OKRES FOTBAL DĚČÍNSKA 2020 - 2021
10. 10. 2020
OKRESNÍ PŘEBOR 8. KOLO SO 10. 10.
H. PODL. 1./19 - ŠLUKNOV B 7./13 3 : 2 po PK
Benešov (S) 10./6 - JIŘETÍN 2./19 2 : 4
Malšovice 3./17 - V. ŠENOV 5./16 9 : 0
MIKULÁŠOV. 9./9 - Březiny 4./17 2 : 4
CHŘIBSKÁ 14./0 - KR. LÍPA 6./13 0 : 12
Boletice 11./6 - JIŘÍKOV 8./11 2 : 5
Těchlovice 13./3 - Verneřice 12./4 1 : 3
DOHRÁVKY ST 28. 10. 14.00
H. PODLUŽÍ - KR. LÍPA
Malšovice - JIŘETÍN
JIŘÍKOV - Verneřice
CHŘIBSKÁ (N) - MIKULÁŠOV.
CHŘIBSKÁ - Benešov (S) ODLOŽ. na 13. 3. 2021
5. KOLO SO 3. 10.
JIŘETÍN 2./16 - H. PODLUŽÍ 1./17 0 : 1 po PK
V. ŠENOV 3./16 - MIKULÁŠOV. 8./9 4 : 2
Benešov (S) 10./6 - Malšovice 4./14 1 : 3
Verneřice 13./1 - Březiny 5./14 2 : 3 po PK
ŠLUKNOV B 6./12 - JIŘÍKOV 9./8 0 : 3 NE
KR. LÍPA 7./10 - Těchlovice 12./3 8 : 0
CHŘIBSKÁ 14./0 - Boletice 11./6 1 : 3
DOHRÁVKA
JIŘETÍN 2./15 - MIKULÁŠOV. 7./9 4 : 1 PO 28. 9.
OKRESNÍ SOUTĚŽ 6. KOLO NE 11. 10. 15.30
Markvart. 1./17 - D. Habatice 4./10 3 : 2
Roma DC 9./4 - D. POUST. 2./12 0 : 9
3. KOLO SO 5. 9. 17.00
CHŘIBSKÁ /0 - H. PODLUŽÍ 1./9 1 : 11
V. ŠENOV 2./9 - Březiny /3 4 : 1
Malšovice 3./6 - Boletice /0 3 : 0
KR. LÍPA 4./6 - JIŘÍKOV /3 7 : 2
ŠLUKNOV B 5./6 - Verneřice /0 2 : 0 NE
JIŘETÍN 6./6 - MIKULÁŠ. /3 28. 9. 16.00
2. KOLO SO 29. 8. 17.00
H. PODLUŽÍ 1./6 - Malšovice /3 2 : 1
Verneřice /0 - V. ŠENOV 2./6 2 : 5
JIŘÍKOV /3 - JIŘETÍN 3./6 0 : 3
MIKULÁŠ. /3 - Benešov (S) /0 3 : 2
Březiny /3 - KR. LÍPA /0 4 : 2
ST. KŘEČ. 8./6 - Č. Kamen. 3./11 1 : 3
RYBNIŠTĚ 5./9 - Bynovec 10. /0 30. 6. 2021
Huntířov 11./0 - D. PODLUŽÍ 6./9 3 : 6
Františkov 7./6 VOLNY LOS
5. KOLO NE 4. 10.
Markvartice 1./14 - Huntířov /0 3 : 0
D. Habatice 2./10 - RYBNIŠTĚ 4./9 6 : 1
D. POUST. 3./9 - Františkov 6./6 ODLOŽ. na 3. 4. 2021
D. PODLUŽÍ 7./6 VOLNY LOS
Č. Kamen. 5./8 - Roma DC 9./4 5 : 2
Bynovec /0 - ST. KŘEČ. 8./6 1 : 3
•••••••••••••••••••••••••••••••••
►►► STARŠÍ ODEHRANÁ KOLA
•••••••••••••••••••••••••••••••••
OKRESNÍ PŘEBOR
6. KOLO SO 26. 9. 16.00
H. PODLUŽÍ 1./15 - KR. LÍPA 8./7 ODLOŽENO
Těchlovice 12./3 - V. ŠENOV 2./13 1 : 2
Boletice 11./3 - Březiny 3./12 2 : 5
Malšovice 6./11 - JIŘETÍN 4./12 ODLOŽENO
MIKULÁŠOV. 7./9 - ŠLUKNOV B 5./12 3 : 4
CHŘIBSKÁ 14./0 - Benešov (S) 9./6 ODLOŽENO na 13. 3. 2021
JIŘÍKOV 10./5 - Verneřice 13./0 ODLOŽENO
7. KOLO SO 19. 9. 16.30
V. ŠENOV 4./10 - H. PODLUŽÍ 1./15 2 : 5
JIŘETÍN 2./12 - CHŘIBSKÁ 14./0 4 : 3
KR. LÍPA 8./7 - Malšovice 3./11 3 : 4 po PK
Březiny 5./9 - JIŘÍKOV 10./5 1 : 0
Verneřice 13./0 - MIKULÁŠOV. 6./9 3 : 4
ŠLUKNOV B 7./9 - Těchlovice 12./3 3 : 1
Benešov (S) 9./6 - Boletice 11./3 3 : 2
4. KOLO SO 12. 9.
H. PODLUŽÍ 1./12 - Benešov (S) /3 8 : 1
JIŘÍKOV 9./5 - V. ŠENOV 2./10 3 : 2 po PK
Malšovice 3./9 - CHŘIBSKÁ /0 9 : 0
Těchlovice /3 - JIŘETÍN 4./9 0 : 3
Březiny 5./6 - ŠLUKNOV B 8./6 9 : 1
MIKULÁŠ. 7./6 - KR. LÍPA 6./6 4 : 3
Boletice /0 - ŠLUKNOV B /3 2 : 8
Těchlovice /3 - CHŘIBSKÁ /0 4 : 2
1. KOLO SO 22. 8.
JIŘETÍN 2./32 - Březiny 3./30 (S) 3 : 2
Benešov (S) - JIŘÍKOV 4./30 (S) 1 : 6
Malšovice 5./26 - Těchlovice 13./6 12 : 0
H. PODLUŽÍ 6./22 - Boletice 14./3 8 : 0
KR. LÍPA 7./21 - Verneřice 8./18 0 : 0
V. ŠENOV 9./17 - ŠLUKNOV B 11./12 (N) 6 : 3
CHŘIBSKÁ 10./14 (N) - MIKULÁŠ. 12./8 ST 28. 10.
----------------------------------------------------
Pořadí za klubem udává jeho umístění
v nedohrané uplynulé sezoně / body
OKRESNÍ SOUTĚŽ
4. KOLO NE 27. 9. 16.00
RYBNIŠTĚ 3./9 - Markvartice 1./11 0 : 2
D. PODL. 6./6 - D. POUST. 2./9 0 : 6
ST. KŘEČ. 9./3 - D. Habatice 4./7 1 : 8
Františkov 5./6 - Č. Kamen. 7./5 1 : 2
Roma DC 8./4 - Bynovec /0 3 : 0
Huntířov /0 VOLNY LOS
3. KOLO NE 20. 9. 16.30
RYBNIŠTĚ 1./9 - Huntířov /0 2 : 0
Markvartice 2./8 - ST. KŘEČ. /3 6 : 2
D. POUSTEVNA 3./6 VOLNY LOS
Bynovec /0 - Františkov 4./6 0 : 2
Č. Kamen. B /2 - D. PODLUŽÍ 5./6 2 : 1 po PK SO
2. KOLO NE 13. 9. 16.30
Huntířov - D. POUSTEVNA 1./6 0 : 3
ST. KŘEČ. 6./3 - RYBNIŠTĚ 2./6 1 : 3
D. PODLUŽÍ 3./5 - Bynovec 5 : 1
Roma DC /1 - Markvartice 4./5 1 : 2 po PK
Františkov 5./3 - D. Habatice /1 5 : 1
Č. Kamen. B VOLNY LOS
1. KOLO NE 6. 9. 17.00
Č. Kamen. B 5./17 - D. POUST. 1./27 (S) 1 : 11
D. Habatice 2./25 - D. PODLUŽÍ 10./7 2 : 3 po PK
RYBNIŠTĚ 3./19 - Roma DC 8./9 (N) 6 : 1
ST. KŘEČANY 11./2 - Huntířov 4./18 3 : 1
Markvartice 6./17 - Františkov 7./16 2 : 1
Bynovec 9./8 VOLNY LOS
----------------------------------------------------
Pořadí za klubem udává jeho umístění
v nedohrané uplynulé sezoně / body
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář