Jdi na obsah Jdi na menu
 


POSLEDNÍ PŘEDVÁNOČNÍ DUELY

20. 12. 2014
 
BASKETBAL 
NBA 
BK Děčín (2./PCT 0,810) – BK Jinřichův Hradec  (5./0,500) 
86 : 83  (20:27, 39:37, 61:50) 
Tuckerových 32 bodů a 8 trojek hodně pomohlo  
 
 
 
HOKEJ
2. HL - ZÁPAD 
HC Pelhřimov (12./23) - HC Děčín (16./17)
1 : 3  (0:3, 1:0, 0:0)  
Lavinger vychytal výhru
 
 
 
STOLNÍ TENIS 
KRAJSKÝ PŘEBOR I. TŘÍDY
Sokol Filipov A (3./31) – SKP Sever Ústí n. L. B (9./26)     10 : 6
Sokol Filipov A (3./31) – Chemička Ústí n. L. A  (7./27)  10 : 4
 
 
 
FUTSAL  
DeCe COMPUTERS Extraliga ÚK 2014 - 2015 
Čtvrtý turnaj Extraligy ve SH v Libouchci.
JK Trans Varnsdorf - Autocentrum Jílové A 1:5, - SC Vilémov 2:8,
- Turbo Děčín A 2:2, - DeCe Computers Děčín 1:1
SC Vilémov - Veterans Želenice 4:5, - Bumiko Děčín 2:4, - 
JK Trans 8:2, - Metalliga Teplice 4:7
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ: 1. BUMIKO  31, 2. JÍLOVÉ 29, 3. VETERANS 23, 
4. METALLIGA 20, 5. DeCe COMPUTERS 19, 6. JK TRANS 18, 7. TURBO 16,
8. VILÉMOV 3
 
FUTSAL  
1. Autocentrum Jílové liga
Čtvrtý turnaj ve SH v Libouchci.
JK Trans Varnsdorf B - Tullamore dew Děčín 6:2, - Jílové B 4:2
LS Šluknov - Nota Děčín 6:5, - Transco Bohemia 5:0 K
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ: 1. JK TRANS B 25, 2. TURBO B 10/23, 3. LŠ Šluknov 21,
4. BĚLÁ 20, 5. DUMBO 19, 6. NOTA 18, 7. JÍLOVÉ B 13, 8. TRANSCO 10,
9. LAS ŽLEBAS 4, 10. TULLAMORE 4, 11. HEZOUNI 3
 
 
 
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA (VBL)  
Výsledky 11. - 12. kolo                                                Průběžné pořadí            
Nic-moc - Spliťíáci 4:1, - Kobra 11 5:0                             Nic-moc           49 bodů
Spliťáci - Nic-moc 1:4, - Black horses 1:4                        Spliťáci            38
X-team - BC Tos 0:5, - Žlábci 4:1                                   X-team            34
Black horses - Žlábci 4:1, - Spliťáci 4:1                           Black horses     31,5 
BC Tos - X-team 5:0, - Aspoň kilo 5:0                            BC Tos            31,5
Žlábci - Black horses 1:4, - X-team 1:4                          Žlábci              26,5
Kobra 11 - Bahńáci 3:2, - Nic-moc 0:5                           Kobra11           24,5 
Bahňáci - Kobra 11 2:3, - Aspoň kilo 4:1                        Bahňáci           23
Aspoň kilo - X-team 0:5, - BC Tos 0:5, - Bahňáci 1:4      Aspoň kilo       12
 
 
 
KULEČNÍK 
1. LUŽICKÁ HOSPODSKÁ LIGA 
1.KK Šluknov - KK Krkovička Brtníky                  4 : 2
Ťukálkové Království - Sport bar A Nový Bor  0 : 6
RC Peklo Varnsdorf - Český Lev  A Mimoň v PÁ od 18.00 v hospodě Na Kovárně.
Rafani Rybniště - U Jelena  A Velký Šenov v SO od 17.00 v Kulturním domě.
Nový Jitrovník Království  - Pilínkov A Liberec v NE od 13.00 v hospodě U Slunce.
 
2. LUŽICKÁ HOSPODSKÁ LIGA 
Rychlá rota Zdislava - Skleník Varnsdorf   4 : 2
 
3. LUŽICKÁ HOSPODSKÁ LIGA 
Kovárna Varnsdorf – Hřebci Kam. Šenov v SO od 17.00 v hospodě Na Kovárně.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář