Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY z 13. 12. – 16. 12.

17. 12. 2013

BASKETBAL

Oblastní přebor severních Čech

BK Real Roudnice n. L. (2.) - TJ Slovan Varnsdorf B (5.) 83:49 (18:10, 20:13, 23:14, 22:12)  

 

KP středních Čech juniorek U19 a kadetek U17

TJ Slovan Varnsdorf U19 – PORG Basket 92:69 (23:22, 23:17, 20:14, 26:16)

Čelo tabulky (8 týmů)

1. TJ DDM Česká Lípa   U17  9  8 1  17

2. TJ Slovan Varnsdorf U19  9  8 1  17

3. BA Sparta Praha B   U17  9  7 2  16

4. BK Slovan Ustí n.L. U19  9  7 2  16

 

KP středních Čech kadetů U17

TJ Slovan Varnsdorf (8.) – AŠ Mladá Boleslav (10.) 105:55 (36:15, 18:13, 31:11, 20:16)


 

STOLNÍ TENIS

DIVIZE A

Krupka A (2.) - Filipov A (11.) 10:0 

 

KP II. třídy C

Filipov B (5.) - Slovan Varnsdorf A (11.) 16:2

 

Okresní přebor

SKST Děčín E - Sn Varnsdorf B 10 : 8

Sn Varnsdorf D - BOSCH CARS Děčín A 11 : 7

Slavoj Děčín A - Sn Varnsdorf C 8 : 10

Čelo tabulky (11 týmů)k 10.12.    

1. Slovan Varnsdorf D  8  7 0 1  22

2. SKST Děčín E        7  7 0 0  21

3. Slovan Varnsdorf B  7  6 0 1  19

4. SKST Děčín C        8  5 0 3  18

5. BOSCH CARS Děčín A  6  5 0 1  16


 

ŠACHY

Liberecká krajská soutěž I. – západ (6 týmů)

Cvikováček Cvikov (3.) - ŠK DDM Varnsdorf (5.) 4:4


 

FUTSAL

1. AUTOCENTRUM Jílové liga – 4. kolo (turnaj)

TURBO Děčín B - J. K. TRANS Varnsdorf B 4:3

J. K. TRANS B -TRANSCO Bohemia Děčín 10:0

Hráčem kola byl zvolen Radim Kolář z Desperáda Františkov, nejpřesnější mušku měl Miroslav Kučera z JK Trans Varnsdorf B, který se trefil osmkrát. Spolu se spoluhráčem Jakubem Zadinou pak zatím patří mezi trojici nejlepších střelců soutěže. 

Průběžné pořadí po polovině soutěže

 1. Metalliga PROREKA CZ Teplice 11 10 1 0  31

 2. TURBO Děčín B                11  9 2 0  29

 3. J. K. TRANS Varnsdorf B      11  8 0 3  24

 4. SOKOL Bělá                   11  8 0 3  24

 5. Jílové B                     11  8 0 3  24

 6. DESPERÁDO Františkov         11  5 0 6  15

 7. SK DUMBO Děčín               11  4 0 7  12

 8. Děčín - NOTA                 11  3 1 7  10

 9. HEZOUNI Děčín A              11  3 0 8   9

10. TRANSCO Bohemia Děčín        11  2 1 8   7

11. Tullamore Dew Děčín          11  1  2 8  5

12. Žst. ZARÁŽKA Děčín A         11  1  1 9  4


 

BOWLING

Varnsdorfská liga, 12. kolo

Bahňáci – Black horses 1:4 (937:1012)

Spliťáci,– BC Tos 3:2 (1005:985)

Žlábci - X-team 1:4

Killers - Kobra11 4:1

Nic-moc – Aspoň kilo 5:0 (1086:831)

  X-team se celkem jasnou výhrou dostal už na druhé místo o půl bodu před Spliťáky. Hráči třech týmů se opět dobře vyspali a jejich družstva překonala hranici „litru“.  Že se to podařilo i   Nic-mocákům, je již asi zbytečné uvádět. Pořadí první poloviny tabulky: Nic-moc 50 bodů, X-team 37,5, Spliťáci 37, BC Tos 36, Killers 34,5.


 

HOKEJ

Rumburská hokejová liga

Boston – Šluknov 22:3 a 26:5

Šenov – Hadi 5:0 a 7:9

Průběžné čelo tabulky (7 týmů) po 15.12.

1. BOSTON       21  15 2 4  32

2. ŠENOV        21  16 0 5  32

3. MĚLNÍK       18  14 1 3  29

4. DK STŘELNICE 19   8 2 9  18


 

KULEČNÍK 

1. LHL (Lužická hospodská liga)

U Miloše A Česká Lípa - Mělník A Varnsdorf 0:6

U Jelena A Velký Šenov - Sport bar A Nový Bor  ???

Český Lev A Mimoń – KK Krkovička Brtníky 4:2

Pod poštou Česká Lípa - Pilinkov A Liberec 4:2

Průběžné pořadí na čele tabulky 

1. Pod poštou     9  8 0 1  16

2. Mělník A       9  5 1 3  11

3. U Jelena A     8  5 1 2  11

 

4. Sport Bar A    8  5 0 3  10

 

2. LHL

RC Peklo Varnsdorf - 1. KK Šluknov Šluknov 4:2 ( VIZ FOTOALBUM )

Nový Jitrovník Království - U Pepíčka-Myšáci Skalice 4:2

U Pavla A Kunratice - Kocouři Česká Lípa 2:4

S.K. Žibřidice – Rafani Rybniště 0:6

Tukálkové Království – Sport Bar B Nový Bor 5:1

Árny tým Varnsdorf volno

Průběžné pořadí na čele tabulky (11 týmů)

1. Rafani         8  8 0 0  16

2. RC Peklo       8  6 0 2  12

3. 1. KK          9  5 0 4  10

4. Árny tým       8  5 0 3  10

   Nový Jitrovník 8  5 0 3  10 

6. U Pepíčka-Myšáci8 4 0 4   8 (skóre 29:19)

7. Ťukálkové      8  4 0 4   8 (skóre 22:26)

 

3. LHL

U Pavla B  Kunratice - Dědové Jitrovník Království 2:4

U Koláče Jablonné v. P. - Český Lev C Mimoň 5:1

Tragédi Česká Kamenice – BSC Mělník Varnsdorf 4:2

Zdislava C - U Jelena B Velký Šenov 2:4

Hřebci Kamenický Šenov - U Miloše B Česká Lípa ???

Kozlíci Česká Lípa volno

Průběžné pořadí na čele tabulky (11 týmů)

1. BSC Mělník      9  7 0 2  14

2. Tragédi         8  7 0 1  14

3. U Jelena B      8  7 0 1  14

4. U Koláče        8  5 0 3  10

5. Kozlíci         8  4 0 4   8

6. Dědové Jitrovník8  4 0 4   8


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář