VÝSLEDKY od PO 5. do NE 11. 2.
11. 2. 2018
NEDĚLE 11. ÚNORA
ŠACHY
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA - 19. KOLO
Kobra 11 8./19/29 - Spliťáci 1./19/75 1 : 4
Růžový panteři 2./19/73,5 - Aspoň kilo 6./19/31 5 : 0
Ajznbóni 7./19/31 - Black horses 3./19/66,5 1 : 4
Žihadla 5./19/32,5 - Nic-moc 4./19/58,5 4 : 1
Retosáci 9./18/28 VOLNÝ LOS
KRAJSKÁ SOUTĚŽ LK I - ZÁPAD - 8. KOLO VARNSDORF UŽ NENÍ NA CHVOSTU
1. Novoborský ŠK C 1./8/20 - TJ Loko Liberec B 2./8/15 4 : 4
ŠK Frýdlant B 4./8/11 - ŠK Stráž p. R. 3./8/14 4 : 4
Sn VARNSDORF 5./8/4 - ŠK Kunratice u Cv. 6./8/3 5,5 : 2,5
Body vítězů: Paulus, Papoušek, Halba po 1, remízy Zapletal, Sládek, Králíček, J. M. Hrazdíra, Spyrka.
SOBOTA 10. ÚNORA
VOLEJBAL
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽEN LIB-Z-1
TJ Sn VARNSDORF 9./20/3- TJ Stráž n. N. 5./22/26 3 : 1, 1 : 3 Fotoalbum
2. LIGA MUŽŮ - 25. a 26. KOLO
Příbram B 1./26/63 - Chabařov. 9./26/27 0 : 3, 3 : 1
ČESKÁ LÍPA 2./26/57 - Plzeň 3./26/44 3 : 0, 3 : 1
Netolice 6./26/33 - Karlovarsko B 4./26/44 3 : 0, 3 : 2
Modřany 10./26/26 - Praga 5./26/33 3 : 1, 3 : 0
Domažlice 7./26/32 - Jirkov 8./26/30 2 : 3, 1 : 3
2. LIGA ŽEN - 25. a 26. KOLO
Chabařovice 1./26/63 - ČVUT Praha 5./26/39 3 : 1, 3 : 1
Mělník 2./26/62 -15. ZŠ Plzeň 8./26/23 3 : 0, 3 : 0
Plzeň B 3./26/59 - Příbram 4./26/50 3 : 0, 3 : 0
Žižkov B 7./26/34 - DC / RBK 5./26/40 0 : 3, 1 : 3
Třebín 9./26/15 - Litvínov 10./26/5 3 : 0, 1 : 3
HÁZENÁ
EXTRALIGA - 14. KOLO
Karviná 4./15/19 - Plzeň 1./15/21 30 : 27 (12:18)
Zubří 2./15/21 - Dukla Praha 5./15/17 29 : 28 (13:18)
LOVOSICE 3./15/20 - Nové Veselí 12./15/9 40 : 22 (21: 8)
Strakonice 10./15/10 - Kopřivnice 6./15/16 27 : 27 (10:15)
Jičín 7./15/15 - Brno 8./15/11 30 : 25 (14:10)
Fr.-Místek ./15/12 - Hranice ./15/10 31 : 30 (18:15)
MOL LIGA ŽEN - 14. KOLO - VYBRANÁ UTKÁNÍ
Michalovce 1./16/28 - Veselí 5./16/21 36 : 24
Slavia Praha 2./17/28 - Hodonín 12./14/4 32 : 25
MOST 3./16/27 - Ostrava 7./16/18 20 : 19
Zlín 9./16/8 - Šala 4./16/24 25 : 29
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - 23. KOLO
Vítkovice 3./23/58 - Chodov 1./23/61 4 : 10 (0:2, 0:4 , 4:4)
LIBEREC 11./23/22 - Ml. Boleslav 2./23/59 2 : 7 (1:2, 0:3 , 1:2)
Otrokovice 4./23/40 - Ostrava 9./23/25 10 : 1 (2:1, 3:0, 5:0)
Střešovice 7./23/37 - Sparta 5./22/39 8 : 2 (0:0, 6:1, 2:1)
Pardubice 8./23/31 - Bohemians 6./23/38 3 : 6 (1:1, 1:1 , 1:4) hr. 5. 2.
Č. LÍPA 12./23/21 - Znojmo 10./23/23 4 : 6 (2:2 , 0:2 , 2:2) hr. v PA
ÚSTÍ 14./23/12 - Brno 13./23/17 7 : 4 (3:1, 3:1, 2:2)
EXTRALIGA ŽENY - 19. KOLO
LIBEREC 8./19/17 - IT Již. město 1./19/54 2 : 17 (2:7, 0:5, 0:5)
Olomouc 11./19/13 - Vítkovice 2./19/51 4 : 9 (0:2, 1:3, 3:4)
Chodov Pha 3./19/50 - Bohemians 6./19/29 9 : 5 (1:1, 3:3, 5:1)
Ostrava 4./19/42 - Jičín 9./19/16 17 : 5 (6:1, 5:3, 6:1)
Kr. Vinohrady 12./19/9 - Panthers Pha 5./19/29 3 : 8 (0:5, 3:2, 0:1)
Žídenice 10./19/15 - Střešovice 7./19/17 2 : 6 (0:1, 1:4, 1:1)
ODEHRÁNO v TÝDNU
PÁTEK 9. ÚNORA
KUŽELKY
SEVEROČESKÁ DIVIZE - 15. KOLO
Jablonec A 7./14 - Trnovany B 1./26 2 : 6 SO
Louny 2./20 - Doksy 9./11 5 : 3 SO
Blíževedly 11./9 - NOVÝ BOR 3./20 1 : 7 PÁ
SKALICE A 4./18 - SK DĚČÍN 6./14 7 : 1 SO
Bohušovice B 5./17- Spořice 8./12 5 : 3 PÁ
KOVO DĚČÍN A 10./10 - ŠLUKNOV A 12./9 7 : 1 SO
ČTVRTEK 8. ÚNORA
KUŽELKY
KP LIBERECKÉHO KRAJE – 18. KOLO
Česká Lípa B 1./28 - Doksy C 13./7 6 : 0 ST
Doksy D 12./10 - Dyn. Liberec B 2./26 1 : 5 ČT
SKALICE C 8./19 - Lok. Liberec B 3./26 6 : 0 ČT
Česká Lípa C 14./6 - ŠLUKNOV B 4./24 1 : 5 ST
SKALICE B 5./20 - Lok. Liberec A 7./20 5 : 1 PÁ
Chrastava 6./20 - Doksy B 11./13 5 : 1 ČT
Blíževedly B 9./18 - Jablonec B 10./15 4 : 2 SO
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - 23. KOLO
Č. LÍPA 12./23/21 - Znojmo 10./23/23 4 : 6 (2:2 , 0:2, 2:2)
PONDĚLÍ 5. ÚNORA
FLORBAL
TIPSPORT SUPERLIGA MUŽŮ - PŘEDEHRÁVKA 23. KOLA
Pardubice 8./23/31 - Bohemians 5./23/38 3 : 6 (1-1, 1-1 , 1-4)
BOWLING
VARNSDORFSKÁ LIGA - 18. KOLO
Spliťáci 1./18/71 - Žihadla 7./18/28,5 5 : 0 hr. v NE 4. 2.
Spliťáci - Růžový panteři 2./18/68,5 1 : 4 hr. v NE 4. 2.
Retosáci 9./18/28 - Black horses 3./18/62,5 1 : 4
Kobra 11 8./18/28 - Nic-moc 4./18/57,5 1 : 4 hr. v NE 4. 2.
Aspoň kilo 5./18/31 - Ajznbóni 6./18/30 4 : 1
STOLNÍ TENIS
OKRESNÍ PŘEBOR - 14. KOLO
Sn VARNSDORF A 1./38 - SKST Děčín C 3./33 14 : 4
Sn VARNSDORF D 8./24 - Sn VARNSDORF B 2./36 5 : 13
Slavoj Děčín A 4./30 - Markvartice 6./27 6 : 12
Benešov n. Pl. 5./29 - Sn VARNSDORF C 7./25 11 : 7
SKST Děčín D 9./23 - Slavoj Děčín B 10./14 12 : 6
ÚTERÝ 6. ÚNORA
VOLEJBAL
ČESKÝ POHÁR MUŽI - ČTVRTFINÁLE, 2. zápasy
Karlovarsko ► - Zlín 2 : 3, první zápas 3 : 0
SEMIFINÁLE
Č. Budějovice - Karlovarsko v SO 24. 2. od 18.00
Kladno - LIBEREC v NE 25. 2. od 15.00
STŘEDA 7. ÚNORA
VOLEJBAL
LIGA MISTRŮ ŽENY - SKUP. B
Prostějov 4./4/0 - Novara (ITA) 2./4/8 0 : 3
CEV CUP ŽENY
KP Brno - Uralochka (RUS) 1 : 3 (na záp. 0:2, výsl. 0:3, 1:3)
CHALLENGE CUP ŽENY
Ostrava - OrPo (FIN) 3 : 1 (na záp. 2:0, výsl. 3:0, 3:1)
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář