KRAJSKÝ FOTBAL - ÚSTECKO od 18. 5.
16. 6. 2019
KP ÚK
30. KOLO SO 15. 6. vybraná utkání
VILÉMOV 3./60 - Louny 1./81 2 : 4 (1:2) SO
Brná 11./38 - JÍLOVÉ 12./37 1 : 4 (1:1)
Perštejn 13./37 - MODRÁ 14./36 6 : 1 (4:1)
Modlany 6./51 - Dobroměřice 15./31 3 : 1 (1:0)
Litoměřicko B 16./24 - Kadaň 7./39 3 : 4 (1:3)
29. KOLO SO 8. - NE 9. 6.
Z divize padá jeden severočeský tým (Mostecký FK), takže z krajského přeboru půjdou dolů dva (jeden), dále čtrnáct týmů z I. A třídy a 29 celků z I. B třídy.
Zdroj: https://ustecky.denik.cz/fotbal-kraj/zname-odpovedi-kolik-celku-sestoupi-kvuli-reorganizaci-20190601.html
Zdroj: https://ustecky.denik.cz/fotbal-kraj/zname-odpovedi-kolik-celku-sestoupi-kvuli-reorganizaci-20190601.html
( ZÁPASY DLE POŘADÍ SESTUPEM OHROŽENÝCH TÝMŮ )
Srbice 2./64 - Žatec 9./36 2 : 1 (0:0)
Kadaň 10./36 - H. Jiř/ Litvín. 12./35 4 : 1 (0:0)
MODRÁ 11./36 - Brná 8./38 2 : 1 (0:0) po PK 5:4 NE
JÍLOVÉ 13./34 - Modlany 6./48 2 : 1 (1:0) po PK 4 : 1
Lovosice 7./39 - Perštejn 14./34 0 : 2 (0:1)
Dobroměřice 15./31 - VILÉMOV 3./60 3 : 2 (0:2) po PK 4 : 3
G. 52., 59. - 34. Havel, 41. Kučera
Louny 1./78 - Litoměřicko B 16./24 3 : 0 K
28. KOLO SO 1. - NE 2. 6.
( ZÁPASY DLE POŘADÍ SESTUPEM OHROŽENÝCH TÝMŮ )
Modlany 6./47 - MODRÁ 11./34 5 : 3 (2:2)
Štětí 4./51 - Kadaň 12./33 3 : 2 (2:1)
VILÉMOV 3./59 - JÍLOVÉ 13./32 1 : 3 (0:1)
G: 57. Havel - 27., 63., 68. Pícha
Perštejn 14./31 - Srbice 2./61 1 : 2 (0:1)
Louny 1./72 - Dobroměřice 15./29 6 : 1 (1:0)
Litoměřicko B 16./24 - H. Jiř/ Litvín. 10./35 1 : 6 (0:1)
I. A TŘÍDA - sk. A
26. KOLO SO 15. 6. vybraná utkání
RUMBURK 6./42 - Jun. DĚČÍN 9./36 3 : 0 (1:0)
Střekov 7./40 - Oldřichov 1./59 0 : 5 (0:3)
Č. KAMENICE 13./21 - Neštěmice 2./56 5 : 7 (1:1)
25. KOLO SO 8. - NE 9. 6.
V I. A třídě se zachrání pouze sedm nejlepších týmů
z každé skupiny .
roj: https://ustecky.denik.cz/fotbal-kraj/zname-odpovedi-kolik-celku-sestoupi-kvuli-reorganizaci-20190601.html
Oldřichov 1./56 - Č. KAMENICE 13./21 5 : 2 (2:1)
