VÝSLEDKY OD PO 26. 2. DO NE 4. 3.
5. 3. 2018
NEDĚLE 4. BŘEZNA
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ 26. KOLO
ČEKÁ PLAY-OFF, ČESKÉ LÍPĚ SKONČILA SEZONA A O UDRŽENÍ BUDE HRÁT LIBEREC
Ml. Boleslav 1./26/68 - Znojmo 12./26/23 13 : 4 (4:2 , 4:1, 5:1)
Chodov 2./26/67 - LIBEREC 11./26/24 12 : 7 (6:4 , 1:1, 5:2)
SOBOTA 3. BŘEZNA
STOLNÍ TENIS
DIVIZE
Žatec A 9./17/33 - Teplice A 10./17/31 10 : 7
Litoměřice C 3./17/53 - FILIPOV A 11./17/29 10 : 2
Most B 5./18/50 - Žatec B 12./17/23 10 : 0
Žatec A 7./18/37 - Krupka 4./18/51 10 : 8 hr. v NE
SKP Ústí n. L. 9./18/36 - FILIPOV A 10./18/33 7 : 10 hr. v NE
Jirkov 2./18/62 - Teplice A 11./18/32 10 : 2 hr. v NE
Litvínov A 7./18/38 - Žatec B 12./18/24 10 : 2 hr. v NE
Vítkovice 3./26/64 - Brno 13./26/17 5 : 1 (1:0 , 1:0, 3:1)
ÚSTÍ 14./26/15 - Bohemians 4./26/47 2 : 8 (1:2, 0:3, 1:3)
Č. LÍPA 10./26/24 - Sparta 5./26/47 4 : 11 (0:2, 2:5, 2:4)
Střešovice 7./26/37 - Ostrava 9./26/32 4 : 11 (3:6, 0:2, 1:3)
DOHRÁVKA 25. KOLA
Ostrava 9./25/29 - ÚSTÍ 14./25/15 5 : 6 PP (1:2, 1:0, 3:3; 0:1) hr. v ÚT 27. 2.
Pardubice 8./26/34 - Otrokovice 4./26/47 0 : 6 (0:1, 0:3, 0:2)
ŠACHY
KRAJSKÝ PŘEBOR LK - 9. KOLO
ŠK Frýdlant 10./9/7 - Desko Liberec A 1./9/27 1 : 7
ŠK Zikuda Turnov C 2./9/24 - TJ Sp. Rokytnice n. J. 11./9/7 7 : 1
1. Novoborský ŠK B 3./9/17 - TJ Biž. Jablonec n. N. 7./9/10 5,5 : 2,5
ŠK Libštát 4./9/15 - TJ Loko Liberec 9./9/7 5 : 3
Desko Liberec B 12./9/6 - ŠK Česká Lípa 5./9/13 2 : 6
TJ KRÁSNÁ LÍPA 6./9/12 - TJ Jiskra Tanvald 7./9/12 6 : 2
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ
Ostrava 9./25/29 - ÚSTÍ 14./25/15 5 : 6 PP (1:2, 1:0, 3:3; 0:1) ČT SPORT
PONDĚLÍ 26. ÚNORA
VOLEJBAL
ČESKÝ POHÁR MUŽI - FINÁLE, VÍTĚZEM LIBEREC
LIBEREC - Karlovarsko 3 : 2 (sled setů 0:1,1:2, 3:2)
SEMIFINÁLE
Kladno - LIBEREC ► 1 : 3, Č. Budějovice - Karlovarsko ► 2 : 3
EXTRALIGA ŽENY - ČÁST VÍTĚZŮ
KP Brno 5./25/43 - Ostrava 4./24/45 2 : 3
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA - 21. KOLO
Black horses 3./21/71,5 - Spliťáci 1./21/83 1 : 4
Růžový panteři 2./20/77,5 VOLNÝ LOS
Nic-moc 4./21/66,5 - Retosáci 8./21/32 3 : 2 hr. v NE
Aspoň kilo 5./21/37 - Žihadla 6./21/36,5 2 : 3
Ajznbóni 9./21/31 - Kobra 11 7./21/35 0 : 5 hr. v NE
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář