ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2020 VDF, VIL, ŠLU
23. 2. 2020
VARNSDORF
Zápy - VARNSD. (Nehvizdy) 3 : 0
G: 7., 76., 78.
VARNSDORF - Přepeře 3 : 1 SO
G: 53., 64., 71. - 82.
VARNSDORF - Velvary 1 : 0 ST
G: 75. Kim
VARNSDORF - Liberec B 4 : 2 SO
G: 5. Richter, 13. Breda, 60. Micovčák, 65. Ondráček - 25., 39.
Dukla Praha - VARNSDORF 1 : 5 ST
G: Ondráček a Richter po 2, Breda - Houha
Jablonec B - VARNSDORF (Břízky) 2 : 3 SO
G: 25.,87. - 20.Novák, 47.Kubista, 75.Lehoczki
V. Žižkov - VARNSDORF 2 : 1 SO
G: 5., 84. - 44. Kubista
Brozany - VARNSDORF 0 : 3 SO 25. 1.
G: 1. vl. g., 32. a 88. Šimon
Ml. Boleslav B - VARNSDORF 2 : 2 ST 29. 1.
G: 20., 66. - 32. Kocourek, 74. Bláha
V. Žižkov - VARNSDORF 2 : 1 SO 1. 2.
G: 5., 84. - 44.
VDF U19 - Skalice 1 : 7
VDF U19 - VILÉMOV 0 : 13
VDF U19 - Teplice U17 (UMT) 3 : 9 SO
VDF U17 - Teplice U16 (UMT) 1 : 3
VILÉMOV
Přepeře - VILÉMOV (Břízky) 2 : 3
G: Filip, Zima, Rybář
Jun. Děčín - VILÉMOV 2 : 3
G: za VIL Kučera 3
VDF U19 - VILÉMOV 0 : 13 ČT
G: Havel 8,Filip,Zima,Hoke,Kučera,Kramer
RUMBURK - VILÉMOV 2 : 11
G: Demeter 2 - Havel 3, Kramer a Malec po 2, Rybář, Hoke, Kučera a vl.g.
Chrastava - VILÉMOV 4 : 6
G VIL: Malec 2, Zima, Havel, Kučera, Kramer
Česká Lípa - VILÉMOV 1 : 3
G VIL: Havel 2, Kramer
Nebušice - VILÉMOV (UMT Děčín) 2 : 1 SO 25. 1.
G: 24., 79. - 84. Hoke
Česká Lípa - VILÉMOV 1 : 3 SO 1. 2.
G VIL: Havel 2, Kramer
15.2.2020 Rumburk - SK Vilémov 15,00 (v Děčíně) 13,00
20.2.2020 Varnsdorf U19 - SK Vilémov 15.45 (UMT) 17.15
22.2.2020 Junior Děčín - SK Vilémov 15,00 (v Děčíně) 13,00
29.2.2020 Přepeře - SK Vilémov 14,30 (v JC Břízky) 12,00
ŠLUKNOV
přípravná utkání mimo soustředění:
Č. Kam. - ŠLUKNOV (DC) 6 : 1
Modrá - ŠLUKNOV (v DC) 0 : 1 NE
Frýdlant - ŠLUKNOV 5 : 0
Žandov - ŠLUKNOV 8 : 3 NE 2. 2.
G ŠLU: Mikula 4, L. Čurgali 2, J. Čurgali,
Hlávka z PK
PA 14.2. Stráž p. R. - ŠLUKNOV 4 : 2 SO 15.2. Dubá - ŠLUKNOV 1 : 2 SO 15.2. Loko Č. Lípa - ŠLUKNOV 3 : 1
NE 16.2. Pertoltice - ŠLUKNOV A, B, dor. 4 : 3 SO 22.2. Frýdlant - ŠLUKNOV (Frýdlant) 11.00 NE 23.2. Modrá - ŠLUKNOV (Děčín) 12.00
SO 29.2. Č. Kamenice - ŠLUKNOV UMT Děčín 15.00 SO 7.3. Skalice - ŠLUKNOV UMT Č. Lípa 13.00 ( pouze v případě že bude přeloženo mistrovské utkání 16. kolo doma s Liběšicemi )
Doksy - ŠLUKNOV (UMT ČL) 4 : 1
G ŠLU: L. Čurgali st. na 3:1 po půli 0:0
ČT 13. – NE 16.2.2020 ve Sloupu v Č. - soustředění mužstev A, B, dorost PA 14.2. Stráž p. R. - ŠLUKNOV 4 : 2 SO 15.2. Dubá - ŠLUKNOV 1 : 2 SO 15.2. Loko Č. Lípa - ŠLUKNOV 3 : 1
NE 16.2. Pertoltice - ŠLUKNOV A, B, dor. 4 : 3 SO 22.2. Frýdlant - ŠLUKNOV (Frýdlant) 11.00 NE 23.2. Modrá - ŠLUKNOV (Děčín) 12.00
SO 29.2. Č. Kamenice - ŠLUKNOV UMT Děčín 15.00 SO 7.3. Skalice - ŠLUKNOV UMT Č. Lípa 13.00 ( pouze v případě že bude přeloženo mistrovské utkání 16. kolo doma s Liběšicemi )
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář