Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘEHLED DO NEDĚLE 8. LEDNA 2017

11. 1. 2017
HOKEJ - RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA
PO  Podluží - Varnsdorf                                 4 : 17
ÚT  Varnsdorf Podluží 5./14/7                    20 : 5
      Cvikov - Boston                                   12 : 5   
ST  Boston 4./14/11 - Cvikov  1./14/25     6 : 14 
ČT  Šenov - Šluknov                                    7 : 2 
SO  Hadi 6./12/6 - Varnsdorf 2./15/23  5 : 0
NE  Šluknov 7./14/5 - Šenov 3./13/19   5 : 16         
 
VÝSLEDKY ZE ZÁVĚRU ROKU 2016
Varnsdorf 1./11/19 - Šenov 3./11/15       6 : 15 
Podluží 6./11/4 - Šluknov 6./11/5               7 : 3
Cvikov 1./11/19 - Varnsdorf 2./12/19      7 : 1 
Boston 4./12/11 Podluží  5./12/7           8 : 8
22.12.  Šenov 3./11/15 - Hadi 7./11/4     ODLOŽ.
Cvikov 1./12/21 - Šluknov 6./12/5              15 : 4 
 
 
Úterý 3. ledna
HOKEJ - EXTRALIGA
Mountfíied HK 6./56 LIBEREC 2./71   3 : 2  (0:0, 2:2, 1:0)
 
Středa 4. ledna
HOKEJ – 2. LIGA
HC Sokolov 10./16 - HC DĚČÍN 8./30  ODLOŽENO NA 15.2.
 
 
Pátek 6. ledna
HOKEJ - EXTRALIGA
LIBEREC 2./74 – Vítkovice 8./52   2 : 1  (0:0, 1:0, 1:1) 
 
BASKETBAL
ALPE ADRIA CUP - PRVNÍ VÝHRA DĚČÍNA
MBK Komárno 2./4/6 – BK DĚČÍN 3./4/5 
65:72  (23:25, 20:22, 13:11, 9:14 )
 
SEVEROČESKÁ LIGA
BA Lynx Liberec 1./16 - TJ Sn VARNSDORF A 8./8 
110 : 50 (35:11, 23:13, 25:9, 27:17) 
 
FUTSAL – CHANCE LIGA, 13. KOLO
Chrudim 1./29 – LITOMĚŘICE 3./20                3 : 3  (1:1)
Slavia Praha 6./19 - Benago Žďár 2./25              4 : 7  (2:4)
Hodonín 11./13 - Plzeň 4./20                              3 : 3   (3:1) 
KH Brno 5./19 - Hr. Králové 12./11                           7 : 4  (2:1)
Vysoké Mýto 7./18 - ČESKÁ LÍPA  8./14             1 : 6  (1:4)
Třinec 9./14 Sparta Praha 10./13                    ČTV 2.2. od 20.00
 
KULEČNÍK - LUŽICKÁ 1. LIGA, 10. KOLO  
Český Lev A MIM 1./18 - U Miloše ČL 12./4   v NE 15.00   4 : 2
Pilínkov A LBC  2./17 - U Koláče JNÉ 11./4   v NE 15.00   4 : 2
Sloupák VDF 7./7 - Nic moc VDF 3./14         v PÁ 18.00   0 : 6 
KK Krkovička RBK  4./14 - TJ RBN 6./8         v SO 16.00   4 : 2
U Jelena A VŠE 5./11 - Nový Jitrovník KVÍ 9./6 v SO 15.00  4 : 2     
Sport bar A NBO 8./7 - RC Peklo VDF 10./6     v NE 14.00        ?
                 
KULEČNÍK - LUŽICKÁ 2. LIGA, 10. KOLO 
U Jelena B VŠE 1./16  - Hopo HPO 6./10        v SO 16.00    6 : 0        
Tragédi ČKA 5./10 - Skalice 2./16                  v NE 15.00   0 : 6
U Pavla A KUN 3./14 Za Humny LBC  4./12  v SO 17.00   4 : 2  
Ťukálkové KVÍ 7./10 - BSC Mělník VDF 9./6        v SO 13.00  6 : 0       
Sport bar C NBO 8./9 - U Jelena C VŠE 11./4    v SO 14.00    6 : 0       
Český Lev C MIM 13./3 - Pařezáci ZDI 14./2     v SO 15.00     6 : 0      
U Pavla B KUN 12./4  VOLNO
 
 
Sobota 7. ledna
FUTSAL – KRAJSKÁ EXTRALIGA
Plně bodovaly týmy Želenic (2.) a Jílového (1.). Futsalisté Varnsdorfu odjížděli po dvou odehraných zápasech z Libouchce s polovičním úspěchem. Tři body nestačily k udržení druhého místa, mají však stejně bodů jako druhé Želenice a ještě jeden zápas k dobru. Posledními bodujícími pátého kola bylo duo SC Stap Vilémov – Transco Bohemia Děčín. Obě mužstva odjížděla z haly se stejnou bilancí – jedné remízy a dvou proher. Vilémov tak klesl z medailových pozic na šesté místo.
 
VOLEJBAL
2. LIGA MUŽŮ, SK. A
ČESKÁ LÍPA 2./45 - Plzeň 7./24  3 : 1, 3 : 0
 
2. LIGA ŽEN, SK. A
Rumburk 10./7 - Liberec 1./52          0 : 3, 1 : 3
Volejbal Plzeň B 2./51 – DĚČÍN 8./14   3 : 2, 3 : 0
 
HOKEJ
HC TS Varnsdorf  MLŽ - HC Vrchlabí   2 : 5
HC TS Varnsdorf  STŽ - HC Vrchlabí   4 : 6
 
KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ LK – NADSTAVBOVÁ ČÁST
HC VARNSDORF 3./8 – HS Frýdlant 2./11      1 : 3
 
2. LIGA
HC Bílina 9./25 - HC DĚČÍN 8./30     5 : 4  (0:1, 3:1, 2:2)
 
 
Neděle 8. ledna
ŠACHY – KRAJSKÝ PŘEBOR LK, 5. KOLO
ŠK Česká Lípa 10./3 - TJ Desko Liberec B 1./15             3 : 5
TJ Bižut. Jablonec n. N. 8./6 - TJ Sl. Liberec 2./13      2,5 : 5,5        
TJ KR. LÍPA 3./12 - ŠK Zikuda Turnov C 4./10         4,5 : 3,5 
ŠK Libštát  11./3 - TJ Jiskra Tanvald 5./7                    2,5 : 5,5 
TJ Loko Liberec  A 6./7  - TJ Sp. Rokytnice n. J. 9./4      5 : 3 
1. Novoborský ŠK B 7./7 - TJ Loko Liberec B 12./0      5,5 : 2,5 
 
HOKEJ
KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ LK – NADSTAVBOVÁ ČÁST
HC Česká Lípa 1./14 - HC VARNSDORF 3./8    12 : 2
 
FLORBAL 
SUPERLIGA MUŽŮ
Bohemians 8./18  - Ml. Boleslav 1./42   5 : 6 (1:1, 2:1, 2:3 – 0:0 – 2:3)     
Sparta 9./14 Otrokovice 7./20            5 : 2  (2:0, 2:1, 1:1)
Chodov 2./33 - Kladno 11./13            6 : 7  (2:3, 1:0, 3:3 - PR 0:0 - N 1:2)
Pardubice 10./13 - LIBEREC 12./12     8 : 7  (3:3, 4:1, 0:3 - PR 0:0 - N 2:1)
 
EXTRALIGA ŽENY
Žídenice 9./15 - LIBEREC 6./18             3 : 4  (2:1, 1:2, 0:1)
Bohemians 2./41 – Elite Praha 7./17     12 : 3 (6:2, 3:1, 3:0)   
Chodov 3./40 - Jičín 8./17                  12 : 1 (8:0, 2:0, 2:1)    
Vítkovíce 1./45 - Olomouc 10./12         12 : 3  (2:0, 3:1, 7:2)
Panthers Praha 11./10 - Ostrava 5./30      2 : 11 (0:5, 2:4, 0:2)
Vinohrady 12./4 - Herbadent Pha 4./39   2 : 11  (0:6, 1:2, 1:3)
 
BOWLING – VDF LIGA v BOWLING BARU 14. KOLO (5.v 2./3)
Žihadla 9./23 - X-team 1./54                   0 : 5 
Nic-moc 4./40 - Růžový panteři  2./52   1 : 4
Spliťáci 3./44 - Black horses 5./38          1 : 4
Kobra 11 6./33 – Retosáci 8./24             4 : 1
Aspoň kilo 7./26 Ajznbóni 10./16.        5 : 0                           
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář