílové 14./5 - Lovosice 15./3 5 : 2 (3:1)
8. KOLO SO 28. 9.
VILÉMOV 1./18 - Hor. Jiřetín 16./0 7 : 1 (3:0)
G: 20.,45.,53.Hoke, 39.Zima, 60.,89.Havel, 63.Rybář
Litoměřicko 2./18 (S) - Modrá 7./13 2 : 1 (1:0) po PK 11:10
Oldřichov 3./18 (N) - Jílové 15./2 1 : 0 (0:0)
7. KOLO SO 21. 9. 16.30
Jílové 15./2 - Litoměřicko 1./16 (S) 1 : 4 (0:0
Modlany 9./11 - VILÉMOV 3./15 1 : 3 (1:0)
G: 11. - 53. Vavroušek, 55. Jirchář, 69. Luňák
6. KOLO SO 14. - NE 15. 9.
VILÉMOV 4./12 - Perštejn 13./5 1 : 0 G: 14. Havel
5. KOLO SO 7. 9.
Perštejn 11./5 - Mostecký FK 1./15 (S) 2 : 3
Žatec 10./6 - Litoměřicko 2./13 (S) 0 : 2
Modlany 3./11 - Brná 7./9 2 : 4
Krupka 6./9 - Srbice 4./10 2 : 3 po PK 5:6
VILÉMOV 5./9 - Kadaň 13./5 4 : 0
Jílové 15./2 - Modrá 8./9 1 : 2
Domoušice 12./5 - Oldřichov 9./9 (N) 0 : 1 po PK 5:6
1. KOLO SO 10. 8.
Mostecký FK (S) - Lovosice (9.) 8 : 0
Horní Jiřetín (10.) - Modrá (14.) 2 : 3
VILÉMOV (3.) - Oldřichov (N) 0 : 1
Domoušice (N) - Jílové (12.) 5 : 1
Brná (11.) - Kadaň (8.) 6 : 2
Perštejn (13.) - Litoměřicko (S) 1 : 2
Modlany (6.) - Krupka (5.) 4 : 3
Žatec (7.) - Srbice (2.) 0 : 1
1. A TŘÍDA
9. KOLO SO 5. - NE 6. 10.
Ervěnice/Jirkov 15./6 - Dobroměřice 1./19 1 : 3
ŠLUKNOV 6./13 - Střekov 7./11 5 : 4 po PK
G: 25., 51., 57., 65. Mikula - 6., 15., 20., 68.
Klášterec 9./9 - RUMBURK 11./8 ODLOŽ. NA 29. 02. 2020
8. KOLO SO 28. 9.
Dobroměřice 1./16 - ŠLUKNOV 6./11 5 : 1
G: za hosty ve 14. Čurgali na 0:1
RUMBURK 10./8 - Proboštov 13./6 3 : 4
G: 16. Burda, 59. Pilko, 84. Kolár - 15., 38., 43., 58.
7. KOLO SO 21. 9. 16.30
ŠLUKNOV 4./11 - Ervěnice/Jirkov 11./6 3 : 2
G: 5. Schneider, 53. Mikula, 64. Bartoš - 11., 43.
6. KOLO SO 14. - NE 15. 9.
Spořice 7./7 - ŠLUKNOV 5./8 4 : 5 po PK 4:5
G: 40.,64.,84.,91. - 35.,55.,68.Mikula, 42. Schneider
RUMBURK 9./6 - Liběšice 15./3 (N) 6 : 1
G: 57., 68. Šott, 35. Kolár, 81. Demeter, 88. Jirásek - 12.
5. KOLO SO 7. - NE 8. 9.
Liběšice 6./3 (N) - Neštěmice 1./9 0 : 2
Proboštov 15./3 - Dobroměřice 2./9 (S) 1 : 8
Libouchec 10./3 - Ledvice 3./9 3 : 1
Chuderov 13./3 - Spořice 4./6 0 : 4
Bílina 8./3 - ŠLUKNOV 5./6 (N) 4 : 0
Černovice 6./5 (N) - RUMBURK 16./3 4 : 2
3. KOLO SO 24. 8.
Chuderov (4.) - RUMBURK (6.) 4 : 0
Proboštov (8.) - ŠLUKNOV (N) 2 : 4
G: 52.,83. - 30., 81. Mikula, 49. Dobeš, 72. Mládek
2. KOLO SO 17. 8.
RUMBURK (6.) - Ledvice (B 4.) 2 : 4 G dom. Chlada, Pilko
ŠLUKNOV (N) - Roudnice n. L. (3.) 1 : 4 Dobroměřice (S) - Černovice (N) 2 : 0
1. B TŘÍDA A
10. KOLO SO 12. - NE 13. 10.
Křešice 1./21 (S) - Jun. DC 2./21 (S) 2 : 0
Union DC 13./7 - Mojžíř 3./18 (S) 3 : 7
Č. Kamen. 10./11 (S) - Pokratice 4./16 3 : 4
Chlumec 7./12 - Bohušovice 5./14 1 : 4
9. KOLO SO 5. - NE 6. 10.
Jun. DC 1./21 (S) - Č. Kamen. 8./11 (S) 3 : 2 (3:0) NE
G: 10., 23., 39. V. Běloubek - 53. R. Mach, 89. M. Mach
Bohušovice 7./11 - Křešice 2./18 (S) 3 : 2
Mojžíř 3./15 (S) - Chlumec 5./12 4 : 0
Pokratice 4./13 - Bezděkov 9./10 4 : 3
Č. Kopisty 10./9 - Svádov/Olš. 6./12 3 : 1 NE
Benešov 16./0 (S) - Union DC 13./7 4 : 6 (3:3)
G: Chmelík 2, Marek, Hnízdo - Murdych 3, Očipka, Lohniský, Čermák
5. KOLO SO 7. - NE 8. 9.
Union DC 13./1 - Křešice 1./9 (S) 1 : 10
FK Jun. DC 2./9 (S) - Č. Kopisty 12./1 7 : 1
Bohušovice 8./6 (S) - Svádov/Olš. 3./8 0 : 1 po PK 2:4
Benešov 14./0 (S) - Bezděkov 4./8 3 : 4
Chlumec 6./6 - Heřmanov 15./0 (N) 9 : 1
Hostovice 10./3 - Č. Kamenice 7./6 (S) 1 : 3 NE
1. A TŘÍDA DOROSTU
10. KOLO SO 12. - NE 13. 10.
Mojžíř 1./18 - Benešov 11./0 16 : 1
Č. Kamenice 2./18 - Chlumec 8./9 1 : 3 NE
ŠLUKNOV 3./17 - Litoměřicko B 5./13 2 : 1 NE
G: 28. Jirsa, 57. Cina - 18.
Skorotice 4./14 - Trnovany 10./4 2 : 0 NE
Jun. Děčín B 6./12 - Roma Děčín 9./6 5 : 2
9. KOLO SO 5. - NE 6. 10.
Roma Děčín 8./6 - Č. Kamenice 1./18 0 : 3
ŠLUKNOV 3 /14 VOLNÝ LOS
8. KOLO SO 28. 9.
ŠLUKNOV 2./14 - Chlumec 10./3 12 : 0
G: Cina 5, Zajíček 3, Dreveniak, Holešovský,
Nejedlý, Černoušek
7. KOLO SO 21. - NE 22. 9.
Litoměřicko 4./10 - Brozany odstoupily
Jun. Děčín B 9./6 - Mojžíř 1./12 0 : 4
Roma Děčín 5./9 - ŠLUKNOV 3./11 0 : 3
G: 78. Cina, 85. Holešovský, 87, Zajíček
6. KOLO
ŠLUKNOV 6./8 - Trnovany 6./7 7 : 6 po PK
G dom.: Dreveniak 3, Vlk, Zajíček, Cína
5. KOLO SO 7. - NE 8. 9.
Roma Děčín 2./6 - Litoměřicko 1./7 0 : 2
Č. Kamenice 5./6 - Mojžíř 3./6 5 : 1
Skorotice 8./5 - ŠLUKNOV 4./6 0 : 3
Roudnice 6./9 - RUMBURK 8./8 1 : 2 po PK
G: 12. - 66. Kolár