Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPORTOVNÍ AKCE OD 7.11. DO 15.11.

7. 11. 2013

Čtvrtek 7. listopadu – sobota 17. listopadu

HOKEJ – RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

07. 11. 2013      19:00    1. kolo  MĚLNÍK Varnsdorf - ŠENOV

09. 11. 2013      17:00    1. kolo  HADI - DK STŘELNICE

10. 11. 2013      17:30    1. kolo  ŠLUKNOV - CVIKOV

11. 11. 2013      20:00    1. kolo  DK STŘELNICE - ŠLUKNOV

12. 11. 2013      19:00    1. kolo  CVIKOV - HADI

13. 11. 2013      19:00    1. kolo  BOSTON - MĚLNÍK Varnsdorf

13. 11. 2013      21:00    1. kolo  ŠENOV - CVIKOV

14. 11. 2013      19:00    1. kolo  MĚLNÍK Varnsdorf - BOSTON

16. 11. 2013      17:00    1. kolo  HADI - CVIKOV

17. 11. 2013      17:30    1. kolo  ŠLUKNOV - DK STŘELNICE

 




 

Sobota 9. listopadu

FOTBAL DOROSTU U19 FK Varnsdorf – Letohrad

Zápas České ligy od 11.00 hod. na UMT v Kotlině.

 

VOLEJBAL MUŽŮ TJ Rumburk A - TJ Sokol Tesla Stráž nad Nisou A

Utkání soutěže LB kraje LIB-M od 9.00 a 13.00 hod. v hale OA Komenského ul.

 

VOLEJBAL ŽEN TJ Rumburk A - TJ Sokol Tesla Stráž nad Nisou A

Utkání soutěže LB kraje Z-1 od 11.00 a 15.00 hod. v hale OA Komenského ul.

 

HOKEJ MLÁDEŽE HC Varnsdorf – Lomnice n. P.

Utkání ligy mladších žáků LB kraje od 13.00 hod. na zimáku v Rumburku.

                                  

FOTBAL Vilémov – Blšany

Zápas krajského přeboru od 14.00 hod. ve Vilémově.

 

FOTBAL I. A TŘÍDA od 14.00 hod.

Rumburk - Hrobce        

Šluknov – Soběchleby

                          

FOTBAL I. B TŘÍDA od 14.00 hod.

Horní Podluží – Benešov

Mikulášovice – Trnovany          

Velký Šenov – Brná

 

FOTBAL OKRESNÍ PŘEBOR od 14.00 hod.

Dolní Poustevna - SK Prysk, Staré Křečany – Jiřetín, Krásná Lípa – Dobkovice

Šluknov B – Jiříkov (v NE 10. 11. od 14.00 hod.)

 

KULEČNÍK Árny tým Varnsdorf – Nový Jitrovník Království

Utkání 2. LHL (Lužická hospodská liga) od 14.00 v hospodě U Kostela.

 

KULEČNÍK KK Krkovičky Brtníky – U Miloš A Česká Lípa

Utkání 1. LHL (Lužická hospodská liga) od 16.00 v restauraci U Krkovičky.

 

BASKETBAL DÍVEK TJ Slovan Varnsdorf U19 - TJ DDM Česká Lípa U17

Utkání KP středních Čech od 10.00 hod. ve sportovní hale.

 




 

Neděle 10. listopadu       

ŠACHY TJ Krásná Lípa - Chess Rowdies

Utkání Libereckého krajského přeboru od 10.00 hod.

v Kulturním centru (kino) v Krásné Lípě.                                              

 

HOKEJ – ŠKOLA BRUSLENÍ A NÁBOR NOVÝCH HOKEJISTŮ

Akce pro děti ve věku 5 – 10 let probíhají na zimním stadionu v Rumburku

každou neděli od 10.00 do 11.30 hodin. Bližší Informace u Josefa Hambálka,

tel. číslo 603 219 792.

 

KULEČNÍK Mělník A Varnsdorf – Sport bar A Nový Bor

Utkání 1. LHL (Lužická hospodská liga) od 16.00 v restauraci Mělník.

 

BASKETBAL DÍVEK TJ Slovan Varnsdorf U19 – Slovan Ústí n. L. U19

Utkání KP středních Čech od 10.00 hod. ve sportovní hale.

 




Neděle 10. - pondělí 11. listopadu

BOWLING - VARNSDORFSKÁ LIGA V BOWLING BARU, 7. KOLO

Neděle 18.00 - 21.00 hod.: X-team - Black horses, Aspoň kilo – Spliťáci,

Nic-moc - Kobra11. Pondělí: BC Tos – Žlábci, Bahňáci – Killers.

 




 

Pondělí 11. listopadu

FOTBAL JUNIORŮ U21 FK Varnsdorf – Jablonec

Zápas juniorské ligy od 14.00 hod. na stadionu v Kotlině.

 




 

Úterý 12. listopadu

STOLNÍ TENIS SLOVAN C – SKST Děčín C

Utkání OP od 18.00 hod. v herně Technických služeb VDF.

 




 

Čtvrtek 14. listopadu

PODZIMNÍ HRY VDF ZŠ – KOŠÍKOVÁ

Třetí dějství her vyplní košíková chlapců od 11.00 hod. v tělocvičně na Národní ul.

 




 

Pátek 15. listopadu

PODZIMNÍ HRY VDF ZŠ – KOŠÍKOVÁ

Soutěže pokračují košíkovou dívek od 11.45 hod. v tělocvičně na Národní ul.