24. KOLO SO 1. - NE 2. 6.
( ZÁPASY DLE POŘADÍ SESTUPEM OHROŽENÝCH TÝMŮ )
Neštěmice 2./53 - Mojžíř 10./34 3 : 2 (0:1) po PK 4 : 3
Roudnice 3./50 - BENEŠOV 14./10 5 : 0 (3:0) NE
Libouchec 4./45 - Chuderov 5./43 3 : 2 (2:1)
Jun. DĚČÍN 8./36 - Střekov 6./40 0 : 2 (0:2) NE
Bohušovice 11./32 - RUMBURK 7./39 2 : 4 (1:1)
G: 45., 62. - 27., 87. Zima, 66. Hoffman z PK, 83. Chlada
Křešice 12./31 - Proboštov 9./35 3 : 7 (0:6)
Mojžíř 9./33 - Oldřichov 1./53 2 : 1 (1:1)
Proboštov 10./32 - Neštěmice 2./51 6 : 3 (2:1)
Střekov 6./37 - Bohušovice 11./32 4 : 0 (3:0)
Chuderov 4./43 - Křešice 12./31 6 : 3 (2:1)
Č. Kamen. 13./21 - Jun. DĚČÍN 8./36 1 : 4 (0:4)
BENEŠOV 14./10 - RUMBURK 7./36 0 : 3 (0:1) hr. 8. 5.
G: 14., 58. Chlada, 70. Zima
I. B TŘÍDA - sk. A
30. KOLO SO 15. - NE 16. 6. vybraná utkání
Unčín 6./47 - ŠLUKNOV 1./63 9 : 2 (5:1) NE
JIŘÍKOV 11./28 - Svádov/Olš. 2./52 1 : 8 (1:6) NE
DOHRÁVKA 23. KOLA ST 12. 6.
ŠLUKNOV 1./63 - JIŘÍKOV 11./28 9 : 0 ST
25. KOLO SO 8. - NE 9. 6.
V I. B třídě si jistotu setrvání v soutěži vybojuje pouze první
čtyřka v každé ze tří skupin plus dva nejlepší týmy na pátém místě.
Zdroj: https://ustecky.denik.cz/fotbal-kraj/zname-odpovedi-kolik-celku-sestoupi-kvuli-reorganizaci-20190601.html
ŠLUKNOV 1./60 - Vel. Březno 12./24 8 : 0 (2:0) NE
Zdroj: https://ustecky.denik.cz/fotbal-kraj/zname-odpovedi-kolik-celku-sestoupi-kvuli-reorganizaci-20190601.html
Svád./Olš. 2./49 - Chlumec 5./44 3 : 6 (3:4)
Hostovice 3./48 - BŘEZINY 9./35 5 : 4 (3:2)
Union DĚČÍN 7./43 - Meziboří 4./48 1 : 4 (0:2)
Chabařovice 10./30 - Unčín 6./44 4 : 5 (1:1) po PK 4:5
Dubí 13./17 - JIŘÍKOV 11./28 3 : 1 (1:0)
Trmice 14./12 - Dobkovice 8./40 2 : 12 (0:7) NE
24. KOLO SO 1. - NE 2. 6.
( ZÁPASY DLE POŘADÍ SESTUPEM OHROŽENÝCH TÝMŮ )
Meziboří 4./45 - Hostovice 3./45 3 : 0 (1:0)
Chlumec 7./41 - Dubí 13./14 NEODEHRÁNO, 3:0 K ?
Dobkovice 8./37 - ŠLUKNOV 1./57 3 : 5 (1:0)
G: 36., 70., 72. - 53., 84., 90. Dobeš, 64. Mikula, 77. Hajduk
BŘEZINY 9./35 - Svád./Olš. 2./49 1 : 4 (0:1)
Chabařovice 10./29 - Un. DĚČÍN 5./43 1 : 3 (1:0)
Unčín 6./42 - Vel. Březno 12./24 2 : 1 (1:1) po PK 4:2
JIŘÍKOV 11./28 - Trmice 14./12 13 : 0 (6:0)
ODEHRANÁ KOLA STARŠÍHO DATA
KP ÚK
DOHRÁVKY ST 29. 5.
VILÉMOV 2./59 - H. Jiř/ Litvín. 12./32 1 : 0 (0:0) po PK
27. KOLO SO 25. - NE 26. 5. vybraná utkání
( ZÁPASY DLE POŘADÍ SESTUPEM OHROŽENÝCH TÝMŮ )
Srbice 2./58 - Brná 7./26/37 9 : 3 (6:2)
MODRÁ 10./34 - VILÉMOV 3./57 2 : 1 (1:1) po PK 4:2
VILÉMOV 2./25/56 - Lovosice 9./33 2 : 0 (1:0)
G: 7. Malec, 82. Kučera
Modlany 6./44 - Srbice 3./55 3 : 1 (2:1)
Louny 1./66 - MODRÁ/Hr. 10./32 (S) 1 : 2 (1:1) po PK 2:4 NE
H. Jiř./ Litvín. 12./31 - Štětí 4./48 3 : 2 (2:0)
Krupka 5./48 - Perštejn 13./31 1 : 0 (1:0)
JÍLOVÉ 15./29 - Louny 1./69 0 : 1 (0:0)
Dobroměřice 14./29 - Litoměřicko B 16./24 5 : 0 (1:0)
26. KOLO SO 18. - NE 19. 5.
Dobroměřice 15./26 - JÍLOVÉ 13./29 0 : 3 (0:2)
Žatec 8./33 - H. Jiř./ Litvín. 14./25/28 4 : 2 (0:2)
Litoměřicko B 16./24 - Štětí 4./48 2 : 6 (1:5) NE
I. A TŘÍDA
DOHRÁVKA 14. KOLA ČT 30. 5.
Neštěmice 2./51 - Střekov 7./34 4 : 1 (2:1)
23. KOLO SO 25. - NE 26. 5.
( ZÁPASY DLE POŘADÍ SESTUPEM OHROŽENÝCH TÝMŮ )
Neštěmice 2./48 - Chuderov 5./40 4 : 0 (2:0)
RUMBURK 6./25/36 - Střekov 7./34 3 : 0 (2:0)
Křešice 10./31 - Roudnice 3./44 1 : 5 (0:4)
Jun. DĚČÍN 8./33 - Mojžíř 11./30 5 : 1 (1:0)
Oldřichov 1./53 - Proboštov 12./29 2 : 0 (0:0)
Bohušovice 9./32 - Č. Kamen. 13./21 2 : 1 (1:1)
Libouchec 4./42 - BENEŠOV 14./23/10 3 : 0 K
22. KOLO SO 18. - NE 19. 5.
Chuderov 4./40 - Oldřichov 1./50 4 : 2 (2:0)
Roudnice 3./41 5./41 - Neštěmice 2./45 2 : 1 (0:0) NE
Proboštov 11./29 - Jun. DĚČÍN 9./30 2 : 1 (1:1) po PK 5:3
Mojžíř 10./30 - Bohušovice 12./29 3 : 0 (2:0)
Č. Kamen. 13./21 - RUMBURK 7./23/33 0 : 2 (0:1)
G: 34. Chlada, 88. Demeter
BENEŠOV 14./22/10 - Střekov 6./34 1 : 8 (0:4)
I. B TŘÍDA
23. KOLO SO 25. - NE 26. 5.
( ZÁPASY DLE POŘADÍ SESTUPEM OHROŽENÝCH TÝMŮ )
Svád./Olš. 2./46 - Meziboří 4./42 0 : 5 (0:2)
Union DĚČÍN 5./40 - Unčín 6./40 5 : 4 (2:2) po PK 6:5
Dubí 13./14 - BŘEZINY 9./35 1 : 5 (0:1)
Hostovice 3./45 - Chabařovice 10./29 6 : 1 (3:1)
ŠLUKNOV 1./54 - JIŘÍKOV 11./25 ST 12. 6.
Vel. Březno 12./23 - Dobkovice 8./37 4 : 2 (3:0)
Trmice 14./12 - Chlumec 7./38 0 : 13 (0:7)
22. KOLO SO 18. - NE 19. 5. vybraná utkání
Chlumec 8./35 - ŠLUKNOV 1./54 1 : 2 (0:0)
G: 82. L. Mach - 51. P. Svoboda, 54. J. Čurgali
JIŘÍKOV 11./25 - Vel. Březno 12./20 2 : 4 (1:1)
G: 22. z PK, 64. M. Šolc - 21., 65., 71., 81.
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář